Jump to content
FAS Goran
Dovla

FLCS Road Assistance - Vaša pitanja

Recommended Posts

Za sad samo android (1.6 +).

:cry::crybaby::rant::censored::2guns: Ja se u tu tematiku ne razumem bas najbolje, ali predpostavljam da ova aplikacija moz' da se prebaci u javu pa da fercera svima bez obzira na operativni sistem telefona... Ne znam koliko je to zahtevno, a ne bih da lupam, pa ako ima neko ko to moze malo bolje da pojasni, ili uradi jos bolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@EDO

Pa koristite ovu postojeću, zašto bi se odvajali?

@Grunf014

Može da se napravi bilo šta. Šta god ljudima ovde padne na pamet - može. Ali košta. Najviše košta naše vreme. Kao što sam već rekao, svi predlozi se beleže i u nekom narednom periodu kako se budemo borili sa slobodnim vremenom, ubacivaćemo mnoge opcije čak i one koje vam nikada neće pasti na pamet - aplikacija će ih imati ;)

p.s. Ovo nije upućeno samo Grunf014 već svima koji imaju predloge. Dakle, svi predlozi su cenjeni i zapisani i biće pre ili kasnije implementirani u zavisnosti od vremena, stepena korisnosti itd... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dovla

Samo trazim da koristimo istu ali kao sto smo napravili sa forumom da tako bude i sa aplikacijom dakle da samo naziv promjenimo i to je to :D dijelicemo sve podatke zajedno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja pre 5 minuta baš pričao sa Dovlom i čudi se čovek što te nema da ga okreneš oko ove aplikacije... :D Svi koji iole poznaju Dovlu znaju da on najbolje funkcioniše tek posle 1, 2 sata iza ponoći. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@boki & neshaoct

S kim se vi dopisujete? Da nije EDO? On mi je na block-u pa ne vidim njegove postove?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vratite Mišonija u Rakovicu iz Rumunije i đe je Edo bolan na mapi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem :)

Potrebne ispravke u bazi koordinata.

Mišoni da se vrati iz Rumunije u Rakovicu, Miso iz Krapnja u.Krupanj i underground sa ekvatora u Borču :)

Tapatalk Desire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem :)

Potrebne ispravke u bazi koordinata.

Mišoni da se vrati iz Rumunije u Rakovicu, Miso iz Krapnja u.Krupanj i underground sa ekvatora u Borču :)

Tapatalk Desire

Vraćeni su svi na pravi put :D Ako primetite da još neko "luta" po mapi, javite ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako funkcioniše kada se neko doda naknadno? Jel se apdejtuje aplikacija ili kako? Ja lično nemam android, niti sam ikada imao dodira sa istim, a ubacio sam se tamo, pa me zanima na koji način funkcioniše naknadno dodavanje? Unapred se izvinjavam ako je pitanje glupo, samo sam prost čovek koji se ne razume u ovu modernu tehniku :help:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osvežavanje se radi svaki put kada neko očita/klikne na spisak članova u aplikaciji, tako da kada se neko upiše on je istog trenutka "vidljiv" širokim narodnim masama ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' se to meni čini ili se broj članova povećava iz dana u dan? :thumbup:

Dovla vraćaj zalutalu ovčicu draxy-a sa ekvatora u Krnjaču ili sačekaj da se još nakupi :)

Siromašan nam još ovaj dio Čačak - Užice - Zlatibor - N. Pazar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...