Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Svaba93

Punto mk2 1.2 8v

Recommended Posts

Moje skromno mišljenje:

pod hitno zameniti štopake i patosnice! Inače mi deluje sasvim lepo i uz male investicije i poboljšanja biće ovo prava bombonica. Svi će se okretati za tvojim puntišom ! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehehe bas mi poznat ovaj punto,taj je vozio moj drugar i komsija,nije mi ni rekao da je prodao punta,al je vikao da oce da ga proda,inace punto je ekstra dosta je toga uradjeno,nea je sam radio branike i jos dosta toga sam,pa da i tebe sluzi puntic,kao i njega :thumbsup:

ove felne je skoro uzeo,mozda ima par meseci,17ice i sjajno mu stoje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Štopove možeš da staviš na oglas da ih menjaš za fabričke i da ti doplate 10tak eura, garantujem da će da se brzo javi neko, a biće i lepši i još ćeš da zaradiš, ali najbolje da gađaš na štopove sa mk2b sa belim migavcima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moji su obični, pokušavao sam da ih tamnim nekom folijom koja je bila loša, a malo je i pipav posao jer štopovi imaju puno oštrih ivica, a postoje i sprejevi za tamnjenje "motip" i odlični su...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shwabo tebra znam koliko ti se dopao ovaj auto kad si ga na kraju i uzeo..Pored celokupne finansijske situacije koja drma sve oko nas, taj auto vredi svaki Euro koji si dao.. Al veruj mi nishta nije moranje.. Samo ti uzivaj i kruziraj.. Jer kao shto si naveo u prvom pasusu,taj Punto je pravljen za uzivanciju u voznji.. Nemoj da ti sugerishu likovi shta da radish sa onim karbonom,mickey mouse volanom ili sa shtopkama..To je sve radjeno u inat fabrici i da bi na kraju bio jedinstven pored mnoshtva njih kojih je sve vishe po nashim ulicama.. Ja imam takve Sonarove i prvi sam promenio Angel-e josh pre 4 godine kad nisu ni postojali sem na bembarama.. Neka ti Nesha to potvrdi.. Jer fabrichki Valeo kad padne kisha nisu ni za peeep.. A shto se tiche toga da li su 16" ili 17" pa pola njih ne veruje da to tvoja shasija moze da izdrzi.. Jer je predhodni vlasnik sve chinio da to bude max. isposhtovano od Weitec sportskih opruga, Bilstein novih amorta preko sigurnosnih custom-made prstenova.. I nikad nije krio tajne vec je delio savete po forumu..

Da ne bi tu prosipao neke priche.. Drago mi je shto smo skrenuli paznju,skrenuli sa teme.. I shto si skrenuo sa asfaltiranog puta, malo pokraj lepog predela.. Jer kad god smo negde ishli..Moralo se stati tu gde prestaje put.. Jbg-a Low Ride ima svoju cenu.. To sam ja platio sa svojim bumperom..

Veliki pozz i uzivaj.. ;%29.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, evo i ja da predstavim mog puntica. :)

Autic je sredjen za uzivanje u voznji, kupio sam ga u ovakvom stanju pre dve nedelje, dobio sam i prednji spojler, trenutno je na njemu ovaj fabricki malo doradjen stavljen je zbog zime, Felne su mu arcasting 7jx17" black diamond, prednje gume su mu 205 40 r17 a zadnje 215 40 r17. oko motora nije nista posebno dirano, sem sto ima kn filter.. ima jos mnogo detalja koje se vide na slikama, a i evo na ovom klipu :)

cxca720.jpg cxca721.jpg cxca722.jpg

cxca723.jpg cxca724.jpg cxca725.jpg

cxca726.jpg cxca727.jpg cxca728.jpg

puntisa dobio novi izgled sa prednjim spojlerom :)http://postimg.org/image/bwjcw0vkj/

http://postimg.org/image/h987a5jgz/

Pozdrav svima, evo i ja da predstavim mog puntica. :)

Autic je sredjen za uzivanje u voznji, kupio sam ga u ovakvom stanju pre dve nedelje, dobio sam i prednji spojler, trenutno je na njemu ovaj fabricki malo doradjen stavljen je zbog zime, Felne su mu arcasting 7jx17" black diamond, prednje gume su mu 205 40 r17 a zadnje 215 40 r17. oko motora nije nista posebno dirano, sem sto ima kn filter.. ima jos mnogo detalja koje se vide na slikama, a i evo na ovom klipu :)

cxca720.jpg cxca721.jpg cxca722.jpg

cxca723.jpg cxca724.jpg cxca725.jpg

cxca726.jpg cxca727.jpg cxca728.jpg

puntisa dobio novi izgled sa prednjim spojlerom :)http://postimg.org/image/bwjcw0vkj/

http://postimg.org/image/h987a5jgz/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...