Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Svaba93

Punto mk2 1.2 8v

Recommended Posts

Pozdrav svima, evo i ja da predstavim mog puntica. :)

Autic je sredjen za uzivanje u voznji, kupio sam ga u ovakvom stanju pre dve nedelje, dobio sam i prednji spojler, trenutno je na njemu ovaj fabricki malo doradjen stavljen je zbog zime, Felne su mu arcasting 7jx17" black diamond, prednje gume su mu 205 40 r17 a zadnje 215 40 r17. oko motora nije nista posebno dirano, sem sto ima kn filter.. ima jos mnogo detalja koje se vide na slikama, a i evo na ovom klipu :)

cxca720.jpg cxca721.jpg cxca722.jpg

cxca723.jpg cxca724.jpg cxca725.jpg

cxca726.jpg cxca727.jpg cxca728.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajd molim te skini te stopke :D stavi od MK2b facelift punta :D

Nek je sa srecom Puntisa i da te sluzi :)

Edited by EDO_SA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjeruj mi :) ja sam ih stavio na svog puntisu i nikad al bas nikad ne bih stavio takve stopke na punta :( kvare mu izgled totalno :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš lep Punto, ali ja bih mu isto skinuo štopove jer ga baš kvare. I ubacio bih volan od hgt-a umesto ovog Genius/Trust volana :laughing:

Štaviše, ako ga unutra središ da bude kao hgt i zameniš ove delove, ima i da zaradiš :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super autic ali po meni treba skinuti volan stopove i karbon sa haube da stavi bjeli ili sivi karbon na krov dodati jos jedan dio auspuha sa desne strane i presvuc sjedista da budu u jednoj boji nebi bilo lose ni plastike u boju auta ili i njih karbonom presvuci sve male investicije osim presvlacenja sjedista na kojima bi bio na nekoj pozitivnoj nuli kad bi prodao stopove i volan bio bi ko bombon ma da i ovako nije los sekunde ima materijala finog u njemu i na njemu sretno u daljim radovima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nigde ne žuriš, možeš i ti da zacrtaš sebi kao Edo da do skupa bude u super stanju pa da ga zagledamo :) . Inače, skup je u aprilu :)

A ovo što smo ti mi rekli za kola će ti reći i 90% drugih forumaša. Pogledaj malo temu "Gedora stajling" i videćeš kako ljudi ocenjuju kič,a kako lepa kola. Punto ima šanse da bude prelep i treba to da iskoristiš.

Baš lep Punto, ali ja bih mu isto skinuo štopove jer ga baš kvare. I ubacio bih volan od hgt-a umesto ovog Genius/Trust volana :laughing:

Štaviše, ako ga unutra središ da bude kao hgt i zameniš ove delove, ima i da zaradiš :)

ahahahahaha vidim ja nesto mi poznato :D hahahahahhaha :D

Zaista podhitno volan u smece baciti i staviti volan od HGT-a kozni :)

Imam ja takav ispred kompjutera :laughing:

Mada kada bih ovaj našao bez i malo stida bih ga držao na Stilu i ispred kompjutera po potrebi :) Šteta samo što više košta nego kožni mf volan za Stila

cxca730.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam siguran, ali mislim da ga je prethodni vlasnik već predstavljao na forumu i da je bio malo kritikovan oko enterijera što je malo prebudžen, pa nije nastavio da se druži sa nama... Jesu li mu ovo 16 felne? Za koliko si ga uzeo na kraju ako nije tajna, znam da ga je cenio 4.000 i dugo ga je prodavao i na kraju spustio na 3.000... Neke stvari tu mi se dopadaju, recimo zadnji Abarthov branik, šteta što nema i prednji u kompletu, onda felne i opruge... Pragovi nisu po mom ukusu, ali ok je ako ti se dopadaju, onda bi tu malo izmenio unutrašnjost, tj ove narandžaste detalje i zamenio bih alu patosnice... Naravno da ne pominjem opet štopke, lepše bi mu legle od mk2b Punta :thumbup: bitno je da bude po tvom ukusu i da se tebi dopada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguce da ga je vec postavljao na forum, posto je on radio auto od 0 i bio je kod njega 6 godina, felne su 17". nije bitna cena :) ima i prednji branik, samo sto je skinut zbog zime ali na prolece ga opet vracam.. patosnice pod hitno menjam to mi je prvo u planu jer su ove prava ciganija, ima i jos nekih sitnica :S a inace sve u svemu autic je skroz oke ima mnogo vrednih stvari na njemu kao sto je muzika felne farovi kadice itd.. ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja takav ispred kompjutera :laughing:

Mada kada bih ovaj našao bez i malo stida bih ga držao na Stilu i ispred kompjutera po potrebi :) Šteta samo što više košta nego kožni mf volan za Stila

Slusajte uzvisenog Igora ! :D hahahahha :D sad cemo zbog tebe pomjeriti skup da bude u novembru :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta za klimu. Samo skini ove stopove, oci kopaju koliko ga ruze...patosnice i volan, naravno izbaci odmah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Punto ti je extra! Spoljasnost auta je izvanredna! Ja bih skinuo ovaj karbon, ne bih nista vise dodavao, samo da se sija! I naravno stopke od novijeg, ove bih skinuo odmah, jer mi se uklapaju sa enterijerom auta (koji mi se ne svidja). Sto se tice enterijera, po meni samo fabrika- sporting ili hgt, inace ovaj auto ima malo vise "vrednih" stvari kao sto ti kazes :laughing:

I jos kad bi bio jtd +remap, da uzivas u potpunosti :ice:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala :) pa videcemo za karbon uskoro stavljam i na krov da vidim kako ce izgledati tako, ako mi se ne svidi bice skidanja i sa krova i sa haube, e da je jtd bio bi srecan, ovako kad me neko pogleda moram da kuliram samo xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta te briga, ide taj Punto jako lepo :) Konji ti trebaju za bezbedno preticanje, a ne da dokazuješ od semafora do semafora ljudima kako se vozi. Ja svakog ko pokušava da se trka sa mnom na putu pustim da prođe. Što da ja trošim zamajac na nekog ko tako izaziva svakog od semafora do semafora jer ga boli uvo za svoj atuo.

Pre neki dan sam umro od smeha kada je lik sa G3 sdi pokušao da se trka sa mnom. Prve 3 brzine sam ga ostavio normalnom vožnjom i posle me čovek sav srećan preteče i još mi namiguje na sledećem semaforu :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre neki dan sam umro od smeha kada je lik sa G3 sdi pokušao da se trka sa mnom. Prve 3 brzine sam ga ostavio normalnom vožnjom i posle me čovek sav srećan preteče i još mi namiguje na sledećem semaforu :laughing:

Joooooj dobijem osip od tih iskomleksiranih paćenika. :angry:

@Svaba93 dobar ti Puntić :thumbsup:

Slažem se sa ostalim drugarima sa foruma u vezi sugestija za korekcije ali ti si taj koji odlučuje na kraju krajeva i prilagođavaćeš ga svom ukusu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...