Jump to content
FAS Goran
crni labud

Lancia Nuova Delta - iskustva, saveti, mišljenja

Recommended Posts

I ja sam prvu deltu video u Grckoj kad su se pojavile bela sa crnim krovom mislim i da imam sliku negde ali realno u crnoj boji mi je najlepsa sa hrom detaljima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo takvu crnku je Jorgo doterao, u top opremi, sa svim mogućim džidža-bidžama. :) Mislim da je bila dizelka biturbo, mada nisam siguran 100%. Ja sam samo malo sedeo u njoj, ždrakao i pipkao naokolo i mirisao kožu. :D

Nisam se vozio, ali kum je bio baš impresioniran nakon što su otišli do KŠ u posetu rodbini. Sećam se da je pričao da je u vožnji pravi avion, što mi je onda bilo interesantno jer je po struci avio inženjer, i nije ga baš lako impresionirati. :D

 

 

I onda se potrefilo da sam ga mesec dana nakon toga vozio do KG (jer nikad nije polagao vožnju), u svom tada samo par godina starom puntu.

 

Naravno ja sav ponosan na njega, a on onako, blago rečeno razočaran. Mogu misliti kakav je to antiklimaks bio posle taze utisaka iz delte. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prosto bio odusevljen Deltom kada sam je prvi put ugledao pre 15-ak godina, secam se da ju je neki gastos vozikao to leto i posebno mi je ostalo u secanju ta zadnja svetlosna grupa, bas mi je onako u to vreme bilo van vremenski.
Bukvalno od tada sam zeleo da je jednog dana posedujem.


....15 godina kasnije


IMG-142b4647f418d9cc6d56eef3bb2f23ce-V.jpg

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, OMP said:

I ja sam prvu deltu video u Grckoj kad su se pojavile bela sa crnim krovom mislim i da imam sliku negde ali realno u crnoj boji mi je najlepsa sa hrom detaljima.

Heh, ja vise crn auto ne kupujem, cist je samo prvih dva ipo minuta posle pranja. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahha, daleko od toga.
Za tu snagu su potrebne ozbiljne prerade uz naravno otvaranje motora, to se kod mene neće desiti osim ako ne crkne motor.
Cenim da je auto na oko 200hp, nikako da odem na merenje i korekciju mape ako bude potrebno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su suluda ta preteran budzenja tipa ovih 400+ konja sem ako nije auto za drag trke a ovako za svakodnevnu upotrebu totalno nepotrebno niti imas gde da iskoriscavas tu snagu

Share this post


Link to post
Share on other sites

@BaneJ

Jesam al samo one ultra fluffy, ne te amaterske sto postavljas. Znas ono, Chubaka i slicni 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

@ISV_01

Izbacio zenu iz auta........   ne moguce .. ne verujem

 pokusavao sam  .. i uvek sam sporiji za tih 5 ks

Dobro je da nije na forumu inace bi ona dobila tih 5ks..

 

Edited by Ivan
Skinut nepotreban citat, dodat tag

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...