Jump to content
FAS Goran
crni labud

Lancia Nuova Delta - iskustva, saveti, mišljenja

Recommended Posts

Da li ste realni...3000e za hard-ass-steel Deltu ? Čak ima i razbijen televizor. Mogu misliti kakva je kad se digne hauba....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sam napisao da bi trebala da se pregleda prvo

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ovaj ne vredi ni 3000e, onda neki 1.4tjet klot koji je bio tipa 10-12.000e jeftiniji ne vredi ni 2000e u ovakvom stanju, da pali radi ide, sto bi znacilo oko 2000e za deltu u voznom stanju :)  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican kanal, mislim da sam pregledao sve zivo sto moze da se nadje kod nas :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra :thumbup: .

Delta S by Momo vizuelno bas odskace od ovih obicnih Delti. Mogu misliti koja je tek retkost kod vas u carstvu Vagena :D .

Pisi utiske kada stigne, sa zadovoljstvom cu procitati poredjenje sa tvojom prethodnom Deltom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi, citam postove vec par dana, planiram da kupim Deltu, odusevio me auto.

Vozio sam 4 god. Alfu 156 1.9jtd, takodje bio odusevljen (eh da postoji novija).

Sta mislite o ovoj, da li je mozda neko od vas vlasnik iste? Pozz.

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17612870/lancia-delta-20mjet-bicolore

 

d1.thumb.png.a02669c4650721915bb13e7bc1d3ed37.png

 

Edited by Ivan
Sredjen format, dodat PrintScreen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako deluje ok. 

Mana je ta koza sto se naborala na tabli i to je problem sa deltama koje imaju koznu tablu. Ovo bicolore se odnosi na nalepljenu foliju na krovu :) 

Pogledaj, probaj, odvezi na pregled...

 

Mada kombinacija crn auto, bez unutrasnjost zna da bude zamorna. Vecito prljav i spolja i iznutra :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne smeta mi toliko,vremenom ce sigurno poceti,jel to moze da se sredjuje i da li se isplati.

Pa i cena je ok,ostane mi para za ne daj boze...

Da budem iskren,gledao sam 1.6 120ks,zanima me kolika je razlika u potrosnji,malom i vel. servisu,u odnosu na ovu 2.0?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto sam sa alfe takve presao na deltu. 1.4tjet, fabricki plin, 2013 god. 
Ove ili sledece godine prelazim na mladjeg fiat tipa 2017-2018. 
Bice delta ovde ponudjena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nenad-sone Moze se srediti naravno, samo koliko znam niko ne kupusa tablu ispod cca 100 eur. 

 

Sto se tice 1.6 vs 2.0 mjet, veliki servis je tu negde, mislim da je za 1.6 za nijansu skuplji (koliko me secanje sluzi ovde sto su komentarisale kolege). Za 2.0 mjet veliki servis komplet (roleri, spaneri, pk kais, zupcasti, vodena pumpa, svi filteri i 5l shell ulja) izadje oko 23-24000 dinara + ruke. Mali izadje oko 7-8000 dinara + ruke. 

Potrosnja, opet po ovim podacima sa foruma, sigurno 1l niza u korist 1.6 mjet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nenad-sone

Pozdrav i dobrodoslica na FLCS forum. Molba za ubuduce (a i pravilo je foruma), da uz linkove oglasa koji te zanimaju dodajes i PrintScreen oglasa. Sadrzaj foruma treba da bude nezavistan od eksternih portala i da ima smisla i kada ti linkovi isteknu ili budu obnovljeni. Hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki info o ovoj, neko gledao, neko hoce da pogleda?

Mislio sam da uvezem neku TT ali ne mogu mesecima da nadjem, ocajna ponuda u CH, moracu i ovde da gledam

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17086770/lancia-delta-19-twinturbo?ref=search-normal&position_ref=25&show_date=true

Lancia_Delta_1.9_TwinTurbo_Polovni_Automobili_-_2021-02-27_16_54_25.thumb.jpg.d923ff6a69916e0d69e6a7e90970225f.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video, nema panoramu, crna unutra (preferiram bez) i skuplja soma od ove iz NS mada to nije presudno,

ne gledam toliko u cenu koliko da mi se svidi, crna mi je nekako previse "obicna"

Budi drug prosetaj do komsije vidi jel vredi to da dolazim :ball: Hvala

Uzimam auto na duze staze, skrasicu se s Deltom neko duze vreme, moram dobru da nadjem.

Edited by integralac

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, integralac said:

Neki info o ovoj, neko gledao, neko hoce da pogleda?

Mislio sam da uvezem neku TT ali ne mogu mesecima da nadjem, ocajna ponuda u CH, moracu i ovde da gledam

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17086770/lancia-delta-19-twinturbo?ref=search-normal&position_ref=25&show_date=true

Lancia_Delta_1.9_TwinTurbo_Polovni_Automobili_-_2021-02-27_16_54_25.thumb.jpg.d923ff6a69916e0d69e6a7e90970225f.jpg

Ova je super,neko je postavljao vec, par stranica ranije. Kazu da je imala neku gresku na tabli(amortizeri,ako sam ukapirao,oni skupi),a sad nema slika od sata.

Ja sam gledao samo jednu,jako losu u Pancevu,cekam da prodam Merivu,pa cu se baciti u ozbiljniju potragu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...