Jump to content
FAS Goran
crni labud

Lancia Nuova Delta - iskustva, saveti, mišljenja

Recommended Posts

Ovakav auto sam sebe prodaje:

 

LDelta1.thumb.png.e27838d84db9afaad116280f4a02ff85.png

 

11.thumb.jpg.ed5946647166f06564203f923e543cbb.jpg 12.thumb.jpg.73b55388369e5681c4cf969b61103a38.jpg 13.thumb.jpg.58c19c19104a8404e57fd8e02236311d.jpg 14.thumb.jpg.f42618f3073ce0babb77456e98b121f6.jpg

 

15.thumb.jpg.517d76c01202650818eaf89351a58e2b.jpg 16.thumb.jpg.9802971b5fe6dede42d3731cf56602da.jpg 17.thumb.jpg.344767145bae529c34171d0c537a5911.jpg 18.thumb.jpg.8902f72f40a8dfc1a727afa3bd01effa.jpg

 

A ovo bi trebalo sledeće godine u ovo vreme da dođe na red, jeste 300C sa bedžom Lancia (bruka za kuću) ali ...

 

LThema1.thumb.jpg.ecf11ef8c3518a50a1990266c429bc71.jpg

 

Ko ne prepoznaje, evo pomoć:

 

LThema2.thumb.jpg.5eb442f92f0d554c33390c81679baebf.jpg

 

Ima i ovo:

2.thumb.jpg.01b08480020567da2dff75ebed76fe93.jpg

 

Edited by BaneJ

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, dekirs said:

Kada vidim opis sa ukljucenim caps-om ne citam ga. Pogledas slike, ako valjaju odes auto da pogledas i toeto. Baljezgarije koje pisu samo zaglupljuju :D

 

Ma kad vidim tako napisan oglas, neću da imam ama baš ništa sa prodavcem, ni da mu kažem koliko je sati a ne da kupim auto...

 

@BaneJ: Nova Thema je fantazija (nije baš 1:1 Chrysler 300C ali nije ni daleko), jedino je surova cena registracije kod nas zbog 3L dizel motora... Meni se recimo strašno dopada Infiniti QX70 (odnosno oznaka FX do MY2012), ali isto problem zbog registracije u Srbiji

Ta baljezgarija za oštru taksu na luksuz za preko 2000 cm³ je nešto sa čim se još uvek nisam pomirio, i nikad neču.

Edited by McSteel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko da je i auto odrzavao kako treba ako ne zna ni da sastavi recenicu. :D

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

U bre a pare znao da zaradi, a?

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve sve nepismene sirovine imaju pare. A ne znaju da se ponasaju normalno.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, dekirs said:

Pa generalno je to greska, jer se potencijalno propusta dobar primerak :) Ne kupujem prodavca nego auto :D

 

Više je što ne želim da razmišljam o tome odakle mu auto, u kom stanju je bio pre sređivanja za prodaju i koji je procenat istine u opisu... Što je najgore, ne mora biti u pitanju malicioznost, može i prostim neznanjem preprodavati smeće.

 

Da, znam, odem pa vidim; ali šta da očekujem od direktnog kontakta sa nekim ko ne poznaje i/ili ne poštuje ni najosnovniju kulturu izražavanja i to u okviru medijuma koji direktno određuje da li će napraviti promet? Uostalom, mogao je častiti nekog pićem (ili ne daj bože redovno platiti) da mu to napiše ljudski - kada bi bio svestan da ovome što tamo sad stoji išta fali.

 

U svakom momentu je na tržištu ukupno više od 50k automobila u ponudi + preko par miliona u relativno bliskom inostranstvu, preživeću bez jedne takve "potencijalno dobre prilike"... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ovom slucaju je auto sa placa naravno da ne znaju sta prodaju. Poenta price je da se kupuje auto, a opis ne citam niti zelim da mi on prica nesto o kolima jer nema pojma kada je uvoz u pitanju. Moze samo slike da mi pokaze ako ima od preko i to je to. Ti od njega nemas sta da ocekujes osim spremih papira ako se odlucis za taj auto, vrlo je jednostavno. 

Ali dobro, svako ima svoj nacin rezonovanja, bilo bi dosadno kada bi svi isto razmisljali :)

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je ono 0% alkohola :D

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Grof Blok said:

jel imate vi nesto da dodate?

Imamo :) - molbu da se uz eksterne linkove dodaje i PrintScreen oglasa. Sto je i pravilo foruma, jer nas sadrzaj ne treba da zavisi od necijeg tudjeg. Kada bilo koji oglas bude obrisan/obnovljen, sva prica ovde nam pada u vodu i postaje beskorisna ;) .

Sto se autica tice, premalo je i slika i detalja da bi se nesto validnije reklo. Iz prilozenog ne vidim neku manu, zbog cega ne bi otisao da je pogledas uzivo, pa tamo sta bude. Cisto primedba za opis - oprema je dovoljna za prosecnog vozaca, ali daleko od "najviseg paketa za ovaj auto", kako se navodi. Citao si verovatno sta sve Delta moze jos da ima, sto moze da se iskoristi kao argument za cenu. Pogledaj kako se krecu ostale trenutno, nisam u toku posto sam je pratio do pre 3 godine, tj. pre poslednje kupovine. Ako dobijes VIN, okaci ovde pa mozemo da ti izlistamo iz ePer tacan datum proizvodnje, kompletnu opremu i prokomentarisemo (a mozes i sam na ePer linkovima).

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo je daleko ovo od "najvišeg paketa opreme"... Nema ni pola kolko može da ima. To je što se da primetiti sa slika... A mehanički ako ne znaš sam da proveriš stvari, povedi nekog majstora sa sobom. Mi sa slika ne mož ništa da ti kažemo. 2.0 mjet može da ima problema sa radilicom, DPF-om, EGR-om, turbinom, diznama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radilica je problem što je 2.0... Ostalo se može svrstati pod sve dizele. :)

 

Ja sam konkretno imao 2.0 170KS sa nekih 200k km u 159 koji je iz CH stigao sa novim DPF-om, ali zamenjen isuviše kasno tako da je turbina bila u k... Iskreno, ni dizne mu nisu bile baš sjajne...

Edited by Quadrifoglio Verde

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radilica je problem VALJDA samo kod Opel-a i 130ks verzije? :)

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan

hvala na savetu

a sta ima jos najvisi paket opreme?

felne 18, panorama (siber), grejaci sedista...?

svakako bih ga terao kod tome u resniku, posto vidim da je ovaj oglas iz rakovice

 

Edited by Ivan
Skinut nepotreban citat, dodat tag

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 minutes ago, MS PK said:

Radilica je problem VALJDA samo kod Opel-a i 130ks verzije? :)

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
 

Žalio se "skoro" neko sa 159-kom po grupama na fejsu... Pokušaću da nađem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 minutes ago, Grof Blok said:

a sta ima jos najvisi paket opreme?

felne 18, panorama (siber), grejaci sedista...?

+ xenon farovi, prednji parking senzori, Poltrona Frau kozni enterijer uz piano black plastiku, Magic Parking, Bose ozvucenje sa wooferom u gepeku, fabricki alarm, 1.9 Twin Turbo i 1.8 Di motori, duple cevke izduva... Zatim verzije sa Magneti Marelli-jevim RSS (Reactive Suspension System, podesivim vesanjem u Sport modu), sa vecim Brembo 330 mm prednjim diskovima, 1.8 Di je imao Aisin AF40 automatik... Ima toga, ovo mi je prvo palo na pamet, kada neko napise "najvisi paket za taj auto".

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
45 minutes ago, MS PK said:

Radilica je problem VALJDA samo kod Opel-a i 130ks verzije? :)

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
 

 

Problem je na svim 2.0 mjet sem na verzijama 140, 150 i 175 konja.  Ne menja se gumica na uljnoj pumpi zato i dolazi do problema. Pogotovo na automobilima iz uvoza.

Edited by Boris90

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad cuo za ove probleme na 2.0. Jedini problem koji znam je plasticna grana i kuciste EGR-a na starijim, a ovo ostalo je sve u sluzbi dizela :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da su se na slabijim insignijama masovno zalili ljudi na radilicu

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...