Jump to content
FAS Goran
crni labud

Lancia Nuova Delta - iskustva, saveti, mišljenja

Recommended Posts

Jbs auto kome ne zvizdi turbina. Atmosferci su proslost , davna :D

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra idemo da gledamo deltu,nije ni malo zanimljiva ,oprema slaba,sta vise manuelna klima,jos 1.6mjet,al po prici bi trebalo da bude dobra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo drugar deltu.E sad jedno pitanje,posto je od napred bila prislonjena,maska je varena.Da li ima negde da se uzme nova iz kopije?Iz ogriginala je 200e?

1.6mjet motor lepo vuce,al na 3000rpm umire.Sto se udobnosti tice,vrlo tvrd auta,pogotovu pozadi.E sad auto je stajao 2meseca,kad se upali ima blagih vibracija na volanu,sutra cemo proveriti dizne i ako stigne mali servis da se odradi ,pa da se proveri i nosaci,mada na gasenju i paljenju bez kvacila ,nema nikakvih udara ili da nesto zatrese.

Dodao bih jos ,volan previse lak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada je to primarno i stalno se istice - lepo dodas koju hiljadarku na cenu Delte i kupis Giuliettu. Imas i DNA (setovanje ESC+ASR, odziva masine, volana, kocnica, elektronskog Q2 diferencijala,...) i direktniji volan i MultiLink pozadi... Delta je vecim gabaritima, tezinom i medjuosovinskim rastojanjem gadjala malo drugaciju ciljnu grupu, a ne one kojima je primarno du*e na asfaltu.

Toliko im je pala cena, da se za male pare dobija izuzetno korektan i relativno mlad auto (u izlaznim godistima). Dovoljno je pogledati koliko su kostale kao nove, u Premium Compact segmentu.

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugar nije ni gadjao tako nesto,vise kao porodican auto i to je dobio.Sasvim korektan auto,al ne znam dal nesto nije u redu,primetno je bucnija od e46,a mladja je 7 god.Vise sam za zadnji pogon,djulija moze :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, danijel55 said:

Da li ima negde da se uzme nova iz kopije?Iz ogriginala je 200e?

Nadji polovnu, ima na kp i pa par njih što rasturaju delte, baš  kod tebe u Čačku i Mrčajevcima.

I javi cenu pošto i ja tražim masku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre skoro godinu dana sam okrenuo par otpada da pitam za cene nekih delova za deltu, ovo su cifre sa nekog otpada iz Šapca:

- branik prednji sa maskom - 300€

- far prednji - 150€

- faz zadnji - 100€

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za običnu kvaku vrata ,covek iz Pz trazi 40e.Posto je neko skinuo onaj cetvratasti deo,narucena nova kvaka 2800din,karoserija rs sajt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To biiip ispada. I ja sam izgubio. Nek zameni samo tu kocku. Videce na novoj koji je sistem. Ostane mu original kvaka

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i hoce,a kvaka nek ostane sa strane.Takodje poruceni su stikeri za prednji i zadnji znak,kao i za bocne znakove.Za 10-15dana trebalo bi da ode na poliranje,saniranje branika,blago je zagrebano levo cose i poliranje farova,pranje farova iznutra i na kraju nanosenje zastite preko farova.

E da, ako ima dimenzije znakova,nek napise slobodno.

Danas sam merio sublerom pa poslao Milanu,vratio mi je poruku,jos je ostalo da povrdim dimenzije. 

IMG-99e02f727721e049d3828c6b8617ca3e-V.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamenjen i ovaj delic sto je falio.Ako nekom bude zatrebalo,ovako se menja.

Otvore se vrata i sa zadnje strane vrata ima gumeni cep,on se skine,odsrafi se sraf sa srafcigerom i polako se odvoji ceo deo od vrata,tacnije izbije.

20190915_145939.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje jedno ako je neko imao iskustva, u prve dve brzine digne na 4 hiljade obrtaja ali slabo vuce i cini mi se da je malo bucniji u poslednje vreme, 1.6, 120ks motor, zna li neko sta to moze biti, ne cinimi se da je normalno, jeste da je tezak auto za taj motor ali nesto mi neprirodno deluje. 

 

 

Edited by Ivan
Obrisan dupliran sadrzaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...