Jump to content
FAS Goran
crni labud

Lancia Nuova Delta - iskustva, saveti, mišljenja

Recommended Posts

Kada bih sedišta iz Golfa nekako ubacio u Deltu možda bih mogao da je vozim. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al se covek ne sekira za prodaju.Samo im objasni malo oko tog 2.0 i sve 5 :D Sto se tice naroda i Italijana ,kad smo uzeli libru ,zamalo da nas vesaju,joj brate to trap los,bla bla.Isto tako za bmw,au brate to trosi,meni te price zvuce bas zanimljivo.Kad mi neko prica o mom auto,a pri tome taj auto nikada vozio.Nego rekao tamo neki majstor.

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, godzi82 said:

Ihhh. Da si rekao Passat pa i da ti poverujem. Bez uvrede ali golf mi je malo udobniji od klupe u parku...

Da li si ikada vozio Golfa, počevši od mk4 pa nadalje? 

Ok, i ja veći deo života slušam te priče, da su Golf i Oktavija malo udobniji od klupe u parku. Do skoro nisam čak ni pomišljao kupim vau vau, al eto. Slažem se da je Delta udobnija pozadi, zato što ima više mesta za noge, ali najviše zato što se obara naslon zadnjeg sedišta. Opet, u Delti ja glavom češem plafon sa svojih 184cm. 

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites
25 minutes ago, marko.jovanovic said:

Da li si ikada vozio Golfa, počevši od mk4 pa nadalje? 

Ok, i ja veći deo života slušam te priče, da su Golf i Oktavija malo udobniji od klupe u parku. Do skoro nisam čak ni pomišljao kupim vau vau, al eto. Slažem se da je Delta udobnija pozadi, zato što ima više mesta za noge, ali najviše zato što se obara naslon zadnjeg sedišta. Opet, u Delti ja glavom češem plafon sa svojih 184cm. 

Naravno da jesam. Zato ti i pričam. Obzirom da mi je jako dobar drugar zaljubljenik u VW.... Inače vozio sam Scirocco, Golfa2 ,5 i 6, Boru i Passata B5 i b7....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogami, ovde debljina gluteusa, pozicija, oblik i izgled karlicne kosti definise udobnost, pored debljine sundjera u sedistu

Znaci vi puniji, za uporedjivanje morate na oljustenije sediste istog modela auta a mi zgolje cemo fabricko do mizerno deblje. Nema onda zalbi kao tvrdo, neudobno, sedalni deo mi kratak, sedoh na rucnu i volan mogu s kecevima u vilici da drzim !

Salu na stranu, sve je donekle stvar navike kako ste ranije sedeli i volite li d lezite a idete ili sedite ko u pri gadnoj nuzdi. Istina, meni uvek fali tih fantomskih pola cenata za super idealnu poziciju u bilo kom autu al to je dobro...inace bih trazio cebence i zaspao

Tipo HB i karavan su meni uvek bili lepsi i prakticniji od limuzine. Izes to kada se ne podize prozor pozadi i imas ta 5.ta vrata za utovar i prenos tereta razlicitih gabarita.

Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, zaboravih, delta mi je samo za nijansu udobnija od Bravka, a tu sedista nisu mi previse od znacajnog ucesca. Vise mislim na upijanje neravnina zbog medjuosovinskog ili zbog tezine...moracu jos malo vise da se vozim da provalim sta je u pitanju.

Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, xalexas said:

Kad sam kupovao Deltu, nisam razmišljao kako ću je prodati jer sam svaki polovan auto vozio oko 10god i na kraju prodao za 1500 :)

Za Deltu ispada da sam izgubio 2000 za dve godine (platio 7500), tako da će se ako Bog da, i ona voziti dok god može. Nisam od onih koji voze auto 2god. pa teraju dalje. Delta je auto koji sam želeo od prvog trenutka od kad sam je ugledao, a za sada mi se ni jedan drugi auto ne sviđa više od nje.

Isto. Da mi je neko pre deset godina rekao da ću voziti Deltu... pa vremeplov bih sklepao.

Prirodom tadašnjeg posla oko 2014. godine sam provozao par komada... 1.6, 1.9, 2.0, znači dizele... svi kupljeni novi i prešli manje od 100k km. Uh.

Tako... Možda jednog dana dođe neka Delta MomoDesign... :) Za sada, uživam u društvu moje Delte. eto, za oko tri meseca sam prešao oko 4.500km. Još je sređujem (preterujem) polako. Izmenjao sam do sada i odradio i što je trebalo i što ne, čisto iz predostrožnosti.

5 hours ago, Evolution said:

Ja svaki auto koji prodajem oteram kod majstora (mehanika, elektrika). I znam sta prodajem. Jbg, vizuelno ko gleda svaku sitnicu tu nema pomoci... a ovo je moj 1.4 tjet/plin, live sa Zlatibora. I samo neka traze nemce, dotle mi italijani, francuzi i japanci uzivamo. Za 7000 delta 2014 ili nemac 2007/2008 pa ko voli...

 

260F2BF4-1C5C-4195-BDB8-26750019CE32.jpeg

Kakav ti je to bedž na stubu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dajte br nekih otpada, treba drugaru soferka sa senzorom, trazili mu 300e za novu.
 
Lik sa KP- Nesa (Indjija)
-063 8419572 (narucio ja odatle poklopce za brava one plastike kod retrovizora)

Zatim ovaj drugi (kod Bezanijske) ima dosta delova, za lanciu Deltu ne znam al moze probati.

Neka zove AO u Sapcu i Indjiji ako oni nemaju, ne znam ko ima
a3323b38c1e363b450d33a1e9a3f64fa.jpg

Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dekirs neko je pominjao da Brana u Vraniću ima Deltu u delovima, vidite tamo.

Sent from my 3310 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno pitanje za vlasnike Delte, kakav je gepek? Ne secam se da li sam obratio pažnju kad sam bio do@cika_kole pre neki mesec.

Sent from my 3310 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima dovoljno prostora, više no Stilo (ne karavan) ili Bravo... Jedino što je meni bezveze je relativno visok prag, nije najzgodnije ako se utovara nešto kabasto.

 

Zadnja klupa može napred-nazad ili da se deljivo preklopi, tako da i za neke veće transporte može da posluži, pod uslovom da si svestan pomenutog visokog praga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, čisto zbog kompletnosti informacija, zavisno od nagiba naslona zadnje klupe, može da se pojavi prostor između naslona i viseće police iznad gepeka. Ume da nervira ako zapadnu stvari...

 

Sa druge strane, gepek je lepo osvetljen, i koliko znam serijski su pristutne četiri alke na izvlačenje, za fiksiranje tovara gurtnama.

Takođe, preko prostora za rezervni točak/audio sistem je solidno črvrst patos presvučen čupavim itisonom, za koji se lepo i lako hvata čičak-traka na futrolama za obaveznu atuo-opremu i alat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, McSteel said:

E da, čisto zbog kompletnosti informacija, zavisno od nagiba naslona zadnje klupe, može da se pojavi prostor između naslona i viseće police iznad gepeka. Ume da nervira ako zapadnu stvari...

 

 

Ima zavesica koja ide iz police od materijala kao kod karavana ono platno koje se izvuce da glumi policu. Tako da ne moze nista da zapadne bez obzira na nagib i rastojanje sedista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekamo jednu 1.9tt za koji dan da vidimo u kakvom je stanju. 2014 prva registracija (ali je auto 2012 ja mislim) 114kkm prave km, cene je 7200 za sada. Od opreme nema samo panoramu

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...