Jump to content
FAS Goran
crni labud

Lancia Nuova Delta - iskustva, saveti, mišljenja

Recommended Posts

15 hours ago, MS PK said:
Mozes od mene.. 2000e


Kako li ces da izdrzis da registrujes i odrzavas 2 Stila i Deltu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, dellas said:

Ne znam druze sta si sve vozio u C segmentu ali je ako je delta najudobnija svaka cast.

Koji je to po tebi udobniji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@shakalkv
Procitah malo tvoju temu o Delti i na brzinu uporedio sa trenutnim trzistem na polovni automobili. Neki cenovni rang u koji bi ti Delta upala je 4400-5400, maltene slicno kao sto je@McSteel rekao.
Doduse, oprema ti je ORO, pa ako uz njega ide set dvobraznih plugova, drljaca i setvospremac mozemo se dogovoriti za neku visu cifru
Salim se, ali je malo iznenadjujuce da auto ove C+ klase (zbog velicine u odnosu na ostali C segment) ne odstupa nesto mnogo od Brava (sto smo mahom i konstatovali), tipa za 300-500e zavisno od godine, opreme i stanja.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 hours ago, Flex said:
Kako li ces da izdrzis da registrujes i odrzavas 2 Stila i Deltu?

Sta da odrzavam!? Pa sta ste vi radili onda!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta je sto Delta nije na ceni. mislim, realno, iako je ti super odrzavas i super izgleda ona nije bas trazena na trzistu (pogotovu tjet) a posto ulazi i u kategoriju 10+ tesko da moze neka mnogo jaka cifra da se uzme. Na oglasima kolko vidim imaju 2 benzinjare (tjet i ma), ali tvoja ima jacu opremu i po godistu je izmedju ove dve, pa, sta znam, i mislim da je oko 5000-5500 realna cifra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa onda super, bolje po njega :)

Isao sam generalnom logikom da 99 posto Srba bezi od turbo benzina.. Doduse, takav auto i kupuje onaj 1 posto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve vise ljudi prelazi na benzinske motore, ne vidim zasto je turbo benzinac bauk ako se lepo odrzava i normalno vozi (pod tim podrazumevam hladjenje turbine nakon duze voznje i auto puta). Mi vec duze vreme trazimo neku dobru i na kraju je odluka da se uveze iz CH od vlasnika, ne sa placa posto nabijaju cenu po 1500-2000fr vecu od trzisne.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, onaj sa 8 ventila je totalni gej, ima dpf. Gej je zato što ima mali turbo, maltene je isti kao na 1.9TDi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam kupovao Deltu, nisam razmišljao kako ću je prodati jer sam svaki polovan auto vozio oko 10god i na kraju prodao za 1500 :)

Za Deltu ispada da sam izgubio 2000 za dve godine (platio 7500), tako da će se ako Bog da, i ona voziti dok god može. Nisam od onih koji voze auto 2god. pa teraju dalje. Delta je auto koji sam želeo od prvog trenutka od kad sam je ugledao, a za sada mi se ni jedan drugi auto ne sviđa više od nje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije samo to do brenda,vec sto je cenovni rang veci,to ces vise puci na auto.Sa trzistem se nikad ne zna,mozda ce kroz par godina biti i trazenija,ko zna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj da ga tešiš. Kod nas se mentalitet ne menja tako lako. Za prosečnog Srbina ako nije BMW, Audi, Mercedes onda to nije auto.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je generalno tako u svetu... Vezivanje za brend i generalizacija (što i ja upravo radim) je gotovo neizbežna pojava, takva je priroda ljudi.

Ja sam dao raspon koji startuje nešto niže jer za bukvalno svaku sitnicu koja nije sređena većina kupaca obara cenu kao da je pukla radilica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja svaki auto koji prodajem oteram kod majstora (mehanika, elektrika). I znam sta prodajem. Jbg, vizuelno ko gleda svaku sitnicu tu nema pomoci... a ovo je moj 1.4 tjet/plin, live sa Zlatibora. I samo neka traze nemce, dotle mi italijani, francuzi i japanci uzivamo. Za 7000 delta 2014 ili nemac 2007/2008 pa ko voli...

 

260F2BF4-1C5C-4195-BDB8-26750019CE32.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites
27 minutes ago, xalexas said:

Ko da vozi Golfa pored ovakve lepotice.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja :rolleyes:

IMG_20190512_144041.jpg

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...