Jump to content
FAS Goran
crni labud

Lancia Nuova Delta - iskustva, saveti, mišljenja

Recommended Posts

Ova sa komerca je presla sve samo ne 180kkm, kvacilo pretvrdo, neki nosac motora se raspao, lupa trap ili letva. Gume i kocnice ok i ulickana naravno.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja je kraj 2013, presla 162k pravih i lepo se vidi kako izgleda auto sa tom kilometrazom… naslon, rukohvati, volan...

Bolje je za odrzavan auto dati i 300e vise nego ici na cenu pa posle ulagati do besvesti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre nego što sam kupio moju Deltu nagledao sam se takvih krševa koji su "prešli 150.000km". Kad naiđeš na dobar auto, odmah ti je jasno. Meni je moj auto legao čim sam seo u njega, što sam ga više zagledao sve više mi se sviđao.

Ovo sa slike nije ni blizu toga. Mislim da stvarno dobra Delta ne može da košta ispod 7000 za 2012 godište. Ko prodaje za manje, dobro zna šta prodaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam pratio cene Delti tako da nemam pojma, ovo smo slucajno videli medju pretragom " kupljeno novo u Srb"

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, xalexas said:

Pre nego što sam kupio moju Deltu nagledao sam se takvih krševa koji su "prešli 150.000km". Kad naiđeš na dobar auto, odmah ti je jasno. Meni je moj auto legao čim sam seo u njega, što sam ga više zagledao sve više mi se sviđao.

Ovo sa slike nije ni blizu toga. Mislim da stvarno dobra Delta ne može da košta ispod 7000 za 2012 godište. Ko prodaje za manje, dobro zna šta prodaje.

Baš tako. Dobar auto, bez ulaganja, vredi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Ticma said:

" kupljeno novo u Srb"

jel zna neko nekogko zna nekog da je uzeo novu deltu, pogotovo u ovakoj opremi? Pa to je koštalo bar 23-24000 eur.  a toliko za fiat dati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lično, samo par komada koje je neko uzeo u Hertz preko operativnog lizinga. Možda je neka posle kratko bila na rent a car, ali ne može dugo zbog zakonskih ograničenja. Pretpostavljam, jer su tek evo sada (ili neko vreme) na prodaju. Ima tih par na Polovni automobili...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ova sa komerca je presla sve samo ne 180kkm, kvacilo pretvrdo, neki nosac motora se raspao, lupa trap ili letva. Gume i kocnice ok i ulickana naravno.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


Kakvu tu garanciju za km onda daju?

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, km blinka, cackali su nesto definitivno

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kakvu tu garanciju za km onda daju?

 

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

 

Mozda garantuju da je spustena... Eventualno ako je zaista prava a auto fabricki razdrndan. mislim, greska u proizvodnji ako me razumes, omakla se gedora par puta

 

Sent from my S10 PRO using Tapatalk

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, andreja.micovic said:

jel zna neko nekogko zna nekog da je uzeo novu deltu, pogotovo u ovakoj opremi? Pa to je koštalo bar 23-24000 eur.  a toliko za fiat dati...

ja sam uzeo deltu koju je covek kupio novu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 @cika_kole kupio novu u Srbiji? tipa stojanov, kompresor i sl? ima ih sigurno, ali to su ili lizing kao što je navedeno ili da je neko od direktora ili nekih šefova dobio od auto kuće da vozi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kupio covek licno za sebe, kesirao...u srbiji...

ima para, ima firmu, od prvog dana se vodila na njegovo licno ime, dok je nisam ja uzeo za sebe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volim svoju Deltu, ali ne razumem da neko 2013 iskešira 25.000 EUR za tehnološki zastareo auto. Jeste da je jedan od lepših automobila ali te godine za 2000 više si mogao da kupiš novu Toyotu RAV4 sa pristojnom opremom.

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 minutes ago, Ticma said:

Neko je i moju bivsu 159 platio oko 40000€ 2010, tako da ti sa Deltama i nisu toliko ludi emoji23.png
 

Auh sunce ti, 40.000 za italijana a nije Ferari :) ili bar Maserati. 

Edited by xalexas

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, cika_kole said:

kupio covek licno za sebe, kesirao...u srbiji...

auuu svaka čast... stvarno pružaju mnogo, ali treba razdvojiti osećanja i razum :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, andreja.micovic said:

auuu svaka čast... stvarno pružaju mnogo, ali treba razdvojiti osećanja i razum :) 

jbg kad imas para onda je lako, inace je zaljubljenik i italijane, a moze da vozi u principu sta pozeli...

kad sam ja uzeo deltu od njega, on je uzeo novu giuliu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali to poredjenje novo-polovno nema smisla, kupci novih auta ne porede sa polovnim, nego sa drugim novim.... a cak i tako gledano, mislim da delta za tipa 22-25.000e pruza(la) dosta u smislu ekskluzive, opreme, pa i motorizacije, kvaliteta u poredjenju sa nekim drugim konkurentima za te pare. 

 

Pa evo, i danas je Tipo HB 1.6 mjtd u Lounge opremi oko 17-18 hiljada, pa ce neko reci, ko je lud da tolke pare na (bukvalno) Fiat, a opet, ako se stavite u poziciju kupca novog, vrlo lako se vidi da se u tom slucaju dobija dosta vise od ostalih za slicne pare, te vrlo lako moze postati razumna kupovina :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da kazem koju za dnevnik.

Vozio se pre neki dan u Delti 1.4 tjet 150 2008o godiste. Oprema je Platino. Inace to je prvi put da sam seo u neku Deltu.

Hteo sam samo da skrenem paznju ljudima koji se razmisljaju o kupovini Delte i to imaju nedoumice izmedju Brava, Delte i npr Djulijete. Delta je definitivno vise premium nego Bravo i Djulijeta. 

Znaju forumasi kakvog sam Brava imao, i kakva je ova Djulka, mnogo veci osecan premiuma je u Delti. Mozda zato sto je benzinjara, pa nema vibracija i svega onoga sto dizel nosi, ali npr prelazak preko ruka, osecaj unutra, izolacija itd itd.. Moj licni utisak je da je sve mnogo bolje uradjeno u Delti i da stvarno zasluzuje da se takmici i sa mnogo skupljim automobilima u klasi. 

Cak i moja Djulijeta stara 4,5 godina sa 170k na satu i to restyle zaostaje za Deltom.. Teska srca to govorim al definitivno je tako bar po meni.

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...