Jump to content
FAS Goran
crni labud

Lancia Nuova Delta - iskustva, saveti, mišljenja

Recommended Posts

Ocigledno da ni jedna Delta sa panoramom nema te rucke napred a zanimljivo da ih ima pozadi iako je prostor izmedju vrata i panorame isti i napred i pozadi. Ne znam sta ih je sprecavalo da stave rucke i napred, jedino ako mehanizam krova ne dozvoljava takav deo (rucka ili kutija za naocare) na tom mestu a moze da bude prilicno koristan...

Edited by S.V.E.T.A.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo intersuje me zasto turbo na 1.6 multujet ne ispunjava do kraj kada stisnem do kraja i nema dobar cug kada normalno vozim od 3 crrica ne ide vise...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema ga pozadi.
Džek se nalazi na Head Unit gde se priključuje.

 

Koji emulator imaš u vidu?

 

Ja već neko vreme mrkam Microlink i fabrički samo još nisam odlučio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa microlink sigurno. Ovaj je neki noname, dok ne stigne do mene pa da vidim kako radi. Nisam te razumeo gde se nalazi dzek za prikljucivanje emulatora?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda te ja nisam dobro razumeo ali svakako se džek nalazi na zadnjoj strani audio uređaja. Znači uređaj na centralnoj konzoli.

 

Iskreno, video sam Microlink uređaj i ne znam ništa o njemu osim napisanog na sajtu, ali ja ipak gledam fabrički uređaj u nadi da je apsolutno kompatibilan i DAC i AMP na njegovoj ploči je odgovarajućeg kvaliteta.

Gledam: https://www.fiat-accessories.com/fiat-multimedia-adaptor-for-vehicles-without-blue-and-me

 

Lično, nije mi bitno samo da to radi, već mora da radi vrlo dobro. To zavisi od elektronike, komponenti i njihove implementacije u uređaju.

Edited by OmenVeritas

Share this post


Link to post
Share on other sites

MicroLink ide na plavi Mini ISO konektor, ne moze da se pogresi (u pitanju je digitalni emulator CD sarzera).

Imate i celu temu o MicroLink uredjaju u "Clanskim pogodnostima" ;) .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bas nedavno ugradio taj fiatov multimedia adapter, ne zbog toga sto sam bio skeptican prema mikrolinku, nego mi covek koji ga prodaje rekao da moj auto nije podrzan (mada se i ovaj vezuje na identican plavi adapter, al ajde). Druga opcija mi je bila 'xcarlink' medjutim njegova cena je gotovo bila ista kao fabricki (uz dostavu i carinu), tako da je to otpalo. Takodje postoji i madjarski 'loudlink' ili tako nesto. 

 

Iskreno da ti kazem, iako je fabricka opcija, meni to ne deluje bas nesto preterano kvalitetno. Kakva je elektronika iznutra - ne znam, ali spolja je bas bofla. Sto se tice zvuka, tu nema sta, ne mogu da primetim nikakvu razliku izmedju CD-a i toga (iste pesme nasnimio na cd i stavio na usb). 

 

Ono sto je po meni ogranicenje (ne znam da li drugi isto tako rade) je ispisivanje naziva pesama i sortiranje po folderima. Nazivi se ne ispisuju, nego samo "Track 01-99" a da bi mogao da skaces po folderima, oni moraju biti nazvani "CD01-CD09". Znaci ako u jednom folderu ima vise od 99 pesama, onda cak ni broj pesme nece ispisivati dalje od 99. A ako stavis sve pesme u folder (ili foldere) drugacije nazvane od CD0x, onda ce ih samo pustati redom, neces moci da skaces po folderima. 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena guma :) i udobnost
evo sad bacio pogled, nove idu od 7000 pa navise. Ove da valjaju, ne bi bilo tako jeftino, tako da je ovo verovatno cena felni, a gume idu gratis. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, svakako da su gume sa bacanje a jos su i 245/40/18... Ali 220e, a dao bi ih sigurno za 200:blink:

Ajde da su felne za Thesis-a pa da budu tako jeftine:)

 

Jbt, skoro mi dodje da ih uzmem da mi stoje kao ukras u sobi:lol:

 

Edited by S.V.E.T.A.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam ko je uzeo :D nije za preprodaju. Htedoh sebi ali uzeo sam 4 nove letnje gume 16" nažalost...

Sent from my OnePlus6T using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf, ovo iskreno izgleda kao baš dobra kupovina. Dobro je godište, dobra je oprema, o motoru nema šta više da se kaže, a cena može debelo da ide dole to je sigurno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

I na slikama deluje dosta dobro a za cenu videcemo, zavisi kakva im je politika ako je kupovina na kredit. Znam da za kes spustaju po 1000€ zavisno od auta do auta.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa oni su ovu deltu racunali max 4500, tako da uz dobre pregovaračke sposobnosti ovo može da ide dosta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vadi je godiste i sto je ispolirana. Nema panoramu :) 
Treba proveriti i mape od koje su godine na navigaciji... 

Slazem se da cena mora bar 500 evra dole

Share this post


Link to post
Share on other sites

4500 max da su je racunali

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Panorama nije pod obavezno, vise generalno stanje auta. Okacicu posle par automobila za izbegavanje na drugoj temi, od superB e preko megana pa na dalje

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...