Jump to content
FAS Goran
crni labud

Lancia Nuova Delta - iskustva, saveti, mišljenja

Recommended Posts

Ovo je opsta tema o Delti, kad budem stavio na auto, bice kod mene :) verovatno sa distancima. 

2 hours ago, horvat said:

2350932619ef-1920x1080.jpg

Ove su mi bas dobre i odgovara mi sto su 17", necu prelaziti na vece. Nema ih po oglasima. 

Ove stelt su dobre ali kad ih vidim na drugom autu. Ne menjam vise na gore velicinu felne, dosta sam vozio 17" na marei, naucio skolu. :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko koji je prečnik prednjih zvučnika u Delti? Prozuk'o mi jedan pa da zamenim ova i uzmem neke dobre.

Sent from my OnePlus6T using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

@TheWickerMan ja bih pre išao da nađem Bose original komplet što je išao fabrički u Deltu. Verujem da mogu da se nađu polovni jeftinije od novih kvalitnetnijih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prica oko fabricke navigacije prebacena je u odgovarajucu temu:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
[mention=23]TheWickerMan[/mention] ja bih pre išao da nađem Bose original komplet što je išao fabrički u Deltu. Verujem da mogu da se nađu polovni jeftinije od novih kvalitnetnijih
Ima momak iz Osecine, alexv6 mu je nick, kod njega treba traziti. Svojevremeno sam za svoju bivsu 166-cu nasao fabricki audio sistem tj.bose.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovakvu sam tražio i možda je ovo druga na koju sam naleteo do sada (za ove 3-4 godine koliko pratim delte)

https://www.autoscout24.com/offers/lancia-delta-s-momodesign-1-9-jtd-xenon-clima-navi-bose-pdc-diesel-grey-7d5bf2d1-a3db-4b2a-a210-ba52ea08acc9

 

Screenshot_2019-04-16-19-52-06-281_com.autoscout24.thumb.png.573b5833538c31406d463fdd820d6bee.pngScreenshot_2019-04-16-19-52-23-225_com.autoscout24.thumb.png.88885aed2e23d47e774476dd5cb708aa.pngScreenshot_2019-04-16-19-52-15-712_com.autoscout24.thumb.png.91cebca8245cda7d3b9d4ec53e9ab9ce.pngScreenshot_2019-04-16-19-52-30-019_com.autoscout24.thumb.png.bb8ac2232cbc26bea3c6f479c9f1fa7a.pngScreenshot_2019-04-16-19-52-39-695_com.autoscout24.thumb.png.8efd6ea270b76cf526430adb9e299025.pngScreenshot_2019-04-16-19-52-53-067_com.autoscout24.thumb.png.01501ebd142843af9688250ae198958e.pngScreenshot_2019-04-16-19-53-00-051_com.autoscout24.thumb.png.345f3711525157fe8ebb28b0528ad1dc.png

 

@danijel55 valja li?

 

 

Slike sa screenshoota, jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima cesto tih S Design Delti preko, ali kod nas ni jednu nisam nikada video..

Share this post


Link to post
Share on other sites

@S.V.E.T.A. tako je. mada mislim da MomoS dolaze sa tim felnama fabricki posto sam ih samo sa tim vidjao.

 

E sad, Delte sa panorama krovom nemaju rukodrzac iznad vrata napred? A i ovo svetlo sa strane

 

image.thumb.png.8d2c0538d69fb39ae33c276f0c212b58.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

9900€ za Deltu je baš mnogo. Još da je uvezeš... Pre bih uzeo neki moderniji auto za te pare, Citroen DS5 na primer. 

 

Delta nema neke ozbiljne mane ali digitalna klima je skandal. Zimus sam menjao klapnu za šoferku, a evo sad mi je riknula ova najkomplikovanija, za recilkulaciju. Mora cela tabla da se skida. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije stvar u tome da li je ti ukljucujes ili ne, ona se sama pomera kada se upali auto. A ako zaglavi onda pocinje da magli auto kada je vlaga velika.

 

@xalexas Je l' si probao rukom da je otvoris? Mozda je samo zapekla.. Ja sam to sebi na Bravu x puta radio jer mi se ne skida cela tabla..

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 minutes ago, shomispc said:

Nije stvar u tome da li je ti ukljucujes ili ne, ona se sama pomera kada se upali auto. A ako zaglavi onda pocinje da magli auto kada je vlaga velika.

 

@xalexas Je l' si probao rukom da je otvoris? Mozda je samo zapekla.. Ja sam to sebi na Bravu x puta radio jer mi se ne skida cela tabla..

Meni je ostala zglavljena u otvorenom položaju. Kako može da se pomeri rukom? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@xalexas Skines brisace i odsrafis levo i desno plastiku i podignes je i otvor ti je pravo pred nosom :)

download.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala za savet. Za sada mi ne smeta jer ne magli, jedino mi smeta sad kad prođem pored GSP autobusa pa mi uvuče onaj smrad u kabinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda bolje nista ne diraj, veruj mi da je bolje da smrdi ponekad nego da magli stalno :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, shakalkv said:

Ja tu recirkulaciju i ne ukljucujem.

Sve sto je na autu treba da radi i razradjuje se s vremena na vreme. Mada u ovom slucaju klapna recirkulacije automatski odradi zatvaranje kada se sistem ugasi na dugme. Tj. zatvorena je kada se auto posle toga upali i na aktiviranje klime se otvara. Sto ljudi vec rekose, sreca u nesreci je ako ostane u otvorenom polozaju, ionako je to slucaj u 99% voznje.

3 hours ago, xalexas said:

9900€ za Deltu je baš mnogo. Još da je uvezeš... Pre bih uzeo neki moderniji auto za te pare, Citroen DS5 na primer. 

Identicno i meni pade na pamet, verujem da bi kod nas za Deltu od 12-13k EUR bas trcali jedni preko drugih. Pa ukupno ih je 50-ak na PA, od cega se gomila vuce poodavno. Pretpostavljam da bi se ili javljali rekreativci sa klasicnom pricom "ima to slicno i za 4500 na oglasima" :) ili da natrci bas neki zaljubljenik. Mada s druge strane, kada pogledas nesto istog godista, donekle slicno i cesce (doduse za generaciju novije) - recimo zadnji Leon FR je u tom rangu cena.

Nikada nisam natrcao na cifru koliko su ih ukupno napravili, a u toj "collaborazioni" prici sa Momo Design, radili su i mali Ypsilon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je moguće da na Delti ne može sedalni deo zadnjeg sedišta da se podigne u vis? Ili sam jako glup.
Znači, ne da se skine nego da se uspravi, kako bi se dobila ravna površina do prednjeg sedišta.

Sent from my OnePlus6T using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Ivan said:

"ima to slicno i za 4500 na oglasima"

:animier::animier: 100000%

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, andreja.micovic said:

@S.V.E.T.A. tako je. mada mislim da MomoS dolaze sa tim felnama fabricki posto sam ih samo sa tim vidjao.

 

E sad, Delte sa panorama krovom nemaju rukodrzac iznad vrata napred? A i ovo svetlo sa strane

 

image.thumb.png.8d2c0538d69fb39ae33c276f0c212b58.png

Da, znam za felne da su fabricke isle u MOMO Design izvedbi ali mislim da bi daleko atraktivnije bile Deltine 18-ice u nekoj Gun Metal ili Piano Black varijanti;)

Svetlo sa strane je samo kod varijanti bez panorame a drzac za ruku nisam siguran da li je tu u kombinaciji sa panoramom. Recimo kod mene je umesto drzaca smestena kutija za naocare...

Edited by S.V.E.T.A.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E vidis, nisam znao da ima varijanti bez icega ili je mozda bilo nesto pa je skinuto? Ne znam stvarno od cega zavisi da li ce to mesto biti prazno sem ako ne moze nesto da bude zbog panorame...

Edited by S.V.E.T.A.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...