Jump to content
FAS Goran
crni labud

Lancia Nuova Delta - iskustva, saveti, mišljenja

Recommended Posts

@grada00 pa iskreno, deluje mi nekako ocuvanija i spolja i unutra, sedista i sve ostalo...

sad sto se tice te maske, mozda je covek naleteo na nju za male pare ili za dzabalesku pa zamenio, meni se iskreno svidja vise ta prednja maska, tako da bih i ja to zamenio kada bih nasao za pristojne pare...

opet sam sada gledao obe...deluje mi mnogo kulturnije ova kao moja, nego bela...volan, rucica menjaca, sedista sve mi je lepse...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoje sanse da je mlađa, i ja bih išao na nju :) 

ps. ako po eperu vidiš da jeste mlađa nemoj to da kažeš prodavcu da ne podigne cenu čim ti odeš :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, shomispc said:

Postoje sanse da je mlađa, i ja bih išao na nju :) 

ps. ako po eperu vidiš da jeste mlađa nemoj to da kažeš prodavcu da ne podigne cenu čim ti odeš :D 

Zvao proverio, 2010 je ovo je broj sasijeZLA84400001063506. 

Bila je na nase tablice  uzeta u zamenu i kaze on placa prevod

Share this post


Link to post
Share on other sites

prevod nije mala stavka, jos ako uspes da oboris izmedju 1-200 jura dole, lepo ces proci...ima dosta opreme, ne bih ja puno tu razmisljao, jos ako ima neku servisnu nasu, makara ces da znas sta je uradjeno do sada na njoj...

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 minutes ago, cika_kole said:

prevod nije mala stavka, jos ako uspes da oboris izmedju 1-200 jura dole, lepo ces proci...ima dosta opreme, ne bih ja puno tu razmisljao, jos ako ima neku servisnu nasu, makara ces da znas sta je uradjeno do sada na njoj...

Pa prevod mislim da nije vise od 150 evra bice tesko spustiti jos 200 haha

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

prosle godine za moju deltu 2009g 21000din.

izvadi ti njemu 5300 daj da broji, pa ako zapne dodaj jos 50...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto razmisljam o promjeni auta, pa bi mi se tu uklapala jedna delta 2009+ :-)

Zanima me iskustva sa 1.6 88kw motorom kao i automatskim mjenjacem koji ide sa njime? Valja li mjenjac i kakvi su troskovi odrzavanja kao i dugovjecnost?

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani, planiram uskoro kupovinu Lancia Delte 1.4 t-jet 150ks pa me zanimaju vaša iskustva i mišljenja.

Inače održavam auto kod Gorana i naravno da ću otići kod njega na proveru ali pre toga bih voleo da čujem vaša iskustva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam postao vlasnik, a opasno sam se bio zagrejao za tjet od 150ks, i na kraju sam kupio VW Golf 5 2.0TDi 140ks, BKD motor... 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja Deltu 1.4 t jet 150 ks... ide odlicno. Potrosnja najniza na otvorenom mi je bila malo preko 6l. Cim se stisne 7.5 grad opet zavisi od mnogo faktora 8 do 10. Vlasnik god dana, 10.000km presao. Sem malog servisa zamenio sam jedan lezaj i nedavno prednju levu jabucicu (bez veze jer i dalje nesto lupka)... sve u svemu zadovoljan. Auto generalno ima sitnijih mana, ali nista specijalno sto bi te eventualno dovratilo od kupovine. Raspitivao sam se za plin, oko 400e je ugradnja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok hvala, na to sam i mislio, znači generalno nema nekih fabričkih nedostataka od kojih glava zaboli. Potrošne stvari ne računam....

Ima 2 lepa primerka na placu preko puta Ideje na Bežanijskoj kosi pa ću otići posle praznika da ih pogledam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za moje potrebe odlican auto. Pomicna zadnja klupa mi omogucava kombinovanje u gepeku, decija kolica, torbe i ostale stvari komotno stanu. Udobnost na duze je stvarno odlicno mada sam ja mislio da je meksi auto... city servo po gradu je top stvar. Motor je generalno tih ali ume da zarezi bas sportski a na nekih 2500 obrtaja ima po malo jak zvuk, dok valjda ne krene turbo da radi punim kapacitetom. Ja imam platinum paket, bez koza, grejaci sedista, tempomat, bose ozvucenje, parking senzori.... jedno je sigurno, auto i dalje mami poglede prolaznika, kako zbog izgleda, tako i zbog cinjenice da ih nema puno na ulicama. Za mladju populaciju nemam komentar, rodjak 18 godina,  svake druge subote me moli da mu dam za grad... hehe. Eh da su meni kola bila u 18, nego prva dobih sa 27...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šakale, gde misliš da smestiš plinsku bocu, ako imaš Bose ozvučenje? Sve Delte sa Bose koje sam gledao su imale woofer na mestu ćopavca. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene je fabricki plin u gepeku na mestu copavca a muzika je sasvim solidna. Ima na displeju lepo cetiri crtice za kolicinu plina. Meni recimo malo smetala buka iz gepeka. Na alfi mi pre bio odvojen gepek a sada je spojen sa unutrasnjim delom. Navikne se covek na sve. 2013 kraj, 1.4 tjet.

Edited by Evolution

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, marko.jovanovic said:

Šakale, gde misliš da smestiš plinsku bocu, ako imaš Bose ozvučenje? Sve Delte sa Bose koje sam gledao su imale woofer na mestu ćopavca. 

 

 

Sa ovim plinadzijom iz Cacka sto sam razgovarao kaze da moze bez problema umesto rezervnog tocka, posto je kod mene na rezervnom tocku vufer. Svako bi morao copavac da se izvadi. Odustao sam potom od te price prevashodnl zbog pratecih gluposti tipa atest, reatest, nova saobracajna itd a i prelazi  do 10.000km godisnje tako da nije puno.

 

Ako imas vabricki plin, imas li i bose?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na modelu multimedije u Delti, na središnjoj konzoli, pišr Blue & Me i ispod Media Player, dok je puštena muzika sa fleške.  U podešavanjima može da se podesi da piše ime albuma/izvođača i slično ali dok ide muzika, samo stoji Blue&Me/Media Player. Kako da podesim da piše ime pesme?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispis izvodjaca sa USB imas na pocetnom ekranu board-a.

Ako je 1.4 Turbo, to je onaj pocetni ekran sa pritiskom turba. Na istom ekranu su i podaci kada se koristi telefon uparen preko Bluetooth.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...