Jump to content
FAS Goran
jevta BG

Evo i Punto GT u mom vlasništvu

Recommended Posts

Kapiram,ja sam mislio ako mozes sa zadrzis svoje zadnje celjusti i da samo stavis druge diskove,pod uslovom da mogu da se nadju tako mali ventilirajuci. A debljina mislim da ne bi trebala da bude problem jer ako se dobro secam klipovi imaju bas dugacak hod

nema sanse da se spakuje ventilirajuci u zadnje celjusti...

jedino ovako divlje kao sto je napisao YUgisa

Share this post


Link to post
Share on other sites

stgli dihtunzi turbine
 
20150915_150758.jpg
 
nove cevi kocnica ima ih jos nego nisam slikao i nove cevi turbine
 
20150915_151049.jpg
 
izvadjeni klipovi da se zamene karike i leteci lezajevi ali zamenicu i lezece kad je vec rastureno... sto se tice cilindara nema potrebe da se bilo sta radi tako da ostaje na standardu
 
20150915_151311.jpg
 
i jedna fotka sa burazerom
 
20150915_150609.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogme jevto,dobro si ga "raščerupo" :laughing: !Svaka čast za radove :thumbup: ,inače i moj buraz ima istog punta ko i tvoj,ja ga nazvao nedovršenko (sve živo su im povadili)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako nekako bi mogao i ja svoj da nazovem...

uvek ima nesto da se radi, i kad pomislim gotovo je padne mi na pamet nesto novo...

Edited by jevta BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Burazeri nam imaju ista kola,čak i istu boju!Crni branici,13-ke felne bez ratkapni,nema servo,obrtaljku,ni zvučnike nisu ugradili......zato mu tepam "nedovršenko"!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nismo se razumeli... ja sam mislio da ima gt-a...

a sto se tice drugog punta to je yugo samo drugi oblik... nema nista zivo bas su ga ojadili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

prosle godine kupio muziku i nikako da ugradim... 

sony cetvorokanalno pojacalo i sony woofer 300W rms-a, ali mi kutija ne odgovara tako da sledi pravljenje iste...

 

20150917_185533.jpg
 
20150918_164640.jpg  20150918_164656.jpg
 

imam i dobre sony zvucnike na kolima su pa nisam slikao i planiram kupovinu jos jednog woofera...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kupljeni novi diskovi vidno veci 284mm... krivo mi je samo sto sam prosle godine kupio nove diskove...

 

20151005_180129.jpg

i ofarbane celjusti u crveno tako da je ostao samo nosac koji pravim sutra i moze montaza... :scooter:

20151007_184027.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije jos evo bas sam sad uzeo glavu sa sredjivanja (zena kaze trebao bi i svoju negde da sredim :laughing: )...uradio hidro test za svaki slucaj i sve je ok...

 

20151008_084334.jpg  20151008_084356.jpg

 

napao sam auto sa svih strana nznm sta pre da zavrsavam ali bice gotov u narednih 10-ak dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta će ti muzika u autu?

Nema lepše simfonije od zvuka motora i fijuka turbine!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad već imaš materijala za muziku samo ti to montiraj,lep je osećaj i kad ti vuferica masira bubrege :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo usporava auto :D ja prvo sto sam izvadio iz auta kad sam uzeo je plin, drugo muzika :laughing: Ukupno 80kg :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije jos evo bas sam sad uzeo glavu sa sredjivanja (zena kaze trebao bi i svoju negde da sredim :laughing: )...uradio hidro test za svaki slucaj i sve je ok...

 

Reci ti njoj da je puno lakše da promeniš ženu. :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

cxcv960027.jpg  cxcv960028.jpg

juce namontirane kocnice... probao sam i staje ispod 15 u 3mm bukvalno...
jedino sto mora da ide distancer od 10mm
sve u svemu poduhvat uspeo ja zadovoljan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...