Jump to content
FAS Goran
jevta BG

Evo i Punto GT u mom vlasništvu

Recommended Posts

Sve je to lako ako se netko pre nije ucio igranju sa zicama,  kao sto jevta kaze!

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas zavrseno pakovanje auta... ostalo jos sutra da se namontiraju gume na felne...
kupljena je termo traka i umotana oko grane i dela auspuha do krivine... kupio sam i termo odelo :D za turbinu i to je montirano...
 
IMG_20151119_102302.jpg  IMG_20151119_145349.jpg  
 
IMG_20151119_131434.jpg  IMG_20151119_131440.jpg  
 
IMG_20151119_131444.jpg  IMG_20151119_153048.jpg
 
za sada sam odustao od pravljenja grane ali cu i to napraviti od nove godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ne znam, imam dva neka lika u ceni su skoro isti 20€,ali nznm koji bolje radi...

Videcu kad dodje vreme... Mozda neko sa foruma zna nekog dobrog pa preporuci i to dolazi u obzir...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pročitao sam temu od početka i mogu ti reći svaka čast za auto. Izgleda extra, a siguran sam da još bolje ide  :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo danas konacno posle tacno cetiri meseca auto stao na noge...auto na kraju izgleda ovako i ja sam prezadovoljan...
malopre sam skinuo ovu narandzastu boju sa lajsni i vraceno u prvobitnu crvenu...ima jos par nekih sitnca ali generalno to je to...moze da se vozi :)  :)
 
IMG_20151125_151907.jpg  IMG_20151125_151849.jpg
 
IMG_20151125_151833.jpg   IMG_20151125_151755.jpg  IMG_20151125_151840.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

e sutra treba da dodje drugar da palimo auto i posle toga kod njega u servis na stelovanje ventila i jos sto bude trebalo da se uradi...

tako da sutra prekosutra utisci... i ja jedva cekam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo polako sa pedalom gasa, znam da jedva cekas :D, autic izgleda odlicno, ako se ne varam ono je "eagle" u garazi??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas ostro oko kolega...jeste eagle verovatno ce sledece godine na prodaju posto izlazi iz garancije a ja uzimam neki 250 cc...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce je masina upaljena i sve radi kako treba... na jednom mestu malo curi ulje to se danas sredjuje... Sad mi je problem kocnica nisam sinoc imao vremena da vidim sta je ali kad zgazim kocnicu propadne i onda nadrukam i kad zadrzim nogu ona polako propada a ulje ne curi nigde toliko sam uspeo da vidim...

Edited by jevta BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala... drago mi je da vam se svidja... nije sto je moj ali sad stvarno dobro izgleda... :harhar:

 

evo sad sam malo napravio krug... ne smem da stiskam gas jedno 1000km dok sve to malo ne legne ali dosta je ostriji na malim obrtajima onako prvi utisak...

kocnice verovatno vazduh to cu sutra da ozracim... i pozadi mi malo kaci sa ovim distancerom 10mm tako da ce sutra da radi macola :laughing:

salim se ne znam da li da skratim taj deo lima u koji udara guma za 10mm ili da ga ubijem cekicem na gore...

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala... drago mi je da vam se svidja... nije sto je moj ali sad stvarno dobro izgleda... :harhar:

 

evo sad sam malo napravio krug... ne smem da stiskam gas jedno 1000km dok sve to malo ne legne ali dosta je ostriji na malim obrtajima onako prvi utisak...

kocnice verovatno vazduh to cu sutra da ozracim... i pozadi mi malo kaci sa ovim distancerom 10mm tako da ce sutra da radi macola :laughing:

salim se ne znam da li da skratim taj deo lima u koji udara guma za 10mm ili da ga ubijem cekicem na gore...

Nemoj me shvatiti pogresno ali ne nadaj se da napravis kocnice da rade samo ispustanjem vazduha jer on nije problem.

Da bi resio problem moraces da zamenis glavni kocioni i stavis neki veceg kapaciteta koji ima mogucnost da gura vecu kolicinu ulja u momentu. Tvoj glavni kocioni je preslab da bi to mogao da uradi. Vise puta sam imao takvu situaciju. Nadam se da dam ti pomogao da ne lutas i gubis vreme.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

pomislio sam i na to ali cu da probam jos jednom da ozracim...cudno mi je to sto nigde ne pusta ulje a propada do kraja...

sta mislis od kog auta bi mogao da uzmem da pase...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...