Jump to content
FAS Goran
jevta BG

Evo i Punto GT u mom vlasništvu

Recommended Posts

Svaka cast! Bas je dobro ispalo.

Mogo si da uzmes nalepnice ali da ostane spoljasni deo teksta pa da udaris farbu i ostavis da se osusi. Ali dobro. Drzace i ovako nadam se ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ne budem imao novaca dovoljno sad Februara za Punta 2, bice punto kec definitivno ! Odusevio sam se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledaj da bude gt

Nije sto ga ja imam ali je stvarno dobar autic generalno. I svi motori su se pokazali kao dobri...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo treba da se naleti na ocuvan primerak,sto je danas retkost,,,pogotovo GT,ili su budzili karburator od Keca ili je 1,1 unutra!Gledam skoro Uno turbo,turbo samo nalepnica i tabla,motor ceo od keca 1,1!

Share this post


Link to post
Share on other sites

da vidjao sam i ja neke glupe prerade gt-a ali i drugih automobila... ali jbg svasta ljudima pada na pamet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

drugar gledao onog plavog gt-a sto je na oglasu, kaze osrednje stanje ali i cena je 500e zadnja, od opreme je sve tu, volan, branici, kacket, maglenke, enterijer, pragovi ,,,, ima felnice ali ne od gt-a, limarijski solidan, iscvrkan na dosta mesta , motor lepo radi i dobro vuce, dosta je neuredan ..... uglavnom za te pare ne moze bolje

 

jevto, nastavi sa radovima i da ta azdaja ugleda drumove :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragance, video sam ga i ja. 500e je nista, mene toliko dva objektiva kostaju realno. Da ulozim jos 1000e i da imam svoju malu trkalicu za duzi niz godina ! :) Samo ja dosta slabo znanje imam sa turbasima, turbinom u benzincu itd. Koji promer nosi punto kec ?

Edited by milos.becejac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isao ja video ga uzivo i bolje je ne uzimati... Auto je plave boje a ispod plave metalik crvena od krova i desna strana i siva suvozaceva vrata...to je ono sto se vidi od ogrebotina,ko zna kako je sklapan i varen, a od gita ne mozes do lima da dodjes... A ja kad kupujem auto najvise limariju gledam ako je udaran i truo ne uzimam... Sve moze da se sredi motor, trap, enterijer ali ako je auto secen i sklapan to vise nije auto... Ako mislis na felne 4x98...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da na felne, odlicno znaci kao za Punta 2 a centralna koliko je ? 
Ma naravno, cekacu pa sta izleti JTD 2 ili GT 1 tad a to je cirke sredina - kraj Januara ! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nazalost nisam licno gledao auto ali takodje znam da ih kod nas ima jako malo u voznom stanju, nas kolega je pokusao da sklopi jedan gt od dva auta i vecina nas zna kako je prosao, 500e je sitna cifra ali mozda bi neko imao vremena i zivaca da to polako sredjuje jer sve se da srediti, ne treba odustati tako lako, ipak je to raritet u koji mozda vredi ulagati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliku on ima instalaciju,da popizdis dok sve vratis na svoje mesto!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...