Jump to content
FAS Goran
jevta BG

Evo i Punto GT u mom vlasništvu

Recommended Posts

konacno stigle i felne... odluka je ipak pala na bele i ja sam zadovoljan... sutra montiram gume i konacno silazi sa klocni
 
IMG_20151106_143823.jpg  IMG_20151106_143832.jpg  
 
stavio felnu samo da vidim kako se uklapa brembo...
 
IMG_20151106_150624.jpg
 
a ovde se najbolje vidi koliko je ustvari blizu,svega 2 do 3mm...
 
IMG_20151106_150637.jpg  IMG_20151106_150726.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja mislim da je to vise mit nego nesto realno :)

 

Sad ima i ono sredstvo za felne,naprska se,ostavi 5 min i spere a felne kao nove budu.To narocito znaci belim felnama jer uspesno rastvara kocionu prasinu i metalne opiljke i savrseno dekontaminira lak :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je bitno da dobro izgleda...

ja i onako perem auto na svakih pet-sest dana tako da nece biti problem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bela boja vrh,samo ces morati da ih peres na svaka 2-3 dana...

Imam bele felne vec koju godinu i apsolutno se ne slazem sa ovim... ;)
Zavisi koje su felne u pitanju, ove konkretno su vrlo teske za pranje,ja pricam iz iskustva jer sam imao vrlo slicne SIVE boje i muka me hvatala svaki put,to se toliko zavuce crnilo u svaki cosak i izmedju krakova,jos ova njegova ludacka kljesta kad stisne kocnicu ima opiljci da prste salim se felne vrede truda jer su vrhunske,zato kolega samo ih redovno odrzavaj i uzivaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste stoji da su teske za pranje, fabricka je bila neka tamno siva boja tako da nisam preterano ni obracao paznju jer se nije ni videlo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na takvoj mašini čistoća felni je najmanja briga!

I treba da budu prljave, ako dobro ide tako treba i da koči!

Zamarati se preteranom čistoćom trkaćeg automobila je gubljenje vremena pogotovo ako to radi vozač-vlasnik.

Na terenskom autu najveća šminka je sasušeno blato na haubi a na trkaćem prašina od kočnica na felgama i ostatci spaljenih guma po donjem delu karoserije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na takvoj mašini čistoća felni je najmanja briga!

I treba da budu prljave, ako dobro ide tako treba i da koči!

Zamarati se preteranom čistoćom trkaćeg automobila je gubljenje vremena pogotovo ako to radi vozač-vlasnik.

Na terenskom autu najveća šminka je sasušeno blato na haubi a na trkaćem prašina od kočnica na felgama i ostatci spaljenih guma po donjem delu karoserije.

slazem se... :scooter:

 

treba da  mi stignu jos nalepnice i da zavrsim sa felnama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo sad sam uzeo volan od punta gt-a sa air bagom :D  :D
dugo sam trazio da bude dobar i ovaj je skroz ok...
 
IMG_20151107_161308.jpg
 
e sad mene zanima sta sve treba da nadjem da bi ovaj air bag imao funkciju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Centrala air baga i senzori. Za centralu znam (nalazi se u središnjoj konzoli) a senzor ili senzori ne znam i naravno to sve povezati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba proveriti i tabla da li ima lampicu za bag. uglavnom fabrika pripremi instalaciju unapred sve proveri pa tek onda kupuj delove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nisi imao air bag,dzaba ti volan sa njim,cisto da izgleda lepse,fali fabricka instalacija da bi to funkcionisalo,jedino da nadjes kompletnu instalaciju pa da provlacis iz motornog prostora u kabinu!

Ali to je mnogo,mnogo jbavanja! Inace sve pohvale za Gt-a!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigle i nalepnice... felne dobile svoje pravo ime... Malo je veci font nego sto sam trazio ali svejedno je ispalo dobro
 
cxcv990646.jpg
 
cxcv990647.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavio sam bezbojnu foliju preko nalepnica tako da ce svakako teze da spadne... mada dobro je zalepljeno mozda i nebude problema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...