Jump to content
FAS Goran
jevta BG

Evo i Punto GT u mom vlasništvu

Recommended Posts

Hvala... A nisam se nesto mnogo ni potrudio da ga sredim... Isao po siber i tako svratio sa sve nebom na zadnjem sedistu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce sam umesto obicnih sijalica ubacio led... Ocekivao sam da jace sija rikverc ali bolje je svakako od obicne... Za sve sijalice je ok ali kad stisnem kocnicu prijavljuje gresku kao da neradi sijalica...

 

zza3312.jpgzza3313.jpgzza3314.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da sam te video danas u Obrenovcu oko 13:15 ali nisam siguran pokusavao sam da te stignem do umke ali nije vredelo guzva, bio sam jedno 4. auta iza u pocetku 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesam bio sam da pokupim neku turbinu kod drugara...

a i da nije bila guzva tesko da bi me stigao:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bio natovaren, nije bas bilo za neku trku a i ne preticem na punoj liniji :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo nije me bilo neko vreme par novina pa da podelim sa vama...

uzeo sam jos jednog punta GT crvenog svajcarac najvise zbog enterijera... ima jos par nekih stvari koje cu sa njega da prebacim na crnog...

auto je bukvalno kao nov, ja ne znam kako ovi svajcarci voze i sta rade ali svaka im cast... presao 130 000 ceo je fabricki ima air beg za vozaca i suvozaca, ima klimu koju razmisljam da prebacim kod mene, podizace, elektro retrovizori,servo, abs, enterijer kao da nije sedano na njega evo par slika pa procenite...

 

IMG_20160716_104804.jpgIMG_20160716_104818.jpgIMG_20160716_104911.jpgIMG_20160716_104935.jpgIMG_20160716_104955.jpg

 

enterijer sam vec prebacio, moje sediste je bilo bas lose a ostala sedista ok, moji tapaciri nisu imali otvor za zvucnike ovi imaju...

najvise me kupio enterijer ali kompletan auto je full... ja sam ga vozio ide kao zmaj...

 

IMG_20160716_104845.jpgIMG_20160716_104924.jpgIMG_20160717_172912.jpgIMG_20160717_172918.jpgIMG_20160717_172932.jpg

 

jbg za par dana ide na prodaju, drzacu neko vreme celog da prodam ako ne ode brzo ide u delove...

 

IMG_20160717_172857.jpgIMG_20160717_172906.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf, kako ja dolazim u iskusenje da kupim kompletno ubrizgavanje sa ovakvog nekog 1.4T pa da napakujem na moj 1.1 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upakuj ceo motor!

Kakva bi to aždaja onda bila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i nije veliki problem ubaciti ovaj motor u yuga... motor i menjac su maltene isti kao jugov samo sto ima turbo... veci problem bi bio trap,ali yugisi ni to ne bi bio problem posto zna dosta oko toga... ja sam video jedan yugo god nas sa 1.4t iz punta i video sam dva sa turbo motorom iz una...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije fora imati tako veliku kubikazu, veca je fora kad dobijes nekog pa se hvalis da je 1.1 :D A i legalno ne moze vise da se stavi, mada turbo nije bas najbolji izbor za mene, pre bi bio neki kompresor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnogo je glupo sto su zabranili ubacivanje drugih motora... ja sam nesto cuo da ce da vrate da moze ali ce morati neki ozbiljni pregledi i atesti sto bi bilo i ok...

ako hoces da se igras plati i vozi...

 

On 7/17/2016 at 10:59 PM, YUgisa said:

 mada turbo nije bas najbolji izbor za mene, pre bi bio neki kompresor.

 

samo turbo veruj mi:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko je bio para crveni 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, samo ti ozbiljni atesti i pregledi zvuce lepo na papiru, a u praksi opet znaci da ako imas vezu nista se ne gleda, a ostale hebu u zdrav mozak... Za mene bi bio bolji kompresor posto nisam uzoran korisnik motora, brzo bih ga sahranio ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja sam dobar... tri turba sam do sad sahranio i jos dva imam sad na crvenom i ovaj na crnom... na crvenom ne znam u kakvom je stanju ali rekao bi da je extra posto nema dima a vuce ko blesav a kod mene kupljena garrett pre 2 godine...


Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio na oglasima 550e?Ja ga gledao ali mi bio daleko!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar GT nema neka ozbiljnija sedišta? Identična ovakva sam imao u puntu 55 samo bez podešavanja visine. Viđao sam drugačija odnosno malo bolja sedišta u GT ovima e sad jeli to nešto naknadno ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hauba je malo ulubljena... a znak nemam pojma nisam ni obratio paznju... pregledao sam ceo auto i nista osim haube nema vise... enterijer je samo ovaj isao u gt1 verziju... kasnije su u gt2 i gt3 ubacili mnogo lepsi ali nikako da naletim na taj jbg, ja sam to i cekao i isto bi kupio ceo i prepakovao ali oduzilo se a ne mogu da gledam ono pocepano sediste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeta original stelujuca koska...

 

zza3315.jpg

 

Skinuta kompletna klima sa svajcarca za vikend ugradnja u crnog... jako veliki posao, morala kompletna tabla da se skida...haos

 

zza3316.jpg

 

E sad zamolio bih sve ako nalete slucajno ili znaju nekoga ko ima ovakav nastavak zadnjeg branika da mi jave to trazim vec duze vreme i ne mogu da nadjem...

 

zza3317.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

A batice trudim se da napravim nesto dobro da valja...proces prebacivanja je poceo i nije nimalo jednostavno mora sve napolje... ja se nadam da cu do sutra da zavrsim...bice objasnjenje sta je sve radjeno i kako kad zavrsim...

 

zza3318.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kad sam skidao creva unutra je bilo dosta vazduha ali je bilo i jako malo freona...to je valjda dokaz da sve drzi kako treba samo je falio freon...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...