Jump to content
FAS Goran
jevta BG

Evo i Punto GT u mom vlasništvu

Recommended Posts

On 12/26/2015 at 0:40 AM, jevta BG said:

jesam prosao...ovog puta sam bio normalan nisam ludovao...

 

Pazi se zasede, jako često stoje baš kod toplane u Borskoj. Slažu ih kao da je svadba, čitava kolona bude !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada su učestali ispod RK (Vareška) iza balona za fudbal. Sakriju se i zaustavljaju, a 300 met. višlje postave teget Pug 306 (kod perionice), on dojavljuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta tu ima da dojavljuje?doduse jedino zbog semafora kod AMSS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma vidjao sam ih u tom kraju na sto mesta... A kod mene u zarkovu ima ih kod djelmasa i u kontra traci malo nize, tu ih ima svaki dan ali samo radar...ali ne mase ni jedan dan... I to je to nigde vise, znaju jednom mesecno da se nameste negde ali i to je pitanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/26/2015 at 10:03 AM, bane 17 said:

Pa sta tu ima da dojavljuje?doduse jedino zbog semafora kod AMSS

 

Javlja za pojaseve, svetla, semafor. A na raskrsnici kod semafora , kod Nemanjinog kafića se nanizali bumbari, ne možeš da voziš normalno. Pre neki dan me zaustave bzvz, ja odlepio, svašta sam im rekao. Onda se ujedem za jezik, preterao sam, pustiše me za divno čudo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaju oni te fore za dojavu... Letos se moj ortak vraca sa mora iz C.G. i negde kod ljiga zaustavlja ga pandur i kaze"5km ranije na delu puta gde je ogranicenje 60 vozili ste 78km ako zelite mogu pozvati kolegu da donese snimak" i ortak kaze zovi onako iznerviran... Dolazi batica donosi snimak kao za film... sta ce plati kaznu u roku od osam dana i teraj dalje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nisam ali se bojim da će da bude bolno. Jbg 67kmh preko ograničenja. Još se ja foliram da dizelka ne može preko 170, ali mi dadoše fotku, kažu, išao si i brže, ali ovo je snimak. Ja foliram, malo da produvam turbinu, al izgleda da ću da duvam nešto drugo. Janjičari !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolega sa posla imao isti slucaj na autoputu, 185.4 km/h , racunaj 15 000 din i 3 meseca bez dozvole , za poene ne znam , nisam upamtio koliko je dobio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biće čupavo, raspitivao sam se, biće veća novčana kazna, najviše me brine oduzimanje dozvole (zbog posla). Pokušavam još nešto, videćemo, trebalo bi da uspe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i ja da prikazem zavejanu makinu...

 

zza3310.jpg

  

a jedna sa ulica u BG-u

 

zza3311.jpg

 

inace srecna nova godina svima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Temperatura vazduha u usisu -10 sad. :D Bas sam radio log na kolima da vidim koliko je (ne)efikasan fabricki interkuler. Ovo je bilo mislim na oko 5C napolju, sad zamisli sta bi bilo da je 30C napolju u leto.

Na visokim obrtajima turbo se pretvara u fen i ne moze IC da hladi vazduh. Ovo je bio pull drugom brzinom, da sam nastavio trecu i cetvrtu pitam se gde bio otisla temperatura i koliko bi povukao timing nazad.

 

zza3306.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma mnogo znaci veci IC, pogotovo kad je kao kod mene izbacen... meni je i filter vazduha spusten iza IC tako da uvek uvlaci hladan vazduh...

nisam merio ovako kao ti, ali u samoj voznji je dosta bolji samo od kako sam te dve stvari uradio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo da osvezim temu... Auto se vozi regularno svaki dan u medjuvremenu odradjen mali servis, alnaser, remont servo pumpe koja je radjena dva puta u mesec dana, pocela da se cuje odnesena na servis vracena vozena deset dana i opet pocela da se cuje, opet odradjena vracena i posle deset dana se odvije holender verovatno od vibracija i iscuri ulje a posto se nalazi iznad alternatora svo ulje je uslo u alternator i splilo ga pa sam morao i njega da remontujem... I tako...

Uzeo sam jako redak elektro siber za leto taman malo da se igram oko ugradnje...

 

zza3302.jpgzza3303.jpg

 

I juce bio na skupu u zemunu... Onako slucajno naisao pa reko sa svratim i predstavim masinu...

 

zza3304.jpgzza3305.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prepoznao sam auto stajao pored njega, bio sa ženom i detetom malo razgledali

Mene mrzelo da doterujem moju aždaju :-)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/9/2016 at 0:34 PM, Sulc said:

Mene mrzelo da doterujem moju aždaju :-)

 

ma i ja sam saznao dan pre i vise sam isao da gledam nije bilo mesta ispred i onda uleteo unutra...

 

On 5/9/2016 at 6:53 PM, DraganUS said:

Gde ces raditi mapu? Videh te sinoc na knaufu, autic izgleda bombona.

 

brate ni ja vise ne znam juce smo bas pricali o tome... poslao sam nekom liku sve sto sam prepravljao pa da vidi da li moze on da radi...

druga opcija je bobo to mi dosta ljudi kaze...

vec sam pitao ovde u temi da ako neko zna  nekog ko to radi dobro neka mi javi...

bio sinoc malo nisam hteo nesto mnogo da se potezem iz razloga sto mi treba dobra mapa,turbina puni do 0,7 i to od 3000 obrtaja...

tako da  kad se to zavrsi bice zezanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi da uradis mapu u SM u Gradiski  moj prijatelj  je tamo radio golfa 1.8t Srdjan je  doktor za sve ove nase "samo dizel znam da radim benzince  ne radim" 

Vidim da si bio u Zemunu na ovom skupu, bili su moji prijatelji iz ZR sa audi  S3 sivi sa crvenim 18" Bg table i crni punto hgt, a  bio je i vlasnik onog crvenog una turba sto sam prestavio, trebao sam i ja da dodjem ali me posao sprecio 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da video sam i s3 i hgt, dobra su oba... Cuo sam i za njih ako imas neki kontakt posalji na pp da zovem da pitam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam FB profil tu mozes da ga kontaktiras, ne moras mozda ici za bosnu ima on ovde u Srb. sa kim saradjuje, pogledaj na njegovom profilu koja sve kola je radio, kad sam video ferari kod njega na valjke... vidi se da covek zna sta radi https://m.facebook.com/srdjan.matavulj?fref=ts

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...