Jump to content
FAS Goran
jevta BG

Evo i Punto GT u mom vlasništvu

Recommended Posts

bice bice u planu je i 2.0 16v turbo iz kappe u pregovorima sam sa likom koji ima kompletan auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato sam i uzeo jer ja otkad vozim punta bas obracam paznju i nisam video nijedan ali bukvalno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

2014_05_19_16_20_27.jpg

2014_05_19_16_19_36.jpg 2014_05_19_16_24_10.jpg

malo sam se igrao koliko sam mogao ali je ispalo extra ima jos par sitnica oko prednjeg lipa da se odradi ali to je to
sto se tice abarth branika to su dodaci pa cu kupiti prednji i zadnji branik da ove njegove nebi sekao
u tom slucaju bi imao dva seta...
ili ako neko drugi hoce da se igra mozemo da se dogovorimo

Share this post


Link to post
Share on other sites

image_a3690399bdc2dc740907a10f94cf22fce5  image_769748c3eaac349cd20240f54cdb8a3c24

 

posto sam se zenio u subotu a svi misle da sam opterecen kolima pa su resili da mi spreme originalan poklon... mogu vam reci da uzivo izgleda isto kao original onaj ko je pravio bas se lepo potrudio a i ukus je vrh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

stavljeni plazma cajgeri izgledaju extra

 

2014_06_06_20_04_26.jpg  2014_06_06_20_40_05.jpg

 

remus auspuh izbacen srednji lonac i stavljena 55 cev od pocetka do kraja

 

2014_06_07_19_24_26.jpg

 

zatamnjene stopke i stavljen abarth kacket

 

2014_06_07_19_24_19.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

za jedno mesec dana bicei i stakla sada mi je prioritet motor posto neradi kako treba...

treba mi neki cip ili neko da mi napravi mapu a ja ne znam ko kod nas to radi ako zna neko neka napise posto mi bas treba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzet regulator pritiska goriva sa saticem koji ima glicerina u sebi ja sad ne znam kakvu svrhu ima ako neko zna neka napise

 

cxcb90120.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekstra auto nema šta. Samo treba biti dosta pažljiv i iskusan vozač za ove konje. Ipak je to auto od nekih 800kg a motor suviše jak. Imao sam ja punta sa abarth opremom, bele boje, sada je negde u Rakovici čini mi se,. A da, još da dodam, ni meni se nikako ne sviđa styling haube zato što viđam po gradu gomilu takvih automobila, mahom starijih. Daj neke slike motora iz par uglova, ipak mislim da je to ono najvažnije kod ovog auta, pusti haubu, branike i ostalo. To možeš da nakačiš i na onaj od 45kw...

Edited by Keta

Share this post


Link to post
Share on other sites

2014_06_19_15_15_52.jpg  2014_06_19_15_16_04.jpg

 

2014_06_19_15_16_16.jpg  2014_06_19_15_17_09.jpg

 

sto se tice haube cim stane ova kisa da mogu da radim u dvoristu ko covek vracam na fabricki izgled znam mnogo je bolje

u narednih desetak dana montiram sportske opruge i kracene i tvrdo punjene amortizere...ima jos dosta nekih stvari ali lagano...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...