Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
shibrikolibri

Lancia Dedra 2.0T

Recommended Posts

Pozdrav drugari,evo da Vam predstavim i drugi svoj auto.

Lancia Dedra 1993. godiste, 1995 ccm3 ,162 ks, u dobrom je stanju,ima dosta opreme sto je i standardno za ovu marku automobila.

Slike su kad sam je doneo,jos uvek nista nije radjeno na automobilu,primeticete da su i gume izduvane. :) Za koji dan auto ide na jedan VELIKI servis pa cemo videti gde smo... Do tada evo par fotografija... Pozdrav!

20121231_142204.jpg 20121231_142225.jpg 20121231_142240.jpg

20121231_142524.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čini mi se da je ceo auto ubica!!!! :unworthy:

Uz neke kozmetičke zahvate (pranje, poliranje,...), izgledaće sjajno...samo da je mehanika ok. :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

u biiip..:) obozavam ovakve stvari kad nesto stoji dugo pa je ti kupis i sredis nesto kao "Wheeler Dealers" samo bez dalje prodaje. pratimo.. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da nema prodaje,auto je ceo kao nov,samo sto je zapusten,felne koje idu na auto su brock b1 prednje 7j a zadnje 9j :) ove idu na drugi projekat (calibru) :) Samo malo ljubavi da mu se pruzi i bice to masina,taman malo uno da odmori posto ga ne gasim... evo i slika jeste da je sa neta al iste felne imam spremne za limuzinu...

2012_07_26_137.jpg

Pozdrav ljudi i obavestavam vas o daljim radovima,naravno... :)

Edited by nemanja_ns

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko si ga platio ako nije tajna naravno? jel ima gas ugrađen?Ovako deluje EKSTRA jos da ga središ malo sem kozmetike neki sprtski izduv i mozda KN usis i bog te veselio!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas se vidi da je odlican auto ali isto se tako vidi da je mnogo zapusten, ali sa malo truda bice kao iz salona, srecno sa radovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije puno placen,cekao sam ga neko vreme da bude na prodaju,jedno dubinsko pranje i bice kao nov,motor je zreo za servis,treba da montiram maglenke,zamenim prednje amortizere i da vratim fabricku rucicu menjaca,ova cuning-smajling nije po mom ukusu...... Stajao je poslednja tri-cetiri meseca,ima plin ali po svemu sudeci ce on da leti napolje. :) E sad imam jednu dilemu pa mi treba vasa pomoc,da li da ostavim ovu tablu ili da ubacim digitalnu posto je imam dostupnu... meni se licno vise svidja digitalna al me zanima vase misljenje?

Edited by nemanja_ns

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne bi nikad kupio auto sa digitalnim satom i cajgerima i gde su satovi postavljeni na sredini!Mada je svako mišljenje subjektivno tebi ako se sviđa menjaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opasan zverka...hm,sto se sata tice,sve zavisi,mozda klasican sat,ne znam,ipak je to neka limuzina,nisam pametan,a opet ona digitalna siija kao besna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam uvek za digitalnu, jos od kada sam imao jednog GSI-a...srecno vreme bese :crybaby:

Auto ti je extra, ima osnovu za sve! Srecno sa njim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam za kazaljkice, jako lepo se mrdaju!

Taj auto obozava da se gazi! (koliko imas hrabrosti)! Ne trosi ni 5, ni 6,ni 7 lit/100km, :laughing: Ali zato ide :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam digitalnu i ostajem pri kazaljkama,na zalost felne koje sam planirao za lanciu nece biti na njoj. Zadnje ne mogu da se montiraju,presiroke su... Tako da ostaju ove ''17 samo ce verovatno biti farbane.

@gasa64- potrosnja mi ne igra neku bitnu ulogu u celoj prici,jer da pazim na te stvari ne bih je ni kupovao kao ni ostale automobile koj imam. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

xexexe auto ima jedan "mali" problem koji za sobom vuce ne tako malu cifu,naime motor je totalno vrisnuo,prethodni vlasnik mu je dosao glave sto se kaze za sve novce... Sad se razmisljam sta mi je ciniti da li da je prodam tako kako je ( a ne bih) ili da je popravljam... cifra okruglo 1000e okupatorskih. Zato je auto i stavljen u oglase,takodje stoji i oglas da trazim drugi motor... videcemo ko ce biti brzi :) Ako znate gde ima dobar lancia 8v ili 16v t motor javljajte posto ne bih tako brzo da se rastajem od ovog auta... :) toliko za sad. poz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ovim felnama bi legla crna sredina i poliran ili sivi rub :smoke:

+1

xexexe auto ima jedan "mali" problem koji za sobom vuce ne tako malu cifu,naime motor je totalno vrisnuo,prethodni vlasnik mu je dosao glave sto se kaze za sve novce... Sad se razmisljam sta mi je ciniti da li da je prodam tako kako je ( a ne bih) ili da je popravljam... cifra okruglo 1000e okupatorskih. Zato je auto i stavljen u oglase,takodje stoji i oglas da trazim drugi motor... videcemo ko ce biti brzi :) Ako znate gde ima dobar lancia 8v ili 16v t motor javljajte posto ne bih tako brzo da se rastajem od ovog auta... :) toliko za sad. poz.

Jbg iskren da budem trazio bih motor.

Gledaj po otpadima, mozda nadjes nesto za relativno dobru cifru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...