Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
phanatic

Punto mk2 sporting...

Recommended Posts

Pozz drugari,

Pre nekoliko nedelja sam uzeo ovaj autic, i prezadovoljan sam njime..

U pitanju je Punto 1.2 16v sa 80ks..

na autu su predhodni vlasnici zamenili branike, odradili bad look ... auto ima FK kadice, ugradjeni alarm i xenoni (6000k) na kratka svetla, Alpine cd player, pioneer zvucnici u vrata (17cm) i pozadi M.N.C elipse... U planu su jos spustanje, felne sa falcom :) i novi farovi...

cxca250.jpg cxca251.jpg cxca252.jpg

cxca253.jpg cxca254.jpg cxca255.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako lep punto.Mislim da bi lepo izgledao kad bi ofarbao mrezicu u prednjem braniku u crnu boju,i da u zadnji ubacis mrezicu. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pragove cu da trazim tamo na prolece, tad moram da odradim malo limariju, jer je bad look lose odradjen, pa je ispucao ...

mrezice trazim one krupnije plasticne, a ove skidam...

hvala punooo.... bice jos slika ovih dana :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dugo je auto bio na oglasu, znam da je bila cifra baš niska u startu i da je prodavan bio za 1.900 na ime kupca, pa ga je kasnije neko kupio i registrovao i do skoro je bio na oglasu :thumbup: Iskreno meni se više dopadaju Sportingova sedišta od tih kadica, mnogo su mi nekako svetle, a Abarth branici su pun pogodak! Ja bih kroz ove rupe na zadnjem braniku odradio neki dupli izduv levo i desno, bilo bi bez daljnjeg :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav i od mene. Prvo sredi sve sta treba da bude auto ispravan pa posle udri na stajling. Na slikama se vide rupe u vratima,nema zvucnika...da nisi neki svercer? :laughing: Samo polako i pun gas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast, da te dobro sluzi i da se lepo navozas sa njim.

:) ovaj sam vidjao negde :)

Mozda na oglasima, tamo je bio skoro godinu dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo lepo nema sta, moze tu jos dosta da se ulepsa :) Ovde ces naci dobrih predloga :)

U zdravlju da ga vozis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav i od mene. Prvo sredi sve sta treba da bude auto ispravan pa posle udri na stajling. Na slikama se vide rupe u vratima,nema zvucnika...da nisi neki svercer? :laughing: Samo polako i pun gas!

to je prvo i uradjeno kad je dosao kod mene, odradjen je veliki servis, sredjene kocnice.. nisam svercer xaxa :D na mesto ti rupa sad se nalaze pioneer-ovi zvucnici :D

Hvala svima na lepim zeljama....

evo jos neka slicica koju sam zab da ubacim... uskoro lepe slike po danu :D

cxca1350.jpg cxca1351.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, krov u sjaj crnoj na srebrnom Puntu odlično zgleda, a viđao sam i ovako ofarban branik, ali na crvenom Puntu i to mi izgleda zanimljivo, ali ne znam kako bi bilo na tvom.. Ako se odlučiš za foliju, što bi recimo bio moj izbor, uvek možeš da skineš kada ti dosadi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se svidja, ali bi onda morao da ides na extreme ceo auto, glupo bi bilo da ostane visok i bez spojlera (po meni)

Share this post


Link to post
Share on other sites

image.jpg

Ako ces da se igras mozes da mu zatvoris gepek-bravu i brisac. Inace ovako izgleda ABARTH, samo malo sredjen. Moj drugar mu je radio 5-a vrata. Neki mozda i znaju ovu zver :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

17ice na puntuuuu :D:2guns:

17-ice sa stila abartha u nekoj grafit boji....taj punto je kasnije bio prelepljen ceo sa belom mat folijom, a felne su tek onda izgledale kao da su jos 3 broja vece :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj još neke slike onda ako imaš, nije mi poznata mašina sa obzirom da zapamtim svaki Punto koji vidim :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam nekih 10-ak slika, a negde i 1 klip. Prodat je taj punto pre neke dve god, a otkako otisao nisam ga vise video. Moram da nadjem slike pa cu da okacim :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...