Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Abarth moto sport

Fiat Uno 1.0 - gasi se tokom vožnje

Recommended Posts

Poz svima.

Vozim una 1000 fire mono poinnt ali mi se gasi u toku voznje.. Ja stanem ponovo zaverglam na kljuc i on upali i vozim.. To mi se desava mnogo cesto.. Posto solidno poznajem mehaiku odradio sam svecice kablove, proverio filter goiva i dalje isto

Unapred hvala..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam isti problem da se auto ugasi u voznji iz cista mira,samo ostanu upaljene lampice od ulja itd..Upali normalno.

Problem je bio u razvodnoj kapi jer je bila vec istrosena. Posle zamjene sve je bilo ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to mi se dešavalo, ali na leru samo, ili kad idem polako, pa dam kvačilo,tipa znao mi se na ležećem, il' na semaforu ugasiti. Ista priča. Zamijenio razvodnu kapu, a i kabl sa bobine je bacao struju. Sad sam stavio silikonske.

Share this post


Link to post
Share on other sites

fiat uno 1.0  99god ugasi se u voznji i tesko posle toga upali,a to se sve desava dok je upaljena crvrna lampica  a na njoj kao neka brizgaljka  dizna...,cim se ona ugasi on pali i radi normalno,.Ja sam sa banjice pa ako ima neko u blizini ko bi mogao da pomogne..

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

to ti je sam si rekao dizna znaci ocisti sve kontakte od dizne od pumpe releja itd pa probaj onda

Share this post


Link to post
Share on other sites

a to se sve desava dok je upaljena crvrna lampica  a na njoj kao neka brizgaljka  dizna

 

Check engine lampica.

Pali se iz 1001 razloga, treba da se poveže na dijagnostiku da se vidi šta tačno prijavljuje od mogućih razloga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze biti svasta nestooo,ja pucam na tri stvari,potenciometar leptira,step motor i senzor rashladne tecnosti ..... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

zamenio monopiint ali zadrzao moj stari stepmotor,sad pali ali dobija turazu sam,cim malo pipnem gas on pocne da urla i posle nekog vremena se ugasi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam nov ovde,kupio sam ga pre 10 dana i istog dana mi se javio problem. Sa Bezanije sam isao na Vidikovac i po povratku na Miljakovac je poceo da stuca,gas nije primao i ugasio se. Odem do majstora,dovucemo ga jer nije imao sanse da upali. Gledao je,merio,probao novu bonbinu nista. Vadio kablove,skinuo neku kuttiju koja je ostala od alarma,menjao kablove nista,baci struju radi dva minuta i ugasi se. Stavili novu razvodnu kapu i skinuli komutator,stavili nov i upalio bez problema i radi normalno. Krenu kuci i u Zemunu na semaforu ista prica,gasi se samo sto pali opet iz prve. Danas sam ga voyio 15min i opet se ugasio. Treba mi broj tel nekog normalnog elektricara u aemunu jer imam dvoje male dece i treba mi neko ko zna da ustanovi i otkloni kvar,kupio sam danas ulje,filtere za ulje i vazduh da zamenim

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,tema jeste stara al' nije na odmet da podelimo iskustva  :) Kod mene su bili isti simptomi,gasio se par puta dok vise nije hteo da upali,srecom ispred auto-elektricarske radnje. Covek je prvo raskaci njegov konektor,kaze u prekidu. Zamenim i gas u patos :D

Edited by ristivoje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdra..

Vozim fiat uno 1.0 fire...

Rekao bih da imam problem sa strujom...

Radi najmormalnije i odjednom se ugasi...

Krenuo sam od kablova, ne baca ravnomerno varnicu...

Skinem kabl koji vodi struju od bobine do razvodnika isto..

Cim ravnomerno baci varnicu, on upali nez problema

Mislio sam da je problem u bobini pa sam je zamenio...

Medjutim, opet isto...

Ako je neko imao slican problem, neka pomogne...

Izludeh, ne smem nigde dalje da krenem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...