Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Terza

Telenor vaučer 5.000 RSD

Recommended Posts

Kao sto tema kaze u pitanju su telenor vauceri od po 5.000 din... Verovatno je vecina upucena o cemu se radi. Inace u pitanju je manje vise glupost. Meni u telenoru rekose da mogu da ih iskoristim, pa ovo, pa ono, pa na kraju nista :D

Eto, ako nekome trebaju, poklanjam dva vaucera na po 5.000 din

Vaucer se moze iskoristiti do kraja januar i time ostvariti popust na kupovinu novog telefona. Ono sto je caka je da vaucer moze iskoristiti onaj ko prelazi sa pripejda na postpejd ili neko ko uzima nov broj u telenoru....

Kome treba nek se javi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ih poklanjam :) ako nekome trebaju i ako ima neko ko ispunjava uslove da moze da ih iskoristi :) E sad, ako neko bas hoce da me ceasti nesto dacu mu ih i tako :D Al salu na stranu, ja sam se izradio, jer nisam znao kako ide ta akcija i nagovorim kevu da uzme neki tel i vaucer da meni, e kad sam otisao oni kazu nemam pravo da iskoristim vaucer, jer nisam nov korisnik...jbg, ja vec planirao da potpisem novi ugovor i uzmem tel i tako i uradim, kad oni meni imate poklon jos jedan vaucer :D E samo ne znam sta cu sa njima...al dobro, opet kazem ako ima neko kome trebaju i moze da ih iskoristi samo izvolte... vaucer vazi na donosioca!

Znaci vaucer NE MOZE da iskoristi onaj ko obnavlja ugovor, potpisuje novi, prelazi iz neke druge mreze u telenor id. Vaucer od 5.000din koji se moze iskoristiti kao popust na kupovinu mobilnog uredjaja mogu iskoristiti ona lica koja prelaze sa pripejda na postpejd i pri tom zele sklopiti ugovor na dve godine uz kupovinu telefona, na koji sa vaucerom mogu ostvariti popust. Drugi slucaj u kome se vaucer moze iskoristiti jeste da lice dolazi u telenor po novi broj, tj uzima novi broj i na njemu sklapa ugovor na sve godine i kupuje telefon uz ovaj popust vauce. U svim ostalim slucajevima vaucer ne vazi, tj ne moze se iskoristiti. Ja sam kupio dva tel i zato dobio dva vaucere, posto nisam imao pravo da vaucere iskoristim, mogu da ih ustupim nekome ko to moze ostvariti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se neko vreme razmišljao da prepaid 063 broj koji imam već 10tak godina (dao sam 100 maraka i 100 dinara za karticu onda), da taj broj prebacim u postpaid, ali Telenor ima očajnu ponudu telefona u nekom cenovnom opsegu za paket koji meni odgovara, tako da ostajem na prepaidu... Živo me zanima da li bi računali dva vaučera odjednom i da lipopust 10.000..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta znam, ima ok telefona, nije da nema, e sad odnos cena zavisi iskljucivo od paketa, ne znam koji bi koristio i slicno. Postpejd je mnogo bolji od pripejda i povoljniji i ne juris trafike itd.. realno, malo ko je jos uvek na pripejdu. Inace, ne mozes dobiti popust od 10.000 din, kazem jos jednom, ja imam dva vaucera od po 5.000 din, vauceri se ne sabiraju i slicno, popust te ostvaruje po jednom... Znaci, jedan broj, jedan vucer... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nisu da livaučer jer sam se drao na njih prošli mesec zbog promene tarife a da me ne obaveste pre toga :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuu, ovo od prosle godine...e bedak :(

Edited by Bki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha . Ako neko dobije sve te silne vaucere od vas , novi uredjaj dobija maltene besplatno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodaju ih po netu za 500-700 din


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi kupujem telenor vaucer, ako neko ima neka me zove hitno.
Bg licno preuzimanje.

063/83 73 073

Edited by neshaoct
spojeno by beli_Punto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro ljudi...nije bas ni za -na poklon-, eno ih na kupujemprodajem za 2000-2500 dinara...

Juce moj drug dade liku ispred njega u telenoru 2500, mozete i tako nesto da probate :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel mogu ove godine da se spajaju ili je kao i prosle?


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaju dva vaucera za 2500din. Ako vas interesuje, javite se na pp da vas spojim sa vlasnicama :)

Da su moji ja bi ih poklonio clanovima foruma, ovako, tako je kako je..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...