Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
pjaf

Lancia Y10 - alnaser?

Recommended Posts

Lancia Y10, juče da upalim auto, kad on ni da bekne posle gašenja lampica, akumulator pun, a ni malo da zavergla.Čuknem par puta po anlaseru i on upali iz prve.Tokom dana upalih ga još par puta normalno, ali kad sam naveče posle kratke vožnje ugasio auto na 10-ak minuta ja da upalim, a on ni makac, opet ga čuknuh po anlaseru i on upali.Predpostavljam da anlaser crkava, pa me interesuje da li servisiranje istog nije preko 30-40 € i da li će taj anlaser da preživi do kraja nedelje sa tim kuckanjem, pošto nemam vremena da ga vozim do majstora do početka sledeće nedelje.Puno hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Desio mi se isti slucaj prosle zime, cuknuo ga 2-3 puta u narednih nedelju dana i vise nikad nije zabo. Kazu zbog vlage da zalepe cetkice, moze se desi opet a moze i nikad vise. Remont je bio 50-70e ako se dobro secam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

BIlo bi lepo da i kod mene bude isto%28.gif , baš mi se i ne daju pare sad pred ove zimske praznike :santa::rant::realmad: , ali ako bude zezao i na dalje, pravac majstor :crybaby: .Hvala na brzom odgovoru, pa ću da napšem kako se na kraju sve završilo :detective: .Poz svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala :smoke: , a ima li još ko okvirno ideju koja je cena ? Znam da tu ima više stvari da se servisira, od običnog čišćenja do kompletnog servisiranja ali bar približno :question: !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ruke su ti 2000 uglavnom plus delovi. Cetkice su oko 200-300, biksne oko 500 mozda. Mene je komplet remont kostao 3500rsd u maju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to je super cena :fun: , ja sam letos servisirao alternator za 4000 rsd pa se uplaših da bi anlaser mogao biti više od toga, a ovih 30-ak € je sasvim OK .Hvala svima još jednom, pa ću napisati koliko je sve izašlo . :welcome: :welcome: :welcome: poz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pjaf, ako hoces mogu ti dati broj telefona lika koji ima stranca, prodaje u delovima. Prosle nedelje smo trgovali. mozes videti koliko je alnaser kod njega. Meni je far naplatio 30 eura, verovatno je moglo i manje ali mi je bilo hitno pa se nismo cenjkali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pjaf, ako hoces mogu ti dati broj telefona lika koji ima stranca, prodaje u delovima. Prosle nedelje smo trgovali. mozes videti koliko je alnaser kod njega. Meni je far naplatio 30 eura, verovatno je moglo i manje ali mi je bilo hitno pa se nismo cenjkali

Već znam čoveka iz Šapca koji drži sve za Y10, ali nemam ništa protiv da znam za još nekog. A možda je kod tog batice i jeftinije pa kad imaš vremena pošalji mi telefon na - igdju@gmail.com - :smoke: Hvala unapred !!!!!

Ljudi, kaže se aNLaser, nemačka reč poreklom (anlasser) što znači elektropokretač.

Pravopisna greška u naslovu :blushing::sofa::blushing: , ako si čitao dalje, dva puta sam napisao - anlaser - i tek sam sad video kad sam čitao tvoj post :thumbup: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pjaf, ako hoces mogu ti dati broj telefona lika koji ima stranca, prodaje u delovima. Prosle nedelje smo trgovali. mozes videti koliko je alnaser kod njega. Meni je far naplatio 30 eura, verovatno je moglo i manje ali mi je bilo hitno pa se nismo cenjkali

E sad me stvarno blam :blushing: :blushing: pogrešno sam napisao Email, moraću da naučima da kucam na tastaturi :D:pc: .Moj Email je

igdjuk@gmail.com

. Izvini na grešci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...