Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Sad čitam specifikaciju 163ks iz 1.6l?! Lepo su ga nasvirali...

 

Da,kao tvoja Delta,cak im je i vreme od 0-100 Km/h slicno.

Mada,moguce i da je greska.

Jer je snaga od 120/163 (kW/KS) u motoru od 1989 cm3.Pa onda ovaj pomenuti nije 1.6 ili nije te napisane snage....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo su oni to upakovali!

Treba videti da li je i on tiši od mog agregata kao ono Tottijevo sokoćalo sa manjkom konja

Edit: to je i meni palo na pamet, zato se i čudim!

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ovde su nesto zesce izbrkali u oglasu, nisam ga ni otvarao dok niste poceli da komentariste.

Koliko ja znam, 1598 ccm je zapremina Citroenovog benzinskog bloka.

Dizelas u DS4 moze da bude 1560 ccm od 110 KS ili 2.0 od 163KS.

HDI su takodje odlicne masine, a od obicnog C4 moze da bude samo tisi, jer je u pitanju Citroenov luksuzni sub-brand.

 

Izgleda da taj Citroen ide sa godinama :D

Naravno, Double Chevron ide sa iskustvom ;) .

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prateci oglase proteklih meseci zakljucio sam da su cene polovnjaka otisle primetno gore.... I ovde a i napolju...

Mislim na mladje do 4-5 god. C4, Megane 3, Astra J, Focusi, Delta , Bravo.... :ouch:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stilo vise ne pada, valda je stigao do dna,.... postao je ekvivalent Golfu dvojci..... :D

Robustan , pouzdan, jak , umeren potrosac, na sve jeftino odrzavanje, pravi auto za srbiju......

Pre par dana videh  Ladu nivu sa cipovanim JTD motorom, odignutu od zemlje sa ogromnim tockovima...... Kaze ponosni vlasnik svi ga belo gledaju kad ih pretice na autoputu, ne znam kako se samo ne prevrne...... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D

A Stilo nema gde nize sa cenom u nekom narednom periodu.

Jos da ovi 2012+ malo tenu sa cenom pa da zasucemo rukave :) . Ili novo ako bude dobra ponuda.

A ovo oko cene sam i ja primetio za mlade polovnjake.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace na tom DS4 se zadnji prozori ne otvaraju...izem tj auto. Neki izmisle prozor i podizace, drugi ga fiksiraju.

 

Ti ovo ozbiljno ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja čak očekujem i blagi porast cene Stila kada konačno uvedu onaj zakon da samo automobili koji ispunjavaju euro 5 normu mogu da se uvoze.

I dalje će postojati potreba za jeftinim automobilima tako da će ovome što je već u Srbiji verovatno blago da poraste cena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam resio da idem u trendu Downsizinga, lepo bi bilo imati pod haubom 160-200ks, ali znajuci nasu drzavu, ako od sledece godine budemo placali porez po kilovatima, vrlo se lako moze desiti da granica " nemoguceg" bude postavljena negde na 150ks ili cak i nize....... :whip:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace na tom DS4 se zadnji prozori ne otvaraju...izem tj auto. Neki izmisle prozor i podizace, drugi ga fiksiraju.

Ti ovo ozbiljno ?

Ozbiljno. Tako sam procitao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam imao u zadnje vreme priliku da vozim kola od 80-200ks i računam da mi je mrvicu preko 100ks taman da ispuni moje potrebe i da uživam u vožnji.

A i neki 1.6mjet bi bio taman što se troškova održavanja i registracije tiče.

 

 

Idu na euro4 normu, ne euro5.

 

Koliko sam ja čitao euro5 se planira kao sledeća norma. Čak i ima smisla donekle. Dosta je bila Srbija deponija za stare automobile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ionako planiram nesto posle 2010 tako da je to ustvari vec euro5..... Takodje 110- 120 ks je dovoljno da zadovolji moje potrebe. Ipak gledam vise karavane , tako da......sorry Bravo, Delta..... :crybaby: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Inace na tom DS4 se zadnji prozori ne otvaraju...izem tj auto. Neki izmisle prozor i podizace, drugi ga fiksiraju.

Ti ovo ozbiljno ?

Ozbiljno. Tako sam procitao.

 

Tacno je :) . Ima fiksirana zadnja stakla kao na kupeu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od onog sto sam  najvise ispitivao i sto je u mojim okvirima, su Megane grandtour 1.5dci/110 i Astra j S-turer 1.7cdti/ 110 koja me je odusevila kvalitetom same izrade ali me nije odusevila motorizacijom.... C4 HDI nije karavan ali ima veliko dupe pa moze da prodje.... :D Focus 3 1.6tdci je jos skup...

Totti , sto belog?

Edited by hansf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...