Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Kad god se nakanim da vratim letnje gume rokne neko nevreme. Sneg, pa grad, pa opet sneg i pitam se šta je sledeće cunami ? :2guns:

Ova baba Marta se ne predaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su odavno letnje na kolima. Prošli vikend i ovo sada je smešno... sneg na 5-10 stepeni... o čemu pričamo?! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa o zimskoj sezoni. Ja lance jos ne vadim iz gepeka. Jednom caletu u Bosni ispred Modrice pisali kaznu jer nema lance u gepeku. Jeste bio mart mesec i zimska sezona, ali napolju bilo 25°C vec nedelju dana!

inace kad smo kod stanja na putevima u Smederevu vise nije blagi uzas, sada je totalni uzas!

Prilaz od Kolara raskopan, rupa do rupe!

Prilaz od Beograda tj Grocke starim putem raskopan, rupa do rupe!

Centar grada raskopan! Karadjordjeva ulica u samom centru je uzas totalni!

Ulica Save Nemanjica, od autobuske ka centru pored gimnazije, obe trake raskopane!

O manjim ulicama tj ulicama manje vaznosti da ne pisem uopste.

Sad samo zivot Ekrem style, kuca pos'o, inace odose jos nekoliko hiljada na servisiranje.

Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, ako tako gledaš i meni su se nudile neke mađarice u Budimpešti kad sam bio. Međutim njihova ponuda nije važila za Srbiju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da su danas postavili znak da su rupe na putu, kad se ide iz grada ka Kolarima ... znaci oni su se ogradili od odgovornisti, sad sami placajte stetu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace to je znak za lezeceg policajca, samo sto je umesto izbocine zalepljena folija i sad je napravljeni udubljenje, i znak za ogranicenje 20km/h

Share this post


Link to post
Share on other sites

Region pod snegom

Zbog snega i vetra u Sloveniji saobraćaj u zastoju. Zagreb pred kolapsom. Gradonačelnik Bandić apelovao da se koristi gradski saobraćaj, a ne privatni automobili. Na jugozapadu Mađarske kolona duža od 700 kamiona.

Slovenija se na početku proleća opet bori sa snagom na putevima. Zastoja ima na putu od Škofjica prema Ljubljani, a vozila teža od sedam tona privremeno su izbačena iz saobraćaja. Prema navodima Slovenačke putne službe, otežan je saobraćaj na autoputu u Primorskoj kod petlje za Vrhniku, sneg pravi probleme i na Dravskom autoputu, Dolenjskoj a i na obilaznici oko Ljubljane, gde vozila kod mesta Barje stoje.

Delo_si.jpg

Najteže je ipak između Sežane i Fernetičija u Italiji, gde se zbog snega i naleta vetra stvorila veća kolona "teškaša", a kako prenosi Delo slična situacija je i prema Trstu, jer i italijanski putari imaju problema sa olujnim naletima snega.

Mariborska Večer navodi da je na terenu oko 200 ekipa i da se do podnevnih sati očekuje normalizovanje sitacije.

Index_hr.jpg

U isto vreme i glavni grad Hrvatske ima problema zbog snežnih padavina. Gradonačelnik Bandić je apelovao na Zagrebčane da "ako nema istorijske potrebe na kreću na posao automobilima".

Portal Indeks navodi da su već od sinoć sve putarske ekipe u Zgerebu na terenu i intezivno rasščišćavaju sneg.

Više od 700 većinom stranih kamiona zaustavljeno je u jugozapadnom regionu Zala u Mađarskoj zbog saobraćajnih restrikcija uvedenih zbog ekstremnih vremenskih uslova, javila je mađarska novinska agencija MTI.

Autoputevi M6 i M7 trenutno su zatvoreni za kamione teže od 7,5 tona.

Portparol Nacionalne agencije za upravljanje vanrednim situacijama Silard Bango izjavio je da oko 600 kamiona čeka na parkingu u oblasti Lenti-Redič, a da se oko 100 kamiona nalazi u blizini Letenje, duž autoputa M7.

Zaposleni u ovoj agenciji i humanitarne organizacije dostavljaju hranu i tople napitke vozačima iz Slovačke, Poljske, Litvanije, Češke i Rumunije, od kojih je većina još juče morala da prekine putovanje.

Snežno nevreme zahvatilo je i jugozapadni okrug Somođ, gde je policija tokom noći iz zavejanih vozila spasila 52 ljudi, navodi MTI.

Ovo je druga snežna mećava u Mađarskoj ovog meseca.

Preuzeto sa Rts.rs

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na moju nesreću morao sam dva puta ići danas putem Batajnica - Banovci . Katastrofa! :rant:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uz muziku je sve lakše. Inače bi slušali moje psovke.

«Tapatalk Desire»

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš tako, ne znam šta bi više iskidalo rupe ili ritmična muzika.

Kada bi bacili pogled sa međunarodne svemirske stanice MIR, pomislili da je u tom reonu pala kiša meteorita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav je tek sex noću ovuda proći možete samo zamišljati :D

Najgore je što i kada naprave ovaj dio obilaznice i petlju kod Batajnice ovaj dio puta koji se sad koristi kao alternativa samo će zakrpati. Tako rade već 18 godina unazad koliko ja znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...