Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

gledam da izbegavam ibarsku kad kod mogu zbog svakodnevnih vesti iz crne hronike

put je sličan i vamo i tamo, ima po jedna traka u oba smera i to je to

 

videćemo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da razmisljam o crnoj hronici ne bih ni sedao u auto ;) . Nije to bas ratiste i klanica kao sto neki ljudi imaju predstavu :) .

Eventualno treba izbegavati petak i nedelju popodne zbog guzve i to je sve. Prosao sam mali milion puta, magistrala je vrlo dobra, bez ostecenja, malo smaraju ogranicenja od Rusnja do iza Meljaka i kafane "4 vetra" kao i oko Stepojevca, sve ostalo je uglavnom sa ogranicenjem 80km/h i relativno brzo, bezbedno i udobno se prolazi.

Cisto moje dugogodisnje iskustvo i drugarska sugestija da nema razloga za izbegavanje zbog novinarskih naslova za pumpanje tiraza (ne kazem da se ne desava, ali napravise stratiste od te deonice). Isao sam ka jugu paralelnim alternativama, ali samo se rastresem za maltene isto vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U petak idem za Kovačicu a u subotu za Indjiju... koji je bolji put ... preko Zemuna ili na Titel?

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od Kovacice do Indjije preko Zemuna ima 99 kilometara, preko Titela 90 km... tako kaze google maps.

 

I da je isto ili suprotno, preko Titela je mnogo opustenije za voznju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Outlet i Pedjin otpad :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vinogradarska ulica, ako ides iz pravca Pazove, pravo kroz centar do kruznog toka, tu desno. Do T raskrsnice, levo pa odmah desno i on je sa desne strane na "brezuljku" ulice.

I pripremi se da spiskas pare :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Outlet je za neke stvari extraaaaa povoljan, narocito za skupe brand-ove poput hugo boss-a, paciotti-a itd...

Ja sam pazario cipele cija je pocetna cena bila 53000 za 9000 din, plus na rate, tako da...

Ima i stvari koje nisu znacajno jeftinije, ali generalno se isplati otici, puma patike se mogu naci za 2500 din...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Pedju adresa neka.. s obzirom da prvi put dolazim u taj kraj... znaci ja na otpad a zena u outlet... i da se vrnemo kao siromasi...haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas na Pedjinoj temi mapu i kontakte.

Samo, cini mi se kad sam isao, da je Nesa u postu pogresno napisao broj u ulici i da nije 26, secam se da sam se malo vracao.

Ne upada u oci odmah sa ulice posto su kuce onako vojvodjanski usorene - samo pogledaj taj brezuljak na sred ulice i ne mozes da promasis, a uvek ima i par parkiranih Zabara ispred:

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://goo.gl/maps/AP3ygb3oYV72

Mislim da je Vinogradarska 34, mislim da sam dobro ubo pin na mapama. Kad uđeš u Vinogradarsku, lako ćeš provaliti kuća sa desne strane koja nema standardni prilaz ispred kuće kao po Sremu (kanal za odvod i ćupriju :)) već izbetoniran parking. Tek kad uđeš u zadnje dvorište ne znaš gde pre da gledaš :D 

 

U svakom slučaju, pogledaj street view u okolini onog pina iz linka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...