Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ja mislim da je bolje da posadimo cvece i travu sto sam i predlagao, nacrtamo znak ne gazi travu i cvece pa nek se `ebu svi zajedno i drzava i grad i policija i putari... eventualno macole da uzmemo i da polupamo ovo malo prvog sloja asfalta i da poravnamo put sa onim iz 2 svetskog rata :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blokirali put zbog rupa na kolovozu

Nezadovoljni stanjem puteva i velikim brojem rupa na kolovozima na lokalnoj putnoj mreži žitelji vučjanskog kraja, kraj Leskovca, blokirali put Leskovac-Barje. Građani protestuju i protiv načina na koji su popunjavane takozvane "udarene rupe".

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/57/Srbija+danas/1284532/Blokirali+put+zbog+rupa+na+kolovozu+.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast ljudima. Kad bi ovo svi uradili, pola Srbije bi stalo :laughing:

Inače, jutros oko 7 NS jako slabo očišćen, so kao i da nisu posipali..

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Kg-u pada sneg od juče, ali ništa strašno, nije se zadržao na asfaltu nigde, samo na parkiranim automobilima ima po malo... Sad sam došao iz Kraljeva, ista situacija je i tamo, sve je suvo, a što se tiče udarnih rupa u pukotina na asfaltu, pootvaralo ih se dosta na putu Kv-Kg, pogotovo od kraja Vitanovca posle onog dugačkog pravca, pa sve do Gruže.. Da dočaram slikama sa neta o kakvim se pukotinama radi

1263028581m263.jpg 1263028656m239.jpg 1266390965m198.jpg

To je bukvalno u nivoima, na par mesta mislim da bi neko sa nižim autom pokidao karter..

Share this post


Link to post
Share on other sites

U, jbt, pogotovo prva slika, taman da onako lepo "stosuje".

sreca ne vozis stila inace bi kacio sus pleh samo tako

Jos veca sreca sto ne vozis 3v Stila :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još gora stvar je da su putari to sređivali početkom leta i bukvalno se put kida i razdvaja u propada, bukvalno u nivoima je..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Losa drenaza. Kliziste se javlja. Tako je uglavnom na svim saobracajnicama. Ono sto je uradjeno posle II Sv.rata jos uvek podnosi a ovo "novo" ... Sve se vise primecuje propadanje saobracajnica , malo zbog nemara malo priroda krenula!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam tetku i teču u Vitkovcu, i svaki put mi teča opiše gde i koliko rupa ima do Kraljeva, ali bojim se da će izgubiti korak ako se tako brzo prave nove :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kažu -18 u aprilu.

Da nije 1. Aprila ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma opet Rusi, korigovali sibirsku/balkansku zimu sa -50.

Napokon čim uhvatim luft, skidam prašinu sa P7.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prekjuče sam išao do Mladenovca, put iz Kragujevca do tamo preko Topole je katastrofa, najlošiji magistralni put na kome sam imao prilike da se vozim u poslednjih par godina.. Letos sam isto bio tamo i rađen je jedan deo od možda 1-2km puta, još uvek se radi i iskreno nisam primetio neku veliku razliku od onda, sem što sada postoji semafor koji traje više od 5 minuta, ali ga retko ko poštuje... Konkretno je ceo put formiran od zakrpa, mislim da tu originalne verzije asfalta nema nigde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisao sam vec, ta deonica od Mladenovca do vrha Rudnika (tj. ukljucenja na Ibarsku) je blagi uzas. Zali Boze sto ne mozes kao covek da izgazis auto po krivinama ili da bacis pogled na onu prelepu prirodu, veci deo puta treba da si 100% skoncentrisan na urnisan asfalt. Prestao sam tuda da idem od kada se na onoj deonici ispred Satornje put toliko izlomio da sam spustajuci se drugom kacio susplehom. To je bila kap koja je prelila casu :) , na tu stranu iskljucivo Ibarska u mom slucaju. Zao mi je samo sto nemam neku slidzu da ono docaram.

A ovom deonicom od KG do Topole, koju Sikter pominje, nisam prosao ne pamtim od kada. Vidim da je i tamo interesantno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo ako imate guseničare. Pre 7-8 godina sam išao par puta tuda i izludeo. Koliko vidim ništa se nije promenilo, možda čak i pogoršalo. Samo auto-put sve ostalo samo čovek da izgubi živce (naročito posle zime).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ime, gusenicar malo truckav i spor, oko Satornje pomaze jedino neka hovercraft varijanta:

hovercraft.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...