Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Vratio se iz Zrenjanina pre dva sata. Put je UZASAN! Ima delova gde je sve cisto i onda odjednom naletis na zaledjen sneg i ne mozes nikako da ga izbegavas, osecaj kao da vozim po najgorim mogucim rupama. Bas uzasno udaranje i lupanje, ne bi me cudilo da sam sj*bo nesto na trapu... Srbijo, majko

Share this post


Link to post
Share on other sites

za ovo postoji samo jedan komentar: SRAMOTA! :thumbdown:

Nedelju dana nisu u stanju da očiste puteve...

Inače, stanje u Novom Sadu, sporedne ulice sa zaleđenim snegom su gore od njiva, jadan moj stilo i njgov trap..ne može se voziti ni 2 na sat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene na glavnom putu BG/Obrenovac/Valjevo stanje puta Obrenovac /Valjevo ,blagi uzas,okacicu slike,znaci tuznooo,sto se tice stanja asflata,posle 20 godina put je uradjen po evropskim standardima ,radila ga nemacka firma strabak i to je za 10,ali sto se tice zimske sluzbe i odrzavanja to je -10 ,videcete slike u 10 ujutru i u 16h,stanje isto i gore....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Put Banovci - Batajnica krater na krateru. Svi koji ne žele da idu obilaznicom idu ovim putem koji i prije ovoga nije izgledao ništa bolje. Izoveravao sam par rupetina iako sam išao 30 na sat. Čuvajte svoje aute , izbjegavajte ovu dionicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veje sneg od 15h, a slusam na Beogradskoj hronici popodne, kaze reporter da putari nisu ocekivali sneg pre ponoci. A vec i vrapci znaju da se ocekivao tokom dana koliko se najavljivalo zahladjenje.

I aj' kad je ovako temperatura u plusu i nekako, ali sta nas onda cudi sto je grad svake godine u kolapsu na -10 kad ih sneg stalno iznenadi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stanje gusto, bijelo :)

Jedan baja se na NS autoputu sa Audi jajetom zaletio lijevom trakom koja je pod nanosima i dok me obilazio pomislim vidi ludaka još će da ga baci na mene. Ja olabavim gas da prođe i nepunih kilometar i po vidim ga kako se okreće i sleće unatraške s puta. Sreća pa nije bilo bankine sa desne strane i da je blagi pad sa puta tako da mu je vjerovatno samo ponos nastradao.

Inače šidski autoput od dobanovačke petlje do grada je prohodan i očišćen.

«Tapatalk Desire»

Share this post


Link to post
Share on other sites

takodje prilaz smederevu od strane kolara tj motel na raskrscu pa do kasarne, peske da ides noge bi polomio!

Tapatalk 2

Najkriticnije je od pumpe do sledece autobuske stanice, ostalo je ok ... ali taj deo gde ja zivim je najgori ispred moje ulice nemas gde moras u rupu

Inace najveci krivci za to su onaj debeli sto drzi restoran Kolarac i kamiondzije i naravno debeli gmaz Sormaz koji mu je omogucio da se u njegovom dvoristu smesti carina ... Sad on od svakog kamiona uzme po 10e dnevno + zgradu sto iznajmljuje, a za krpljeni put star 30 godina nikog nije briga.

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj put je takav svake godine. i pre kolarca je tako bilo, tako ce i biti uvek posle zime na krpljenom putu, bez odgovarajuce infrastrukture i naravno pada i odvodnih kanala koji najvise uticu na stanje puta tokom i posle zime!

Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

to se racuna jos uvek po zakonu vodi kao vojni put i sve sto firme danas iskopaju istog dana moraju da poprave i dovedu put u stanje da moze da se vozi, navodno je to razlog iz kog ne moze da se rekonstruise put. Napravili su carinu za kamione tu, a mogli su negde blize do auto puta da je smeste, a ne u sred naselja! Najgore od svega je sto niko ne krpi te rupe jos od prvog snega je tako, a nigde znaka nema, ni jednu jedinu rupu nisu zakrpili.

Pricao je moj komsija da se okupimo svi kolima, blokiramo put i da malo mitingujemo, ali svi su u fazonu pohapsice nas policija ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba naci dobrog advokata i onda kupite neke stare felne/gume, malo jace proletite kroz rupu i onda tuzba! za gume, za felne, amortizere, viljuske, silene, stabilizatore........ plus ruke, plus pretrpljeni strah i steta zbog ne imanja auta par dana.... pa tako vas 4-5.... i smederevo bankrot! kaput!

Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...