Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

S obzirom da dosta nas svakodnevno negde putuje, a ima nas iz različitih krajeva zemlje mislim da bi ovakva tema bila jako korisna. Takođe smatram da nam neće biti teško da napišemo ono sto smo videli jer većina nas ima tapatalk i pristup internetu skoro pa non-stop. Ko i nema nadam se da će podržati ovu akciju ''kada dodje kući''.

Trenutno je u Smederevu jako puno snega koji neprestano pada, ali što je najvažnije vozi se!

Za sat dva treba da krenem za Beograd, preko Kovina i Panceva, pa ako ko ima info kakav je put, zastoji, nanosi i slično.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš sam i ja hteo da potražim temu danas, mislio sam da postoji već slična tema, ali odlično je što si je ti otvorio, nadam se da će biti korisno mnogima...

Ja sam upravo napravio krug od Kragujevca do Kraljeva, put je jako loš, pogotovo deonica koju čisti Kragujevac, Kraljevački deo i nekako, ima negde može da se vozi i 60km/h, ja sam vozio uglavnom trećom 50.. Kragujevac sam prešao uzduž i popreko, i sreo sam samo jedno vozilo koje je čistilo sneg, duple trake su se pretvorile u jednu.. Policija zaustavlja kamione na izlazu iz Kg-a ka Kraljevu i svi u koloni montiraju lance...

Share this post


Link to post
Share on other sites

stigao u bg! znaci nije strasno, glavnim putevima prohodno, malo snega na putu i to je to. u pancevu i bgu strasno, po 10-15cm snega na putu.

cujem na radiu da je ibarska ok, da je od beograda do n.sada katastrofa od snega u leda i da je blokiran put od bugarske granice ka nisu tj pirotu.

;)

Poslato sa marsa koristeci teleport!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna tema. Ja bas treba da idem neki dan do cacka pa do kg, svraticu u temu da pogledam kakvo je stanje, a ako niko ne bude pisao, javicu ja :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

i bgu strasno, po 10-15cm snega na putu.

Sad htedoh da napisem da je u samom centru BG-a (Slavija,Brankov most itd...) katastrofa,bas kako si napisao! Ako su najprometnije ulice takve,ne treba vam mnogo da pretpostavite kako je u ostalim delovima grada. I posle ce neko da me ubedjuje preko TV-a kako su sve ekipe na terenu bla bla...

Inace,super tema,svima ce nam znaciti u duzem preiodu,ne samo ove zime! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

par sati se muvao po gradu sa drugarom, ovi kao nesto ciste, semafori ne rade, taksisti kao da je sve njihovo parkiraju gde stignu, moze da se vozi ali bas polako ... najveci problem su ovi sto ostave auto sa sva 4 i skoknu do radnje pa ih nema pola sata

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Nisu je takodje haos,pogotovo na Bubnju(izlaz iz Nisa)danas gledam nove limuzine sa letnjim gumama plesu u mestu i prave opasne zastoje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pancevo nisu pipnuli bajni putari...

Mirijevo, bar moja ulica se cisti na svakih 20ak minuta, tako da je ok!

Najveci problem od Bogoslovije do Mirijeva su GSP sa celavo-letnjim gumama i zene vozaci sluzbenih auta!

Sve u svemu PA - Mirijevo sat i 20 minuta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka ovo ovde pa ko se sprema na put nije lose da povremeno baci pogled

http://www.amss.org.rs/index.php?option=com_google&view=standard&id=4&Itemid=181

Čitam sada na blicu da gradonačelnik Novog Sada, novi, samoproklamovani hvali zimsku službu...to jedino ako nije izašao iz stana i ne radi ništa drugo već gleda svoje slike sa mora...u gradu je opšti haos, raščišćen je samo bulevar, i par bitnijih ulica...na parkinzima ima po metar i po nanosa što su samo onako sklonili sa puta, svuda kolone, zastoji...užas

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče čistača snega, nikad neće da mi budu jasni likovi koji čiste sneg ispred svog lokala i bacaju na ulicu, danas je lik bacio pravo ispred mene punu onu široku lopatu snega, i sad kako ja nailazim na to osećam da auto klizne, malo je falilo da stanem i da ga priupitam da li je normalan, nego ipak je on taj koji drži lopatu.. :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eno ga Mrka na RTS-u. Čovek nije zdrav-normalan koliko gluposti nalupetao. Po njemu sve je savršeno i normalno, kao i ono čekanje 15-20 sati na auto putu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prica gluposti,glavna ulica u mom selu,koja izmedju ostalog vodi do Pavlovica mosta (granica sa RS), potpunio je pod ledom! Ima i malo snega,ali led je celom duzinom puta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam isao samo do Banovaca iz pravca BG-a i sve je bilo ocisceno jos jutros u 8 ;)

A kad si ušao u Banovce prc Milojko :D

Eno ga Mrka na RTS-u. Čovek nije zdrav-normalan koliko gluposti nalupetao. Po njemu sve je savršeno i normalno, kao i ono čekanje 15-20 sati na auto putu.

Upravo gledao i pritisak mi skočio od količine gluposti. Neka dođe u opštinu Stara Pazova da vidi kako su očišćeni putevi. Morao bi odmah da da ostavku kako je rekao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam ovog sto vozi taksi, ako je mladji lik ... nije valjda da semafor jos ne radi ? Juce i danas putevi malo bolji, zahvaljujuci tome sto ne pada sneg, a ne zahvaljujuci sluzbama koje placamo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Semafori pre i posle apoteke 1.Maj su preventivno iskljuceni, postoji vertikalna signalizacija u vidu znakova a sve to zbog velikog ugla ulica koje idu ka i od grada koje su ulice sa prvenstvom prolaza. Uradjeno je ovako kao i svake godine zbog autobusa koji kada stanu pod teretom uzbrdo na semaforu vise ne mogu da se pomere. Sada im je slobodan prolaz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kragujevac-Kraljevo danas put suv, jedino malo sa strane je mokro od ovoga što se otapa, tako da izjutra može da poledi, inače odlično je, može normalno da se vozi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...