Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Saleuno

UNO momento

Recommended Posts

zdravo svima ja sam Sale, a ovo je moje tjuniranje fiat una mkll.... uskoro slike, kome se svidja nek komentarise.... pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

pocetak i spustanje

12042012857.jpg

zastita i restyling zadnjeg dela

10062012888.jpg 10062012892.jpg 01072012903.jpg

restyling prednjeg dela....

10062012897.jpg 22072012912.jpg

23072012915.jpg 04112012971.jpg

zimska kolekcija felni i guma...

24082012925.jpg 24082012927.jpg

27112012989.jpg 27112012991.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako vec volis ''tjuning stajling'' i kada si mu zatvorio tablicno mesto i napravio ''bed luk'', onda bi trebao da mu dodas i neki manji dodatak na prednji,a posebno na zadnji branik. Gepek bez brave ga malo progutao pozadi pa mu branik izgleda sitan.

Kaci slike kako ide tjuniranje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

to mi i bio cilj nista preterano....

u pravu je greenpunto fali mu malo split spojlera.... napred nazad i pragovi... bice uskoro.... :smoke:

za sad je to to na prolece cemo videti sta i kako... ne zurim... zurba je uvek skupa varijanta :whip: lagano i umereno....

Edited by Saleuno

Share this post


Link to post
Share on other sites

motor jos nisam nista dirao.... za sad mi je dovoljan 1.4 lagan je on auto 800kg, a planirao sam turbo da ubacujem medjutim sve krsevi... videcu kazem na prolece dal naleti nesto kako treba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

cim stignem slikam i postavljam... inace sam ugradio i cutout spravicu za stelovanje zvuka auspuha.... bice cim stignem....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalno lepo, po mom misljenju, prednji branik skroz beo, ove mrezice napred u crno, od pozadi ekstra izgleda, felne su super, podsecaju na moje :D, ako menjas obavezno neke zute stavi

Share this post


Link to post
Share on other sites

lep uno, moj predlog kupi motorr od punta gt i napred.

moj prijatelj ima una slicno uradjen ko tvoj od napred uno_ljubisa.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

lep uno, moj predlog kupi motorr od punta gt i napred.

moj prijatelj ima una slicno uradjen ko tvoj od napred uno_ljubisa.jpg

meni je to najlepsa kombinacija... potpuno beo branik mi je neugledan... ovako ima lepe crte... ja sam recimo hteo da secem deo branika i da ga spojim sa maskom da dobijem audi look... ali je ne izvodljivo zbog dva srafa koji drze branik...

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://postimage.org/image/wpn0dqstz/

evo kako izlgeda komplet branik u boji na mom autu...mislim da je lepse nego da je crno plavi :)

sve je stvar ukusa, da nikako plavo crni branik slazem se ali kompletno beli kod una je meni ciganski.... neugledan je... ali opet kazem sve je stvar ukusa... ja kad vidim totalno beo auto pa jos i felne bele... nek ofarba i stakla i gume.... :thumbdown:

unopowa008.jpg

Edited by Saleuno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj je bas bas :(

ma guglao sam dosta beli uno sa belim branicima i odvratno mu stoji.... mozda sa nekim detaljima i ispadne lepo.... a tek bele lajsne... :2guns:

Share this post


Link to post
Share on other sites

141220121017.jpg

dupli izduv je izveden ovako iz zadnjeg lonca.... ovo je privremena probna varijanta... dok cika joca kiler ne uzme semu za kompletan izduv... :smoke:

141220121018.jpg

141220121019.jpg

cut out sistem, moja radinost od starog karburatora sa klapnom, za otvaranje i zatvaranje zvuka.... ne znam da li je neko ovo radio na svom autu... da cujem iskustva....??? :gathering:

Edited by Saleuno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao na apriliji af1,imas rucicu na pored rucice gasa :)))) tako sam ja bar :)))) ahaahhah

Stvarno kako otvaras klapnu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

151220121026.jpg

zatvoreno....

151220121025.jpg

otvoreno... prekidac i klapna su povezane sajlom.... :smoke:

Edited by Saleuno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...