Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Saleuno

UNO momento

Recommended Posts

58 minutes ago, PremieRacing said:

Sad sam procitao celu temu. Svaka cast za rad na Unu  :respect:

 

Nebo presvuceno a tepih fabricki?

hvala... da, nebo je tako presvuceno nabavljeno, a tepih fabricki ali od una turba l, i u odlicnom je stanju..... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde si motor kupio i kako te služi do sada? Koliko dugo voziš turbo (mrzi me da tražim po postovima i datumima kad je ubačen) i koliko si prešao?

 

I prednji točkovi mi na jednoj slici deluju preterano izbačeno... da možda nađeš neke crne rubove da to pokriješ, extra bi se uklopili uz crne pragove i lajsne  :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, PremieRacing said:

Gde si motor kupio i kako te služi do sada? Koliko dugo voziš turbo (mrzi me da tražim po postovima i datumima kad je ubačen) i koliko si prešao?

 

I prednji točkovi mi na jednoj slici deluju preterano izbačeno... da možda nađeš neke crne rubove da to pokriješ, extra bi se uklopili uz crne pragove i lajsne  :wub:

motor je generalno uradjen, turbina remontovana, tako da mora dobro da sluzi.... zvanicno se vozi od maja, i ok je ide dobro, gura bez problama i sto se snage tice i brzine.... sto se trapa tice jeste napred siri po 10mm zbog viljuski od punta, morale su one zbog glavcina, a glavcine zbog mnogo debljih poluosovina i homokinetickih.... vise ti se cini zbog slike, inace ta razlika je resena distancerima napred su uzi 10mm.... jer su felne 7J i nemogu se drugacije staviti, a rubovi ce se raditi u fazonu integrale lancije.... tako da ce sve to doci na svoje.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, PremieRacing said:

UUuuuuuuuu... Uno integrale    :respect:

ubedjujem sebe vec danima da ne pocnem..... :lol: pa kao ajd od nove godine, mada vidim da ce za par dana poceti radovi.... inace sa plasticnim rubovima je i lakse i brze i jeftinije, ali.....

blue_ut_bodykit_800.jpg14639581_1969857569907781_6584665293852087159_n.jpg14729219_1079644555488387_2290121857179691998_n.jpg

Edited by Saleuno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas sta... ja bi bas i furao prvo plasticne rubove bar jednu godinu, a onda uradis to sto hoces. Sa tih rubica uvek mozes da upgrade-ujes na integrale prosirenja ali obrnuto nikako. 

 

Lepse mi je kad svako malo nesto promenis, a ne odmah da uradis konacnu i krajnju varijantu. Razmisli  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, PremieRacing said:

Znas sta... ja bi bas i furao prvo plasticne rubove bar jednu godinu, a onda uradis to sto hoces. Sa tih rubica uvek mozes da upgrade-ujes na integrale prosirenja ali obrnuto nikako. 

 

Lepse mi je kad svako malo nesto promenis, a ne odmah da uradis konacnu i krajnju varijantu. Razmisli  ;)

ne mogu da razmisljam od nasih puteva, jesu stelujuci amorti ali kaci pozadi... vec sam ostetio stranicu, a i gume, tako da je jedino prosirenje resenje, inace ima od zastave 101 plasticnih rubova za 20-30e... i oni vise idu za R13, a ja R13 samo mogu sad da sanjam jer mi diskovi ne daju manje od R14 da montiram, a i lepse mi izgleda sa integrale rubovima....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nove akcije u novoj godini..... :santa:

WP_20170102_14_27_55_Pro.jpgWP_20170102_14_31_30_Pro.jpgWP_20170102_16_31_29_Pro.jpgWP_20170102_16_31_50_Pro.jpgWP_20170104_14_07_30_Pro.jpg

 

WP_20170104_16_55_13_Pro (2).jpgWP_20170104_16_54_27_Pro.jpg

Edited by Saleuno

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, jevta BG said:

Odlicno je... brzo si zavrsio...

nisam se nadao da ce ici tako brzo....;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rubovi su odlično ispali. Možda bolje da su višlji, ili da prelaz ide pod strmijim uglom.
U svakom slučaju, Unto je odličan

Послато са SM-J700H уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, JohnnyBL said:

Rubovi su odlično ispali. Možda bolje da su višlji, ili da prelaz ide pod strmijim uglom.
U svakom slučaju, Unto je odličan

Послато са SM-J700H уз помоћ Тапатока
 

hvala... u principu ne moze vise zbog ove linije koja ide duzinom celog auta.... i rubovi prate nju.... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si, sad sam tek primetio. Preko telefona ne vidim slike najbolje.
Samo nastavi ovako. Jesi šta na zadnjem trapu radio?

Послато са SM-J700H уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, JohnnyBL said:

U pravu si, sad sam tek primetio. Preko telefona ne vidim slike najbolje.
Samo nastavi ovako. Jesi šta na zadnjem trapu radio?

Послато са SM-J700H уз помоћ Тапатока
 

cekam malo toplije vreme posto ima vise posla.... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapa dole!!!

 

I meni se isto čini na slikama da su nisko ali verujem da je uživo extra. A šta nazad? Isto to, nadam se...

 

btw, kako si predjni branik raširio? Samo rastegnut na silu ili nešto širen, rađen?

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/17/2017 at 10:57 AM, PremieRacing said:

Kapa dole!!!

 

I meni se isto čini na slikama da su nisko ali verujem da je uživo extra. A šta nazad? Isto to, nadam se...

 

btw, kako si predjni branik raširio? Samo rastegnut na silu ili nešto širen, rađen?

pocelo se i sa zadnjim.... :P

WP_20170324_21_16_22_Pro.jpgWP_20170326_15_57_07_Pro 1.jpgWP_20170326_14_56_44_Pro.jpg

Edited by Saleuno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...