Jump to content
FAS Goran
EDO_SA

Fiat Punto 1.9 JTD Emotion - My new car :)

Recommended Posts

:p doci cu ja na skup :p nema nikom sjest u mog puntisu :p a zavrsicu sve do skupa pa ces vidjet

Ijao, da mu dovedemo neku - kako tek onda niko ne bi seo u Punta...

Tebi se Edo svo sredjivanje auta vrti oko termina skupa. Nego cuo sam da se mozda veliki prolecni skup otkazuje zbog ekonomske krize i neisplativosti odrzavanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, da, zaje*ao sam se...Ne otkazuje se skup, nego se pomera za kraj februara, pocetak marta :laughing: . Stizes li sve da zavrsis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam uzeo TV za sobu zbog filmova, prikačio ga na kopmjuter i bezveze pustio PES, čisto da vidim kakva je slika i navukao se :laughing: Inače, sada je intro na PESu 13 ova gore pesma.

A igrice sam generalno prestao da igram. Samo volim ponekad NBA 2K i Assasins Creed mi se mnogo svidela prošle godine kada sam je probao. Od ostalih mislim da ništa novo nisam baš dugo probao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve veze sad imaju igrice s tim sto Edo nema 2 rezervna tocka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj samo mnogo vode da upotrebljavas da se ne odlepi sve :)

Najbolje da oteras na dubinsko, gde na ovu 'ladnocu da peres :D

TapaTalk G300

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako hvata ta antenica? Ja recimo nemam antenu od početka, a nije mi nikada ni trebala jer slušam muziku sa fleša.. Dobar je naslon, korisna stvar..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako hvata ta antenica? Ja recimo nemam antenu od početka, a nije mi nikada ni trebala jer slušam muziku sa fleša.. Dobar je naslon, korisna stvar..

Iskreno jos je nisam testirao :D fali mi dzek za antenu na playeru pa moram ga kupiti :) pa cemo tek onda znati situaciju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj bre 70 vasih BAM ili EUR? Ako je 70 evrica bas je klempa.

Za antenu - znam par ljudi kojima je prijem bio losiji sa onim kratezima koji su u prodaji kod nas. U jednom slucaju cak je prijem bio bolji bez ikakve antene nego sa kratezom :crazy: .

Ja sam mislio da ce ti ta antenica ici na zadnji kraj krova, zaboravio sam da je na Puntu napred. Iskreno, nisam bas ljubitelj tih Shark antena u aftermarket varijanti, jos je kod tebe na prednjem delu krova, nagnuta malo napred :ermm: ... Ukusi su razliciti :thumbsup: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosta si platio naslon. Ja se nadam da mene moj neće izaći preko 40 evra. Čak mi je i pobegao jedan za 25e dok sam bio u inostranstvu :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa s obzirom da su na ebayu preko 100 eura sa dostavom, super sam prosao :)

pametnije ti je potraziti po Srbiji :) ja sam svoj nasao u Banja Luci i to jedva :) jedan im ostao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Spideru u Jajincima je 6700 kad sam ja zvao što mi bilo mnogo pa sam uzeo univerzalni. Jbg, drži i on ruk :D

naslon.jpg

Tapatalk Desire

Edited by Nidzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...