Jump to content
FAS Goran
Martini

Koji gasni uređaj korsitite u vašem vozilu?

Koji gasni uređaj koristite u svom vozlu?  

52 members have voted

  1. 1. Marka gasnog uredjaja koji koristim u svom vozilu je...

    • BRC
      9
    • Tomasetto
      5
    • Zavoli
      4
    • Lovato
      9
    • Tartarini
      3
    • Bigas
      0
    • Landirenzo
      8
    • AC
      12
    • Ostali
      2


Recommended Posts

Mala anketa, cisto da vidimo koja je marka uredjaja najzastupljenija. Slobodno u postovima opisite i licna iskustva sa koriscenjem uredjaja, da li ste zadovoljni i sl..

Samo bih molio da izbegnemo diskusiju na temu benzin vs. dizel vs. plin i slicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brc na ovom autu od kad sam ga uzeo. Vrlo rado bih presao na neki sekvent, jer nisam zadovoljan potrosnjom.

Sto se tice problema, imao sam problema sa uredjajem, otisle membrane, al sam ga zamenio i sad je sve ok. :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ac Stag 4+ Ugradjen 20.06.2012 do sad predjenih nesto manje od 10000km bez problema... sad ce i servis jos malo

Share this post


Link to post
Share on other sites

BRC vakumski(ATE90 ili tako nesto) vec 8 godina.Presao skoro 110 hiljada, na ~65 hiljada zamenjene membrane sto se poklapa sa onim sto mi je receno pri ugradnji.Par puta je ciscen filter i dostelovan.Sto se potrosnje tice grad leti 10 zimi 12-13, otvoreno leti 7-8 zimi moze da skoci i do 10.Inace pali na plin i zimi i leti. Benzin koristim veoma retko(citaj skoro nikad :laughing: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

landi lambda, aj pogodi ko ga je ugradio :smoke:

osim onih nekih bubica sto je imao (nestrucno cackanje) za sada odlican (od sredjivanja na ovamo) :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Landi Renzo

Fabrička ugradnja, 30.500 do sada pređenih kilometara, bez ijednog problema. Radi perfektno.

Edited by Sasa_NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

AC stag 300,presao sam 40 000 bez problema.Potrosnjom po gradu sam prezadovoljan(12l na 100 km),ali na otvorenom je malo jaca(10l na 100)nebitno da li vozim 90 ili 140km/h.Pre sekventa imao sam ugradjen venturi sistem i po gradu je trosio 16l,ali zato na otvorenom 8l na 100km.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Puntu2b 1.2 8v imam BRC sekvent. Prešao 35k km. Problem: ne gasi diode za količinu gasa u boci u skladu sa potrošnjom plina u njoj.

Na floridi 1.3 dvogrli karburator imam Lovato vakumski. Prešao 130k km. Menjana membrana i uložak filtera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

AC Stage 200 marea 16 16v karavan tacno god u autu presao 80000km bez zamerke osim pokazivaca plina potrosnja cist grad 11l otvoreno 8-9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozim punto clasic 1.2 i imam landirenco. Presao za 3god 100000km i u tom periodu mi je jednom crkla lambda sonda i crkle su mi dizne od gasnog uredjaja.

Sonda i dizne su menjane u garanciji (sonda posle predjenih 30tak hiljada a dizne posle predjenih 60tak hiljada). Potrosnja je konstantna ali mi se cini da je sam uredjaj poprilicno skup za odrzavanje a pri tom mislim da ima i boljih resenja od landike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Landi renzo i jeste poznat po problemima sa diznama. A to sto ti je otisla sonda ne govori nista. Deavalo se i na benzin pa i na tako maloj kilometrazi.

Ja u Kappi imam Zavoli Zeta S, a u Lybru sam za probu ubacio AC i nisam preterano zadovoljan sa njim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...