Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pratim f1 evo ove godine 20. sezona tj od '93. uspeo sam i uzivo da pogledam trku, skupljao razne rekvizite, odredjen broj poznanika me i zove Schumi, ali samo zbog nacina na koji sam vozio jugice koje sam imao...i tako.

Nego, !HELP! , nigde ne mogu da nadjem adaptere za brisace kpje sam uzeo! Ne zelim da vratim brisace, zelim ih na svom autu, ali nigde i nikako ne mogu da nadjem odgovarajuci adapter!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio i nove metlice iz originala, 55 i 48cm, aero, 25€ par.

Cek, ne kapiram, kupio si originalne aero bas za Stila, one sto su isle valjda od 2006. na njega?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako su za novi tip nosača metlica teško da će moći, ako su stari tip imam punu kutiju adaptera. Mada imaš na svakoj pumpi (subota veče-nedelja) i manji trošak za gorivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako, zato sam i pitao. Ako je stvarno original (a kod nas u SRB pod tim svasta podrazumevaju), totalno je drugaciji tip kacenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaju u lav autu,100% videcu da se iscimam da odem,znam zato sto sam ti rekao kome sam prodao i ko je ugradio,jos sam ti i dao broj coveka,cisto da ti potvrdi :) ako nista ne uradimo,vratices mi i gotovo :) ,ali znam da moze!

Posalji mi na pp slike!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze sigurno,slikaj mozda cak i ja imam neke adaptere,slikaj tvoj kraj nosaca metlice i samu metlicu gde se kaci adapter!

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.fiat-lanc...showtopic=57983 ovde su slike , a meni treba ono sa trece slike. Moja metlica je ista, nasao sam i onaj mali deo sa cetvrte slike, ali nema onog sa trece...

Kolega Mare je bio jako ljubazan, odmah je slikao i poslao mi da znam sta radim i trazim.

Zvao lav auto, kazu imaju taj adapter. ali samo jedan. dace ga za dž.

Cak su mi i poslali sliku (meni treba samo ovo sa leve strane)

Adapteri.jpg

Edited by kolega.jankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adapteri su pronađeni. Pronalazač je boleabarth!!! Čoveka nije mrzelo da se cima po beogradu i nadje adaptere i pošalje ih meni! Pritom te adaptere nije ni dobio za Dž! Mamu im lopovsku!

Jedno veliko HVALA!

Jedva cekam da stignu da montiram to čudo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

razlika je jedno 55x :)

Jedan nosač kosta oko 5500 din,(100din gore dole)

Znači kolega, imao sam izbor da kupim dva nosača ukupno oko 100€!

Ili dva adaptera oko 2€ + ogromna dobra volja i predusetljivost kolege druga člana Boleta (boleabarth) i Mareta (underground)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostao sam duzan slike kako izgleda namontirano + oprao sam auto posle duze vremena sam a ne neko auto pranje pa eto

brisaci:

IMG_20130214_130449_modified.jpg

IMG_20130214_130423_modified.jpg

Evo zasto mi treba gepek, i zasto mi je krivo sto je na GP manji gepek

IMG_20130214_130248_modified.jpg

Pozeraj:

IMG_20130214_130304_modified.jpg

IMG_20130214_130318_modified.jpg

IMG_20130214_130334_modified.jpg

IMG_20130214_130344_modified.jpg

Mladji brat i starija sestra :)

IMG_20130214_130410_modified.jpg

Edited by kolega.jankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno se trudim da ga cuvam i drzim u fabrickom stanju. Detaljista sam po prirodi, i volim da svaki sraf bude na svom mestu, svaka sijalica ispravna.....

Branik? Pa ne znam, nisam nesto pri parama, videcu na prolece mozda. Hteo sam da tamnim stakla ali finansijeeee......

Brisaci? Progledao sam, najblaze receno. Sitna stvar, ne mnogo skupa, al mnogo znaci + mnogo mi se vise svidjaju ovi bez rama tzv aero. Oni stari su mi boli oci jer su mu stajali kao celicne petnaestice bez ratkapni. :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega.stilo je odlican :-) znaci da i beli moze super da izgleda. Jos zatamnjena stakla i bice jos bolji.. inace, ovakve adaptere nikad nisam video u zivotu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo slika za podizanje morala, sto bi se reklo sve se moze kad se hoce. Elem, kupio sam pre 7-8 meseci drzac za tablet koji se kaci za sipke naslona za glavu, i kako to obicno biva sa kineskim s*anjem, pukne plastika koja drzi nosac! Ova druga je naprsla sto je utvrđeno tek po skidanju svega.

IMG_20130215_121122.jpg IMG_20130215_121127.jpg

I onda moj otac dolazi na ideju da od aluminijumskog flaha napravimo polomljene delove. Zbog debljine svega moralo je malo da se pristupi čekićanju flaha kako bi 'zadebljao', savijanje, brusenje, turpijanje, busenje jedne rupice i na kraju smirglanje i poliranje finom smirglom. Mrzelo me da odem da kupim i jos neku vodenu pa da dobijemo totalni sjaj povrsine jer sam i ovako jako zadovoljan ucinjenim!

IMG_20130215_121212.jpg IMG_20130215_121224.jpg IMG_20130215_121246.jpg

Znaci kolege, sve se moze, samo malo strpljenja, puno volje i naravno ljubavi prema nasim automobilima!

IMG_20130215_121415.jpg IMG_20130215_121429.jpg

Edited by kolega.jankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlično izgleda Stilo, još da zatamniš stakla i evenutalno bih ja uradio crnu foliju preko krova i prelep je :)

Inače, jesi se raspitivao o zakonu oko zatamnjivanja stakala? I jer bih da uradim, ali me malo brine da me ne nateraju da skinem posle par dana..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricano vec nasiroko, do 30% u ravni vozaca, soferka zabranjena. Pozadi koliko hoces, ograniceno samo stepenom refleksije.

I ja se razmisljam da zveknem neke diskretne oko 65% pozadi, ne bih bas one "gangsterske" :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...