Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ako mislis na moj komentar oko naplate, to sam pomenuo kao mogucnost u najboljoj nameri ali i zbog ostalih mladjih kolega, daj Boze da nikome ne zatreba (mada imamo i ovde temu "Sudar-sta posle").

Razmisljam isto kao i ti ili Igor - niti mi treba sta tudje, a jos manje da zaradjujem na tudjoj muci, nepaznji, neznanju ili sta vec.

Samo kazem da imas mogucnost da, ako hoces, relativno realno naplatis ono za sta si ostecen ni kriv ni duzan. Ni dinar vise, ni manje.

Srecom si tako prosao, steta je minimalna - ali da li sa tih 50 EUR vracas auto u prvobitno stanje ili ti mislis da ga vracas u prvobitno stanje ;) . Za neku, ne daj Boze vecu stetu (neka je samo obloga branika u pitanju) nije isto da li ces ga krpiti i ispravljati ili kupiti neki zamenski bofluk deo koji ce zjapiti po prst i puci na malo jaci udarac cvrgom ili uzeti originalni, kao sto je i bilo pre toga.

A stoji da su to zeznute situacije, gde ljudi cesto reaguju srcem. Za sitno cukanje bih se verovatno i ja dogovorio (ukoliko je moguce) i sklonio iz guzve Bulevara kao i ti. A gore sam naveo realnu vrednost stete (po osiguranju) koju ti je napravio, ne sugerisuci ti bilo sta. Svako neka radi kako misli da treba.

Nego, da si ti nama ziv i zdrav, bez nekih posledica ;) .

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nas drug Ivan mudro zbori , kao i uvek ali bih i ja verovatno tako postupio kao kolega Jankovic. Treba nam vise tolerancije ali to ne podrazumeva manje paznje u saobracaju.

Obzirom , preliminarno, da su posledice minimalne nema potrebe da jedni drugima vadimo dzigeru zbog sitnih cukanja. Naravno , nije sve bezazleno.

U svakom slucaju , cenim pribranost i hladnu glavu u takvim situacijama jer posledice budu visestruke !

Zelim Vam brz i potpun oporavak !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem, vrat ne boli vise, a auto.... svako ostecenje ostavlja trag, i rana zaraste pa ostane oziljak. Naravno da je neko vece ostecenje cekao bih policiju, ovako mislim da imam dovoljno dobrog majstora koji ce sve to odraditi kako valja za te pare. Naravno ispod farbe ostaje istina, ali trebalo bi da se nista ne poznaje i da se nece primetiti. Sta znam, mozda i ja gresim, ali nema veze, bilo proslo, zivot ide dalje, ima jos puno vaznijih stvari kojima se treba posvetiti. U svakom slucaju hvala svima na podrsci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam mislio tebe da prozovem time, nego kazem to kao odgovor da sam mogao/trebao da mu uzmem mnogo vise. Ma nema ni veze, vazno je da nije stigao do lima a ni do mene:D

Razumeli smo se :)

A za kola nemoj da brineš. Svi se mi vezujemo za auto i ja se jako razočaram kada vdiim neku ogrebotinu na parkingu koje pre nije bilo, ali važniji je život, bitno je da niko ne nastrada, a auto, koliko god bio skup ili drag, je u takvim situacijama najmanje bitan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obećao sam ja još odavno da ću promeniti sliku, ali nikako da slikam kola. Evo obećavam čim reinstaliram operativni da menjam ili kačim odmah nešto sa telefona :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je, u duhu tolerancije na ovoj temi, resili smo mi to fizicki na skupu :laughing: .

Vec smo se dogovorili ko menja avatar, ja sam skoro 15-ak godina stariji covek, dugogodisnji vlasnik Stila kao i drug clan foruma ;) .

Drago mi je da cujem da si dobro i da nemas vise ni te bolove, to je najbitnije, pozdrav !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha ja sam samo odustao od mog avatara da bi ti doneo kačkete, ne znam o kakvom fizičkom rešavanju govoriš :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to sto je Bane nastradao ni kriv ni duzan u pokusaju da nas razvadi, to nikom nista? Da ne gusimo coveku temu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošteno i mene često zbune sa avatarom, pomešam često, jer obojica pišu dosta i auto je iz istog ugla slikan, pa često ne čitam ko piše, nego gledam sliku :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedva pronađoh jednu sliku. Ako i sad mnogo liči na Ivanov avatar nema nam druge nego da Ivan kupi Brava :laughing:

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kad vidim "romane" ne moram da gledam avatar...

Sta ce covek, ja ga 100% razumem, brine se za auto isto kao i ja.

rekao sam mu pre neki mesec da nas dvojica podsecamo na onoga sto ga glumi Stevo Zigon u majstorskoj radionici :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu bre kolega pa ja sam mislio po Rosicevoj prici da si ti odavno masturb ovaj masterirao :D u svakom slucaju cestitam pa da sad kao kolege sklopimo neku masinu onako po Veljinom dizajnu haha :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ticma, Nemoj ticma ce poletimo :)))) stigao sm do kraja pre 2 i po godine ali onda neki problemi, pa posle zena pa dete....i prodjoše godine. sad sam se setio i skinuo i to sa grbače. hah Rosić masturbator legenda stare i nove pazove!

@kicerica, imam godina, samo sto sam malo neozbiljan :)

@Igor0511 radim vec nesto vise od 2 godine, privatno, u struci....

Hvala na 'želje, čestitke i pozdravi' :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto danas pala zamena krsteva polu osovina. Oba. Delovi kupljeni u Auto Ricambi, 2050din/kom italijanski Birth.

Zamena urađena u Smederevu, servis Karlo, sat-dva posla, i 750din po komadu.

Jedva čekam proleće da 'turim mišelinke' pa samo da klizim putOm!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da bi auto bio stvarno u fabrickom stanju, tj da ima sve sto treba da ima, kupljen senzor vode u gorivu, od clana boleabarth. montirao sam, prikljucio i tako... Nisam ga testirao a ne znam ni kako jer je kabl i prikljucak za isti jako kratak pa ne ostavlja puno mesta za manevrisanje. Jedino pri narednom malom servisu da sunem malo vode u filter i vidim jel ce da svetli, bem li ga.

Kupio i nove metlice iz originala, 55 i 48cm, aero, 25€ par.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedva čekam proleće da 'turim mišelinke' pa samo da klizim putOm!

Nije ni cudno sto te zanima F1 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...