Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Lepo i bezbedno su ga oni ujurili i zanimljivo je što nisu nešto puno ugrozili saobraćaj, lepo su se isprovlačili, ali ovaj bajker je tanak, ima ogromnu prednost što je na motoru, a ipak gubi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na vreme ugasili kameru. Nego, da su imali praćku ranije bi završili jurnjavu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imali su malo i sreće. Ja bih ovako jurio samo serijskog ubicu.

Edited by kole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni su policajci prilično ugrozili bezbednost pretičući sa desne strane, mogli su i elegantno da mu zapišu registraciju i da ga posle kazne bilo bi bezbednije po sve. Baš me zanima šta se desilo nakon gašenja kamere :popo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@kole

Pa možda i jeste serijski ubica :)

Iskreno, mnogo mnogo rizika obilaženja sa desne strane, prolazaka između vozila, prolazaka na crveno itd itd... Čak i da je serijski ubica bolje da su ka krknuli jednim metkom nego što su se ganjali.

Ono što je svakako zanimljivo za primetiti jeste kako se ljudi sklanjaju policiji pod rotacijom... kod nas bi još izašli i istukli policajce što su prošli sa desne strane ili između traka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panduri su poprilicno ugrozili opstu bezbednost ostalih ucesnika u saobracaju, a sve to zbog saobracajnog prekrsaja!

A bajker je definitivno napaljeni pocetnik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bajker nije imao tablicu, primecen je zbog prekrsaja (mislim da je i traka u pitanju).

Normalni ljudi stanu kad ih policija zaustavi.

Ovaj je bezao iz nekog razloga, da li zbog prekrsaja, ili je ucinio nesto gore, ili je samo hteo da se oproba ne znamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U svakom slučaju slab i bajk i bajker. Ozbiljnog igrača sa pravom alatkom ne bi nikad stigli.

Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bajker nije imao tablicu, primecen je zbog prekrsaja (mislim da je i traka u pitanju).

Normalni ljudi stanu kad ih policija zaustavi.

Ovaj je bezao iz nekog razloga, da li zbog prekrsaja, ili je ucinio nesto gore, ili je samo hteo da se oproba ne znamo.

Evo ti samo jedan primer lokalnog karaktera - gomila ljudi u srbiji vozi motore koji su dovezeni polovni od preko, nije placena carina, nisu prevedeni kod nas, nisu registrovani, a mnogo ih je bez polozene kategorije - e sad saberi sve te kazne i ne zaboravi carinski prekrsaj, pa ce ti biti veoma jasno zasto bajker bez tablica nikada nece stati policiji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao je hiljadu varijanti gde je mogao da ih prej.be ali je pritisak veliki pa retko ko moze da kaze sta je pametno u toj situaciji uraditi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod nas u Srbiji ima jedno nepisano pravilo (ne juri bajkera, stace on sam pre ili kasnije) koga se panduri uglavnom drze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pandur odvozao za desetku!

...to stoji :)

Kod nas u Srbiji ima jedno nepisano pravilo (ne juri bajkera, stace on sam pre ili kasnije) koga se panduri uglavnom drze.

jeste jeste, tako su prosle godine jurili pa pokupili nekog na pesackom ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totalni amater!

Izasasao na autoput da bezi???!???

Kao klinci sa automaticima i APN cima smo se sprdali pandurima sa BMWovima! Nikada ni jednog nisu mogli da uhvate! Potere su veoma kratko trajale do prve pruge bilo tramvajske ili zeleznicke a onda im samo mahnes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo rođače a bisageeee, al sreća nije ga poklopio motor nego upade čovek na brodić.....ala sam se nasmejao,...... hheehehehehehheheheh

Edited by -Jovan-FF-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razbojnik otima auto za autom dok ga policija juri....

 

Još jedna senzacionalna potera iz Sjedinjenih Država, koja je snimljena iz policijskog helikoptera! Na početku snimka razbojnik presreće automobil, izlazi i izbacuje vozača...
Zatim dodaje pun gas, ali u suprotnom smeru auto-puta. Za dlaku izbegava smrt, ali i policiju koja pokušava da mu buši gume. Njegov auto je oštećen ponovo, međutim on namerno izaziva sudare kako bi se dokopao novog automobila, što mu i uspeva još jedanput. Na kraju trči, dok su mu policajci za vratom.
 
Pogledajte kako se sve završilo...
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...