Jump to content
FAS Goran
Sh@rance

K: ili M: Orginalne aluminijumske felne za Punta

Recommended Posts

Posedujem dve potpuno nove orginalne Fiatove aluminijumske felne za Punta pa mi trebaju jos dve izti model

dscn0157.jpg

dscn0172.jpg

dscn0168.jpg

DSCN0165.jpg

Znaci kupujem dve ovakve felne moze i bez centralnog poklopca jer cu njega ionako kupiti novog sa crvenim znakom, felne da budu u pristojnom stanju i da nisu krive niti varene tj da ih proverimo kod vuklanizera, ili moze zamena za da dam 4 skoro nove celicne felne sa orginalnim ratkapnama sa mog punta. Felne i ratkapne su u izuzetnom stanju i vozene su samo jednu zimsku sezonu sad su na kolima i ovo bi im bila druga. U odlicnom su stanju kao i ratkapne bez i jedne ogrebotinice sto mozete i proveriti. Ove celicne i ratkapne NE PRODAJEM iskljucivo i samo u ovakvoj zameni.

p0611111246.jpg

p0703111354.jpg

p0803111250.jpg

Ako neko ima informaciju gde mogu da kupim dve ovakve felne neka mi javi bio bih mu zahvalan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi hvala na brzini zaboravio sam da napisem, ove moje felne su 14" tako da mi 15" ne igra. Inace ova felna je u ekstra stanju ovakve bi vole da nadjem.

Edited by Sh@rance

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro mu stoje felne. Ali bih ja verovatno ubacio distancere jos nekih 2 cm da izbacim tockove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktuelno.

Dve nove fabricke alu felne za punta 14" 6J ET35 Felne su iz Ovlascenog Fiatovog servisa i nikada nisu bile na kolima potpuno nove. Cena 180 eura

Moze i zamena za krovni kofer u istoj vrednosti, felne su mi visak

DSCN0157.jpg

DSCN0158.jpg

DSCN0161.jpg

DSCN0165.jpg

Moze i zamena za za druge 4 aluminijumske felne koje pasuju na punta u istoj dimenziji od 14"

u toj zameni dajem ove dve alu felne i 4 celicne felne sa orginalnim Puntovim ratkapnama sa punta classica bez ijedne ogrebotinice kao nove.

p0611111246.jpg

p0803111250.jpg

Celicne felne i ratkapne NE PRODAJEM idu iskljucivo u zameni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja krovni kofer i to dva komada.....

Jedan je razvaljen skroz, popucao, mali, neispravne brave, izguljen i sl.... Taj te verovatno ne interesuje. A cena mu je otprilike kao i dve felne....

Imam i drugi Tule, sa original Fiat Punto nosacima, Srebrne boje, Limitirana serija, Sve novo, ispravno.... Cena mu je malo niza nego u radnji i u zameni ga cenim oko 1180 EUR, pa ako mozemo da se menjamo uz tvoju doplatu.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih pre rekao da kosta 1180 ako je sve Thule. Jer covek ''danko'' rece da je onaj razvaljeni kao njegove 2 felne.

Znaci da da dve felne i preko 1000 evra.

Edited by gile smederevo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nosaci mi ne trebaju posto nosace vec imam. Koji su modeli kofera? Valjda ima jos nesto pored Thule?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih pre rekao da kosta 1180 ako je sve Thule. Jer covek ''danko'' rece da je onaj razvaljeni kao njegove 2 felne.

Znaci da da dve felne i preko 1000 evra.

Jeste li proplupali o cemu pricate 1180e krovni nosac i kofer ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Thule krovni nosaci za punta kostaju kostaju 23000 din(bravice za zakljucavanje i sa aerodinamicnim aluminijumskim barovima) isti nosac samo sa cetvrtastim barovima kosta 8000 din manje. Barovi se kupuju posebno.

Thule krovni kofer Pacifik 100 od 380l kosta 25000 din. Pacifik 200 430l 42000 din.

To ti je neka srednja klasa od thule postoji i Ocean varijanta jos jeftinija mana mu je sto se otvara od pozadi. Mada sve preko 380l je preveliko za punta moze da nosi ali meni izgleda ruzno 380l Thule Pacifik izgleda prelepo na puntu Probao sam oba modela na mojim kolima i Pacific 100 i 200

Postoje i skuplje varijante malo luksuznije Motion serije malo lepse izgledaju i kofer se otvara sa obe strane i postoji u Metalik crnoj varijanti zapremina od 460l je 58000 din.

Ovo su cene iz GP auto shopa uvoznika za Thule.

Vdeo sam skoro sve Thule kofete jer bas njega i jurim ali taj od 1000 e stvarno nikad nisam video zato i pitam koji je model.

Ja jurim polovan kofer oko 150-180 e i to iskljucivo u varijanti zamena za felne, ako do leta ne zamenim ili ih ne prodam onda uzimam novu varijantu Thule Pacific 100.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislio je covek na 180e. nemojte praviti sprdnju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodao sam oba kofera, tako da nista od dalje trgovine....

Edited by danko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...