Jump to content
FAS Goran
Ivan BG

Punto mk2 1.2 16v HLX 2001.

Recommended Posts

Bilo bi, al je prljav sacuvaj Boze. Vozio sam ga ovih dana bas dosta, a vreme nikakvo, videcu da sutra sredim barem unutrasnjost, pa da okacim slike novog volana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necu da ga prodajem, pa da posle budem mesecima bez auta, dok ne pronadjem valjan auto, inace menjao bih ga za dobrog Stila, samo tako, u zameni, moze da ode od mene, nekako ga moram oglasiti ako mislim da napravim zamenu. Polako nigde ne zurim, a nije mi tesko da s` vremena na vreme obnovim oglas. Punto mi je odlican i zavrsava posao, jedina mana, malo nam je mali.

Ista prica i kod mene, auto stoji na oglasima i ja sam 5 coveka sa kesom dosad odbio a niko stilo da ponudi, Mislim nudili su jednog abart sa potrosnjom od 8l :laughing: i jednog 1,4 sto mi extra odgovara ali nebih toliko doplacivao za auto. Da je bilo lepse vreme pa i da trzim stila ali sad po zimi da uzimam neki krs i da radim servise, kupujem gume i isterujem gremline...jok bre, tako da cekam lagano jos....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozao se juce sluzbenim Puntom pa videh momenat na tabli, pa reko da ga ovekovecim.

15032013441.jpg

Inace zelenog Punta vise nema, otisao je u zameni za stavrno vise nego dobru Fiat Mareu sa atestiranim plinskim uredjajem.

Tako da sam ostao dosledan Fiat-u koga vozim vec duzi niz godina, ovo sad je moj peti Fiat po redu.

I iskreno mogu da kazem da sam sto se tice placanja cene goriva vec progledao, ipak je razlika u ceni dupla u korist plina u odnosu na benzinca koji sam imao a potrosnja plina nije dva puta veca u odnosu na benzin.

Edited by Ivan BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekao je da nema para, a ni posla. Verovatno misli da ce manji auto lakse prodati. Ne mogu da da mu branim sta ce da radi sa njim.

Edited by Ivan BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre neki dan prolazim kroz Uciteljko naselje i naletim na svog bivseg Punta (ovog sa teme). Ja ga poslao za Valjevo a on se vratio nazad za BG, sa VA tablama.

 

Od mene je otisao 03.2013. koliko vidim farbano mu je levo krilo i vozaceva vrata, i soferka je zamenjena, i dalje se drzi dobro.

 

IMG_20151203_132029.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe eto i ti si video  bivsi auto,kao ja,ima nesto,ja se mog punta uvek setim,uvek cu ga hvaliti,jer me je super sluzio 6 godina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...