Jump to content
FAS Goran
Ivan BG

Punto mk2 1.2 16v HLX 2001.

Recommended Posts

Ako ti treba auto do vrtica i pijace i malo da se svrckas po gradu (kad vec kazes da ti je drugi auto u kuci), onda ga ne menjaj. Ovaj beli punto je krs, a ti bar znas sta vozis. Lep za oko, sredio si ga, ima odlican paket opreme i nisi ga mnogo platio.

Ako ti zavrsava posao zadrzi ga, sve ostalo sto bi kupio ti je macka u dzaku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vise nego da zavrsava posao, ali bukvalno se vozi do vrtica i subotom do pijace i ponekada do grada. Zaboravih jednom mesecno odemo porodicno do tazbine u Sabac i to je sve, ali doslovce. Vozio bih se on mozda i vise ali ja imam firmin auto od

00-24h, gde ne placam gorivo, gume, registraciju, odrzavanje i mogu da ga vozim gde god hocu, jedina je mana sto je to Punto VAN i ima samo dva sedista pa nije bezbedno da ga vozim sa sve detetom u zeninom krilu. Da je kojim slucajem putnicki, svoja kola verovatno ne bih ni imao. Ostavicu ja sebi za sada Zelenbaca 99%, jer znam sta ima, sta moze i sta mu fali.

Edited by Ivan BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo dnevnih slika, doduse masina je malo prljava. Telefonom je slikano pa nisu slike nekog kvaliteta ali vidi se.

Punto_49.jpg Punto_50.jpg Punto_51.jpg

Punto_52.jpg Punto_54.jpg Punto_55.jpg Punto_56.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Divljak neki, pakovan. Na mk2a, nije bilo moguce poruciti kvake u boji karoserije. Neka me ispravi neko iskusniji ali mislim, da sam 99% siguran.

Edited by Ivan BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Divljak neki, pakovan. Na mk2a, nije bilo moguce poruciti kvake u boji karoserije. Neka me ispravi neko iskusniji ali mislim, da sam 99% siguran.

ja sam 99 posto siguran da je ortak na sportingu mk2a imao zute i kvake, ali nije ni vazno, sprdam se, ali inace sam izvalio da je i to retkost kod puntaca....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Divljak neki, pakovan. Na mk2a, nije bilo moguce poruciti kvake u boji karoserije. Neka me ispravi neko iskusniji ali mislim, da sam 99% siguran.

ja sam 99 posto siguran da je ortak na sportingu mk2a imao zute i kvake, ali nije ni vazno, sprdam se, ali inace sam izvalio da je i to retkost kod puntaca....

E buraz, juce sam bas bio sa ortakom sto je vozio punta sportinga, setio se on, nije imao ni on kvake u boji auta, dugujem ti izvinjenje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi ga sto mi pravi zazubice sa ovim felnama!!!I jos u pocetku nije mogao da postavo slike! A sad nam se forum zeleni k'o livada u prolece. :laughing: A, moj po ovom lepom vremenu, crne celicare bez radkapni. :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi ga sto mi pravi zazubice sa ovim felnama!!!I jos u pocetku nije mogao da postavo slike! A sad nam se forum zeleni k'o livada u prolece. :laughing: A, moj po ovom lepom vremenu, crne celicare bez radkapni. :cry:

ha, ha, ha, ha :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa neki volani ovo ono...mada sam mislio prvo da si uzeo sporting, a posle sam skontao da si uzeo obican :D

Sto si uzimao, tvoj odran dosta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo sam od Eda njegov fabricki volan. Juce mi je stigao, u odlicnom stanju je, poznaje se da je koriscen ali je fenomenalno ocuvan (ipak nije bukvalno nov). A ovaj moj trenutni je oguljen posteno u gornjoj levoj cetvrtini obruca, kao da su ga samo tu drzali, ostatak obruca mi je kao nov, kao i air bag. Ako najdem danas vremena zamenicu ih, pa ovaj sto izbacujem, stavicu na oglase po ceni samog air bag-a a obruc dajem gratis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce mi je stigao

Teleportovan iz Sarajeva :) . Da znas kakav je samo tretman imao u putu, nego nisam hteo dodatno da ti naplacujem uslugu posto si drug clan foruma ;) .

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce mi je stigao

Teleportovan iz Sarajeva :) . Da znas kakav je samo tretman imao u putu, nego nisam hteo dodatno da ti naplacujem uslugu posto si drug clan foruma ;) .

Teleportovan po tebi iz SA. Hvala, hvala za uslugu, tu smo da se pomazemo, a i neko pivo da popijemo zajedno. :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu smo da se druzimo i pomognemo ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...