Jump to content
FAS Goran
gogha

Polovni delovi Stilo, Bravo/Brava (limarija, plastike, stakla...)

Recommended Posts

Jel imaš držače zadnje daske,one male,za Stilo 5v koja se nalazi između naslona zadnje klupe i daske koja se podiže sa petim vratima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel imaš držače zadnje daske,one male,za Stilo 5v koja se nalazi između naslona zadnje klupe i daske koja se podiže sa petim vratima...

imam samo jedan ako ti igra ulogu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja je cena i jel šalješ na adresu...

saljem... 500 din je komad,ali,ne znam koliko ce ti znaciti ta jedna..?  :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

EL imas plasticnu rucku za otvaranje haube ? Stilo 5 v a mozd je isto na svakom

Share this post


Link to post
Share on other sites

EL imas plasticnu rucku za otvaranje haube ? Stilo 5 v a mozd je isto na svakom

Onu lajsnu gde je mikroprekidac i osvetljenje tablice...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li spoljne brave za prednja vozaceva i suvozaceva vrata za Fiat Brava 1.2 16v sx? Jel mogu plasticne brave da se nameste na tom autu posto ove gumene brzo pucaju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

lajsna zadneg branika za stilo jdt sw 5v , crna? imas li mozda i koja je cena?

imam 1500 din

Ima li spoljne brave za prednja vozaceva i suvozaceva vrata za Fiat Brava 1.2 16v sx? Jel mogu plasticne brave da se nameste na tom autu posto ove gumene brzo pucaju?

mogu plasticne,trazi od maree,ja trenutno nemam ni jednu vise

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravica haube-sarka sa onim crvenim sto izlazi kada se otvara...??

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Brate kad sednes u auto i zelis da otvoris haubu na Stilu levo na cosku rucica plasticna za otvaranje haube?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad ne znam kome sta treba ali prskalice su 400 din komad,lajsna zadnjeg branika 10e ali samo crna trenutno 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za moga stila karavana mi treba desno krilo i prednja desna vrata gola, dobra letva volana, zadnje desne kocione celjusti, naslon za ruke (ako ga imas, reci koje je boje), fioke ispod sedista, felne celicne 15 inca sve 4 a mogu i aluminijumske 15 inca, i kuka za karavana. Za krilo i vrata bi bilo jos super da su u boji auta (boja mog auta je neka rezedo - zelena a u saobracajnoj se vodi kao metalik plava, imas i sliku). Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za moga stila karavana mi treba desno krilo i prednja desna vrata gola, dobra letva volana, zadnje desne kocione celjusti, naslon za ruke (ako ga imas, reci koje je boje), fioke ispod sedista, felne celicne 15 inca sve 4 a mogu i aluminijumske 15 inca, i kuka za karavana. Za krilo i vrata bi bilo jos super da su u boji auta (boja mog auta je neka rezedo - zelena a u saobracajnoj se vodi kao metalik plava, imas i sliku). Pozdrav

Ovako...:

Krilo nemam ni jedno vise,vrata mislim da imam u toj boji gola 60e,letva volana 40e,kociona celjust 20,naslon nemam,fioke ispod sedista 10e komad,felne celicne 100e komplet,kuku nemam za karavana... poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...