Jump to content
FAS Goran
LordMarcus

Nuova Bravo 1.9Mjet ~2007~

Recommended Posts

jel menjao neko unutrasnje osvetljenje, ne znam da li bi se nakanuo skidati i menjati, koliko je komplikovano...

5668_E082_A495_AECD8_FF2_EFBB67183635.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo mi nije jasno kad su sve te funkcije nagurali u ovo zašto nisu ubacili i jednu wireless karticu da se nađe... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da imam problema sa :police: ....

moram videti kako je ispalo na cromi , dolazicu uskoro u Petku kod prijatelja pa se moram javiti......

Edited by Lord Markus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada budes postavljao slike, ako te ne bude mrzelo, samo ispisi koje si LED (broj SMD) i gde uzeo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uzeo sam sa 5, ali uzaludno her se 4 sa strane a sami oeta na vrhu i kako je u kanalu sijalica onda samo ta peta daje svetlost..sada bio na parkingu ali jos je dan, za pola sata cu sici ponovo pa ce biti fotki...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo fotki....

za dana

DSC_0900.jpg

i sad po mraku - pozicija, 5 SMD dida, CANBUS, kupljene u arrow-u, placene 700 din (par)

DSC_0901.jpg DSC_0902.jpg DSC_0903.jpg DSC_0906.jpg

xenon 5000K, slim balasti

DSC_0908.jpg DSC_0909.jpg DSC_0910.jpg

kratko xenon + maglenke

DSC_0911.jpg DSC_0912.jpg

kratko xenon + duga halogena

DSC_0913.jpg DSC_0914.jpg

a evo malo iz kabine

DSC_0918.jpg DSC_0920.jpg

nocna voznja je svakako mocna i pravo uzivanje, a tome jos vecu draz dodaju one dve diode u konzoli na nebu koje ne upadaju u oci, ali fino i elegantno osvetljava prostor neposredno ispos konzole...

DSC_0917.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tzv. ambijentalno svetlo. Lepo izgleda kokpit nocu, to je jedna od stvari koja mi se svidja i na Stilu, a i mladji brat neodoljivo podseca, maltene isti raspored.

OK su ove diode ako kazes da je samo jedna od 5 SMD "udarna", samo mi malo na ovim slikama vuku na plavo u poredjenju sa 5000K ksenonima? Uzeo si bele LED pozicije ili aparat vara?

Ako ti nekada ne bude smor, priteraj ga negde na 10-20 metara od zida pa opali fotku pod srednjim svetlima iz kabine ili pored njega. Zivo me zanima kakvi su mu fabricki projektori u kombinaciji sa xenonima (raspored svetla, cutoff...). Na ovim slikama u dvoristu se to malo slabije vidi.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

bice koja fotka ovih dana....dvoumim se da li ubacivati ledeno bele diode u osvetljenje kabine ili da ostavim ovo toplo zuckasto svetlo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja u kabini ne bih menjao ništa. Moooožda bih samo ubacio još dve narandžaste ambijentalne diode i to je to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj nema nista od toga tamo gore, evo kako izgleda:

LED.jpg

@Lord Markus

Da li mozes da slikas malo blize da se vidi kako je postavljena ta LED dioda?

Ja cu prvo probati da je ubacim unutra pored one sijalica jer ne bih da busim nove rupe :)

Edited by priest77

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajd sutra slikam... izbliza...

ja sam zadnjih skoro mesec dana gledao po oglasima, nisam video ni jednog brava sa ovakvim board-om?

kada sam gledao auto da kupim nisam iskreno ni primetio, do drugog ili treceg vecera kada sam video da je drugacije...

DSC_0951.jpg DSC_0952.jpg

evo jedne sveze sa parkinga

DSC_0956.jpg

P.S

pokusao da skinem onu oblogu rucne da posaljem nesu (smekeru) u KG da uradi kozu, ali nesto mi nije uselo, da li se samo svlaci ili ima neki osigurac ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...