Jump to content
FAS Goran
filipovic

Slike automobila bez posebnog razloga...

Recommended Posts

Cile, prelistaj malo, jesi juce kup... polagao, ali vec si zaboravio :D

http://ltablice.com/pravila-saobracaja/ostala-pravila-saobracaja/85-zaustavljanje-i-parkiranje-vozila

Citao je on nesto oko neke "metraze" ali nije to to

13) na trotoaru, osim ako je to dozvoljeno (regulisano) saobraćajnom signalizacijom, i ako na trotoaru, kada je vozilo parkirano, ostane slobodan prolaz za pešake najmanje širine 1,60 metara, koji ne sme biti uz ivicu kolovoza (taksi može zaustaviti vozilo),

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znan da je neka sirina, takodje ako ne stoji znak za zabranjeno parkiranje. Da li je Audi propisno ili ne, ne znam, ali znam da batica vozi S5 i da mogu da mu zavidim samo na tome :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na cemu da mu zavidim ... sto radi tamo kao crnac cele godine da bi otplatio kredit, a onda dodje ovde sa audijem i prica kako se tamo lepo radi i zivi ... e moj cile ... :(

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasao sam Ferdzu

 

cxcb199374.jpg

Manje-vise meni deluje isti kao ovaj beli gore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako god Milutine razumeli smo se :)

Ajde bre ... stvarno nije zanimljivo vise

Ja ne mogu da nateram nekoga da mi veruje. Hajde da popijemo neko pice ti i ja, da se upoznamo lepo i da promenis sliku malo o meni. Ne volim da me ljudi pamte po zlu (a i nikome nista nisam nazao ucinio). Toliko od mene. Admin slobodno moze da ocisti nepotrebno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj se ti malo trudi da manje pises to nepotrebno, a ne da admin ide za tobom i obraca paznju sta je potrebno, a sta nije, ok?

A sam si kriv sto si stvorio takvu sliku o sebi, kad te vec nije bio blam da se posle Matijevica vratis na forum, onda bi malo mogao da se trudis sam da tu sliku promenis...ovo sa italijanskim tablicama u švedskoj je zaista malo verovatno...a samo je pitanje bilo ko ce to skontati i pokrenuti (opet) istu tu pricu o tvom prodavanju magle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.subito.it/auto/alfa-romeo-brera-alessandria-106494379.htm
E da je 2.0 mtj a ne 2.4 , sutra bih išao po njega, pa da ga dam u Šabac da ga oprave časkom.  :laughing:

EDIT:
Evo postimage.

New_Bitmap_Image.jpg

Edited by Bogisha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajooooj, kad se sad nisam šlogirao...
Samoparkiranje, šiber, osamnaestice, DSG, rikverc kamera, plišana sedišta...
Ako me ne bude par dana na forumu, znajte da sam na vađenju bubrega
 

cxcb240519.jpg  cxcb240520.jpg  cxcb240521.jpg
 
cxcb240523.jpg  cxcb240525.jpg  cxcb240526.jpg 
 
cxcb240522.jpg  cxcb240524.jpg  cxcb240527.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato meni nije bilo jasno letos na moru sto se taj poklopac na petim vratima otvara cim krene u rikverc. :D Nisam provalio da je kamera unutar njega skrivena. Inace auto je odlican samo da je crvene ili teget boje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je i bele broje vrh :D

 

Nema xenone....kineski bi morali :D :D :D

Edited by zrnkemiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

A neeee ne ne..gore nisi naveo da li je benzin ili nafta/loz ulje...tako da do ovog momenta sam mogao da izrazavam svoj naklon :D

A moze dsg, moze...samo da nije onaj robot zvani selespeed :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta ja znam nekako Golfove baš volim ali ova 6 mi nikako nije legla. Petica vrh, pak sedmica isto dopadljiva dok šestica osim u gtd varijanti jok. Ovde jedino cenim neverovatno bogat paket opreme, a šasija i boja ništa spec za moj ukus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od A do Š se slažem sa tobom, potpuno od reči do reči

Osim za boju, volim belu.

Edited by totti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko vagenovaca ccc!

Ne znam kako primetite razliku izmedju 6 i 7, osim po stop svetlima? Kad u isto vreme vidim oba, razlikujem, ali kad vidim jednog, pogotovo iz profila, ne znam dal je 6 ili 7,..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...