Jump to content
FAS Goran
filipovic

Slike automobila bez posebnog razloga...

Recommended Posts

mislim da ima jos jedan kod nas, mada nema ih puno ni preko ali meni se ne svidja pre bih limuzinu

Edited by OMP

Takav jedan BMW 2002 ti sam video uživo na velikoj pečurki (benz. pumpa u M. Gorkog, u Novom Sadu), negde 80-ih godina. Svetlokrem boje.

Moj otac je vozio bmw 1602 “ otrovno zelene(Giftgrüne)” boje 1975te…

Kao ovaj na slici

IMG_0139.jpeg

11 minutes ago, Woodoo said:

Ford F150 i sada ima u ponudi Single Cab, nije im dobra ova paralela.

Ima,ali je short bed,samo flotna prodaja može u varijanti single cab/long bed.

RAM 1500 zato možeš da biraš sa svakom konfiguracijom koja ti padne napamet

2 hours ago, neshtry said:

Ima,ali je short bed,samo flotna prodaja može u varijanti single cab/long bed.

RAM 1500 zato možeš da biraš sa svakom konfiguracijom koja ti padne napamet

Fleet ili ne postoji kao model.

A što se tiče RAM-a, ne vidim ga gore na slici ali ti beskrajno hvala što si me obavestio. :D

FSO 1100 Coupe 1974

Vjerovatno je uz pomoć Fiata napravljen ovaj 1100 Coupe, koji je sigurno natjerao poljske vozače da mnogo sanjaju. Na osnovu šasije Zastave 101  nacrtao ju je Zdzislaw Wattson za 30. godišnjicu oslobođenja Poljske. Njegov stil podsjeća na mnoge sportske krojeve u italijanskom stilu, kao što su Fiat X1/9 ili Beta Montecarlo, i potpuno je van poljskih stilskih obrazaca tog vremena. Crne gumene trake sa strane, japanke, jedinstveni brisači su sve novo na poljskom automobilu. San je ostao snovi, a javnost na istoku morala je da se zadovolji sa 125-P dugi niz godina

IMG_2049.jpeg

On 10/30/2023 at 7:31 AM, neshtry said:

FSO 1100 Coupe 1974

Vjerovatno je uz pomoć Fiata napravljen ovaj 1100 Coupe, koji je sigurno natjerao poljske vozače da mnogo sanjaju. Na osnovu šasije Zastave 101  nacrtao ju je Zdzislaw Wattson za 30. godišnjicu oslobođenja Poljske. Njegov stil podsjeća na mnoge sportske krojeve u italijanskom stilu, kao što su Fiat X1/9 ili Beta Montecarlo, i potpuno je van poljskih stilskih obrazaca tog vremena. Crne gumene trake sa strane, japanke, jedinstveni brisači su sve novo na poljskom automobilu. San je ostao snovi, a javnost na istoku morala je da se zadovolji sa 125-P dugi niz godina

IMG_2049.jpeg

Lotus za siromasne