Jump to content
FAS Goran
filipovic

Slike automobila bez posebnog razloga...

Recommended Posts

Vozio sam svojevremno nekoliko ovakvih i dizel i benzin, najjaci je bio 535 benzinac jos nesto docackan preko, imao neki bolestan izduv i sportski usis, to se dralo kao ludo a i isao je dobro pogoto za ono vreme pocetkom 2000tih kad smo bili mladi i napaljeni :)  neki klinac iz kraja ga imao pa mi par puta dao da provozam posto on nije umeo to da potera u slajd a lozio se da nauci :) 

drugar u to isto neko vreme imao 525 dva komada manuelac i automatik, taj manuelac bas lepo isao a automatik nisam nikad voleo i ovaj nekako smarao u voznji ali je bio lepsi i napucaniji od ovog manuelca.

Ja sam vise voleo 3ke drugar sa faksa imao e36 isto 525 on je bas dobro isao a decko operisan od voznje to mu bio prvi auto, lozio se kao nesto pa kad sam ga ja provozao on mucenik skontao da taj auto nije za njega da ce da izgubi glavu ako ga potera malo ostrije :)

 

kad smo vec kod tih automobila jedan stari snimak Toše i upravo 525 masina....

 

 

 

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican je to auto , drugar imao 7micu i ima ona od 186 a ova je bila jaca isto 730 crna zatamljena 200 i nesto konja ili tako nesto , felnica sve ma znas kakav auto ko casa bio, tezak ali das mu gas on ide bez obzira , lepi za sediste , ne znam zasto ga je prodao i lik koji ga je kupio ga uneredio u kratkom roku , imala klimu na one tockice sper diferencijal palio onu zutu lampicu non stop  leteli smo avalskim putem hehe eh ta lepa srecna vremena , dobro smo jos u ovoj dimenziji :D a ova petarda je danas slikana i ima da se radi na njoj tako da mozda bude materijala za forum  :thumbsup: fale maglenke ali nije strasno s obzirom na stanje u kakvom je sada sve je to u planu da se resi, @OMP brat po pravom smekerskom oldschool stilu, kakvi ovi novi plastikaneri nema sansi , carski je klip kako bi je saltao i spremio za pun gas da bljuje vatru pozadi

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bilo je mnogo dobrih kola u to neko vreme kad sam ja polozio krajem 90ih i celo to drustvo, tad se vozila prava kola a ne ovi plastikaneri, kad se setim 205ica gti, 405 mi 16, , crx, golfovi gti, alfe, uno turbo,  jedan drugar vozio jugo 1.5 napucan na preko 100 konja kidao pola ovih pobrojanih, ludilo svako vece. Jedan je vozio bas napucanog golfa mk2 gti pa nesto doradjivan, taj je bas opako isao, plus neki remus, koni stelujci amorti zalepljen za zemlju, KN pecurka, prštalo sve...bilo svega i cukanja i izletanja sa puta i policije

 

ovu sliku porsea saljem skoro drugaru i komentarisem kako je ovaj stari ima nekog smisla i sklada za razliku od ovog novog nekako predefinisanog u svakom pogledu.

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod serpe mi se iskreno ne svidja boxer konfiguracija nekako daje tanak zvuk kao da zuji nekako vise nego sto brunda ali ovako je carski auto stim sto se meni najvise svidja ona kako je zovu G serija i pre nje ona 2.7 turbo rs kako vec, volim kad auta imaju crne plastike u odnosu na boju karoserije ili stariji hromirani detalji, bas mu daje onaj smek :wub:

porsche-930-turbo.jpg

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovakav jedan familiare je bio u Krusevcu samo zele boje tamo krajem 90ih, retki su bas, to je jedini koji sam video kod nas i video sam u grckoj jednog, ostalo samo na slikama

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

@OMPTaj je zavšio u Markovcu,isti tip ima i 128 sa dvoje vrata i okruglim zadnjim svetlima

Na slikama Fića Buggy by Tehnoservis,namenjen Hertz Rent A Car za državne hotele na Jadranskoj obali

IMG_0747.jpeg

IMG_0746.jpeg

IMG_0745.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ovakav bagi samo crveni se vozio po Krusevcu recimo pre 20ak godina.

 

Mislis da je to bas familiare iz krusevca? sta uradio sa njim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

[mention=1642]OMP[/mention]nemam pojma šta je bilo sa njima,bili parkirani malko dalje od “ starog hrasta”,tu sam ih video,a tog buggy ts je Kruševcu vozio neki kamenorezac čini mi se,još početkom dvehiljaditih….jbt baš sam dugo kruševački zet 

Edited by neshtry

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre jedno desetak godina je taj buggy stojao u Dušanovoj ulici u Kš,na ćošku kod Pionirskog parka,zajedno sa još nekim oldtajmerima(sećam se ajkule(citroen ds) i jaguara xj)…


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...