Jump to content
FAS Goran
filipovic

Slike automobila bez posebnog razloga...

Recommended Posts

On 12/10/2022 at 9:39 PM, ortakov said:

Fiat familija :) 

Pogodite koji je parkirala žena? :) 

IMG_20221210_213150.jpg

 

 

Žena je parkirala kombi a čini mi se da imaš X na svakoj tablici...  mogao si da tražiš 11 na kraju (XI) za svaki posle Punta  :rolleyes:

 

Tako je drugar tražio broj 20 kad je registrovao auto. Video kod mene 2 i poželeo 20. Ovi u agenciji (čitaj šalteruša) mu kažu "Ne može broj, na kraju registarske oznake idu dva slova."

On: "Tako je, hoću slovima da mi piše dvadeset na kraju."

Agencija: "Ne može čoveče, kakvih dvadeset, registracija ima tri broja i dva slova!!!".

On: "Tako je, znam, samo neka slova budu dvadeset."

Agencija: "Gospodine..."

On: na papiru napiše XX

Agencija (obraća se koleginici): "Zgužvao me, idem na pauzu..."

 

:rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima jedan u Kš ili okolini,crveni,super izgleda,mora da je dobro restauriran,u petak kad sam se vraćao sa posla i žurio da gledam utakmicu-prošao pored mene(pored crkve i kule Rubin),nisam ga stigao uslikati i zamače u Birčaninovu:whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj bi trebalo da je iz pejtona znam brata od tog decka sto ga vozi ali nikako da ga vidim i pitam za detalje ali znam da je skoro jednog takvog stavio na fejs...imao je jednog zutog za restauraciju godinama stojao i propadao ali taj je bio toliko los da nema sanse da je njega uradio verovatno je nabavio drugog pa sredio.

Imao je jos jedan crveni do pre mozda godinu-dve sam ga vidjao kod skole jovan popovic stajao i bio u voznom stanju, tog smo otac i ja farbali jos pre 20+ godina kad ga je vozio sin oceve koleginice, mozda je to bas ovaj koji si ti video samo sredjen, moram da se raspitam.

A bio je i jedan oker zuti iz nekog sela kod TS, vozio ga neki cica navodno prvi vlasnik, auto u originalnom stanju, gledao sam ga par puta uzivo u KŠ, isto mu se gubi trag od pre dve-tri godine, navodno cica dobijao dosa novca za njega ali nije hteo da ga proda.

Bilo ih je nekoliko u krusevcu recimo do pocetka 2000tih onda im se gube tragovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, PremieRacing said:

Žena je parkirala kombi a čini mi se da imaš X na svakoj tablici...  mogao si da tražiš 11 na kraju (XI) za svaki posle Punta  :rolleyes:

:)

Nisma ni primetio :) da mi nisi ti napisao, nikad to ne bi provalio :) niti bi razmišljao o tome :) stvarno imam X na svakoj tablici.

 

A žena je parkirala Punto :) ne dam joj da vozi moja kola :) vidi se da je "ukrivo" parkiran 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, ortakov said:

:)

Nisma ni primetio :) da mi nisi ti napisao, nikad to ne bi provalio :) niti bi razmišljao o tome :) stvarno imam X na svakoj tablici.

 

A žena je parkirala Punto :) ne dam joj da vozi moja kola :) vidi se da je "ukrivo" parkiran 

Imam i ja RX (Racer X)  ;) a nisam trazio tako se zalomilo cak su mi i brojevi datum al su omasili za godiste (2 godine) al vidis bilo blizu sve da ubodu , sad da li je to slucajnost ... bice vise da su znali ko je ludak za volanom al bez greske u saobracaju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opeglala ona 4tu srednje u ge skakac na c3  iliti preskocila kad nezna u rimske brojeve, nema ona vremena za takve budalastine a vi se sprdate  mislim strasno :D ipak noktici da se nalakiraju i 3ca kafica se popije u smeni ,teska rabota je to :D

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

The SCCS platform (Small Common Components and Systems platform), also called Small Platform[ or 199 platform

692524BE-DA8B-47EB-8A26-71FB67B8EABB.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesla smanjio kočnice, pa ih zamaskirao da se ne vidi

 

231077-tesla kocnice.jpg

 

Izmena koju je proizvođač Tesla napravio sredinom prošle godine privlači pažnju vlasnika i servisa. Ispostavilo se da automobili imaju manje komponente zadnih kočnica na Modelu Y Performance. Što je najgore, sve to je zamaskirano, da se ne vidi.

Tesla koristi crveno obojeni poklopac čeljusti, koji se ne razlikuje od onih sa Aliekspresa koje ljudi kupuju kako bi im kočnice izgledale veće nego što zapravo jesu. Istina, Tesla je prošle godine najavio da će promeniti dobavljača kočnica. Stariji primerci koriste Brembo komponente, dok oni napravljeni posle 15. avgusta 2022. koriste Mando proizvode. Kompanija Tesla je takođe saopštila da promena neće uticati na performanse kočenja.

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ovakvom automobilu u Nemačkoj su se vozile 23 osobe

 

SEAT-Alhambra-ECOMOTIVE 01.jpg

 

Na graničnom prijelazu između Nemačke i Švajarske policajci su se nemalo iznenadili kada su u monovolumenu sa sedam sedišta otkrili 23 osobe, među kojima 14 dece, saopštila je policija.

Automobil Seat Alhambra, u kojem su bili članovi ''proširene porodice'' a koja je iz Poljske putovala u švajcarski glavni grad Bern, zaustavljen je. ''Iz automobila su izašle 23 osobe'', navodi policija. Policija je devetero odraslih putnika i 14 dece u automobilu otkrila tokom kontrole na graničnom prelazu Weil am Rhein, na jugozapadu Nemačke. Vozača koji živi u Švajcarskoj ''očekuje novčana kazna'' zbog prevoza tolikog broja putnika ''bez ikakve bezbednosne garancije'', dodala je nemačka policija.

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...