Jump to content
FAS Goran
filipovic

Slike automobila bez posebnog razloga...

Recommended Posts

On 12/26/2020 at 9:02 PM, neshaoct said:

U planu prvi albanski superautomobil Illyrian Pure Sport

 

illyrian-pure-sport 03.jpg

 

Qendrim Thaqi iz Albanije je objavio nekoliko rendera kojima pokazuje kako bi trebalo da izgleda budući albanski superautomobil Illyrian Pure Sport. Kaže da neće ostati samo ideja, već Thaqi planira da ovaj superautomobil pretvori u stvarnost, i to kroz kompaniju Arrera Automobili. Ostaje da se vidi da li će u tome i uspeti. U svakom slučaju, kada (ako) projekat bude kompletiran, Illyrian Pure Sport će po najavama postati prvi albanski superautomobil sa međunarodnim standardima.

 

illyrian-pure-sport 02.jpg

 

Što se dizajna tiče, Illyrian Pure Sport će se ugledati na italijanske modele, dok će karoserija biti od ugljeničnih vlakana.

 

illyrian-pure-sport 01.jpg

 

Za pogon će se brinuti 6.2 twin-turbo LT2 V8 motor sa 850 konja, u paru sa 8-stepenim Tremec menjačem sa dvostrukim kvačilom. Procenjuje se da će ubrzanje od 0 do 100 km/h iznositi 2.7 sekundi, kao i da će najveća brzina biti 375 km/h.

 

preuzeto sa - Auto Blog

 

 

Cini mi se da jedino Srbija nema superautomobil. Imamo onu kopiju KTM X-Bow-a i to je to, kao da su formulu napravili.
Vise treba da se ponosimo Yugom.

Share this post


Link to post
Share on other sites
28 minutes ago, Bingodalton said:

Cini mi se da jedino Srbija nema superautomobil. Imamo onu kopiju KTM X-Bow-a i to je to, kao da su formulu napravili.
Vise treba da se ponosimo Yugom.

Drumska strela ili kako se već zove. Decenijski permanentni razvoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi Srbi da kupimo jednu Corvette v8 i ispravimo krivu Drinu i eto ti super auto
Da nalikuje na i na Ferari i na BMW m1 i na Audi R da svi mogu da se uklope....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj Mark Riccioni je lud lik totalno, njemu je potpuno izgoreo BMW M5 karavan (E60 gen), a na tom Nissanu je radio ne zna ni sam koliko generalki :D  Sad je kupio BMW 7 sa V12 motorom, ne znam tacnu oznaku, onu iz '90 ih :D 

 

-------

 

slika h01.jpg

 

 

Edited by neshaoct
prebacio sliku na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...