Jump to content
FAS Goran
filipovic

Slike automobila bez posebnog razloga...

Recommended Posts

Lako može da bude TAS 1200J
Pazi ovo, ala se poređali, razne generacije, od Uno do nuovo Tipo IMG_20200521_134346.jpg

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sreca njegova pa nisu ove duze stavili na e46 :lol:

 

Ova prica me setila na sagu o Digbiju:
 

 

 

 

Edited by Desmo

Share this post


Link to post
Share on other sites
50 minutes ago, Desmo said:

1775947377_Screenshotfrom2020-05-2118-00-38.thumb.png.8728bf0323a35cc4a10ed2f71989e467.png

 

U ovlaštenom ga nisu znali riješiti jer nije pokazivalo nikakvu grešku.

 

 

A kazu ljudi da se grejaci ne pale ispod 5c, a oni rade (skoro) uvek pri start, ovaj je u maju dakle na 20c primecivao grub rad pri startu i dim, a sa ispravnim grejacima ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rade bre i ja sam mislio nekad da se na stilu ne pale do nekog minusa pa smo na forumu dokazali da ipak rade i to uvek :D

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne baš uvek, ali skoro uvek. I rad im je vezan za temperaturu rashladne tečnosti, a ne za spoljašnju temperaturu.

Nekim automobilima se pale grejači čim se otključa auto.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, vagenovac said:

A kazu ljudi da se grejaci ne pale ispod 5c, a oni rade (skoro) uvek pri start, ovaj je u maju dakle na 20c primecivao grub rad pri startu i dim, a sa ispravnim grejacima ne.

Radio je lose zato sto su od e46 grejaci kraci, verovatno je zbog toga imao i manje snage

Share this post


Link to post
Share on other sites
39 minutes ago, Desmo said:

Radio je lose zato sto su od e46 grejaci kraci, verovatno je zbog toga imao i manje snage

Kako manje snage da ima zbog grejača, evo ja te kao laik pitam? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednom sam ostao na parkingu sa praznim akumulatorom i jedva uhvatim nekoga da upalimo na kablove, neki Volvo, otvori on haubu kad ispod malo manje plastike nego na ovoj slici. On nije ni znao gde je akumulator, ja nisam hteo da slomim nešto pa smo posle pet minuta odustali :lol:

Edited by BGMilos

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/26/2020 at 4:32 PM, BGMilos said:

Jednom sam ostao na parkingu sa praznim akumulatorom i jedva uhvatim nekoga da upalimo na kablove, neki Volvo, otvori on haubu kad ispod malo manje plastike nego na ovoj slici. On nije ni znao gde je akumulator, ja nisam hteo da slomim nešto pa smo posle pet minuta odustali :lol:

Lik je zato i hteo da ti pomogne,da bi mu pokazao gde ja akumulator B)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na prodaju 1996. Renault Sport Spider

 

renault-sport 03.jpg

 

RMSothebys će 3. juna na onlajn aukciji na prodaju ponuditi i Renault Sport Spider iz 1996. godine. Ovo je jedan od samo 1.800 proizvedenih primeraka koji su inače napravljeni u Alpine fabrici u francuskom mestu Dieppe.

 

renault-sport 02.jpg

 

Automobil je težak svega 930 kg (ima aluminijumsku šasiju i plastično-kompozitne panele), dugačak je 3.795 mm, širok 1.830 mm i visok 1.250 mm.

 

renault-sport 01.jpg

 

Pokreće ga 2.0 motor iz Clia Williams i Megana Coupe (ovde sa 150KS), uparen sa 5-stepenim manuelnim menjačem, dok je pogon na zadnje točkove. Ubrzanje od 0 do 100 km/h traje 6.5 sekundi, a najveća brzina iznosi 215 km/h. Aukcijska kuća procenjuje da će budući vlasnik za ovaj zanimljvi speedster izdvojiti između 20.000 i 30.000 evra.

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...