Jump to content
FAS Goran
filipovic

Slike automobila bez posebnog razloga...

Recommended Posts

2 hours ago, neshtry said:

Zna li ko šta je ovo?

Brazilci i njihov, u namanju ruku, neobican smisao za dizajn :) (a i motorizaciju).

U pitanju je Palio, koji se pod tim imenom dugo pravio tamo. Konkretno ovaj bi trebalo da je neka verzija pred kraj prosle decenije.

Koliko se secam, u to vreme je bio prilicno dobro prodavan u Brazilu, uz jedan od VW modela u klasi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brazilci imaju tako zanimljive modele i motorizaciju, ja bih skoro svaki njihov model Fiata vozio :D Dok ove evropske xD I ovaj Palio samo da ima taj hrom u crnom bih puno radije vozio nego 500l :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@YUgisa

Meni malo previse idu na "onu" stranu sa dizajnom, cudan neki ukus, dosta cudnih modela za nasa shvatanja. Ali su im motorizacije totalno ludilo :lol: .

A za poslednje evropske Fiate se apsolutno slazem... U zadnjoj deceniji su od kupovine Chryslera apsolutno zapostavili evropske modele i us*ali motku na Starom kontinentu... Poubijani, zastareli i nezanimljivi modeli, izostanak reagovanja na zahteve trzista, losa prodaja, bukvalno sam i ja kao ljubitelj sa sledecom kupovinom osudjen na promenu grupacije. Jedine svetle prodajne tacke su im ostale mali 500 i Panda, koji se kako-tako drze zahvaljujuci stalnim doradama, iako su i oni koncepcijski iz prosle decenije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Goran Zemun Goran Zemun je bio i video, možda i on zna...

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, Ivan said:

@YUgisa

Meni malo previse idu na "onu" stranu sa dizajnom, cudan neki ukus, dosta cudnih modela za nasa shvatanja. Ali su im motorizacije totalno ludilo :lol: .

A za poslednje evropske Fiate se apsolutno slazem... U zadnjoj deceniji su od kupovine Chryslera apsolutno zapostavili evropske modele i us*ali motku na Starom kontinentu... Poubijani, zastareli i nezanimljivi modeli, izostanak reagovanja na zahteve trzista, losa prodaja, bukvalno sam i ja kao ljubitelj sa sledecom kupovinom osudjen na promenu grupacije. Jedine svetle prodajne tacke su im ostale mali 500 i Panda, koji se kako-tako drze zahvaljujuci stalnim doradama, iako su i oni koncepcijski iz prosle decenije.

 

Da imaju neke modele koji su bzvz dizajnom ali neki modeli su mi onako na oko stvarno zanimljivi, barem ti gradski modeli koji mene interesuju, nisu svi tako visoki, niski i ko mali kombi kao mnogi evropski modeli. Da mi neko kaze da sad moram uzeti neki novi model auta proizveden u poslednjih godinu dana (dostupan kod nas), bukvalno ne znam ni jedan koji mi se svidja dizajnom, motorizacijom, oslanjanjem ako i izuzmem pricu oko opremljenosti nekih modela jer moraju da imaju neke stvari koje su sad standard a meni visak u autu :D Govorim za sve marke i modele, ne samo Fiat grupaciju :D

Edited by YUgisa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro nađem na tavanu kod keve jedno desetak "bala" starih novina, SAM, Avto magazin, Galaksija i Politikin Zabavnik...

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Retko slikam (pogotovo tudje) automobile, ali nisam odoleo ovom raritetnom prizoru na nasim ulicama.

Zanemariti narodno vozilo izmedju, posto generalno taj pravac dizajna karakterise natpis na zgradi iza.

Za moj ukus, mozda i dve najlepse Compact gu*e - mladja i namunjenija Miss je sa kraja, a dobrodrzeca prva pratilja sa pocetka decenije:

 

140120206968.thumb.jpg.f19c024492d2a759aacb1b94ac00b66b.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja je poenta "izbačenog" branika ispod vrata gepeka ? Skupljanje vode, lakšeg utovara ili generalno želja da bude veći sa izbačenom plastikom ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prelep

 

Jedna skoro renovirana Zastava 311(oznaka za keca u Britaniji) FB_IMG_15795556112018808.jpg

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...